III rata zaliczek na Fokę
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

:
No to poszło ode mnie....
Ale żeby trzymać fason do końca, to tylko za jedną :P

Blaz
[Usunięty]
:
Odświeżyłem listę. cool

modrzew
[Usunięty]
:
Blaz napisał/a:

Wysyłam właśnie ponaglające PW do osób, które dotąd nie zapłaciły i jednocześnie nie dały żadnego znaku, że wpłata się opóźni! :twisted:

Już jestem, już jestem :P

Przepraszam szanownych kumotrów za brak odzewu, ale to był dla mnie kompletnie wariacki miesiąc i wielu spraw jeszcze nie ogarnąłem... Dziś zlecę przelew.

Blaz
[Usunięty]
:
Odświeżyłem listę. :))

:
Jestem :))
Ale dalej biorę udział w konkursie "kto ostatni".....

:
Cezar napisał/a:

Ale dalej biorę udział w konkursie "kto ostatni".....


Ja po korespondencji z Łukaszem siadłem psychicznie i grzecznie zapłaciłem :głową w mur:

:
GrzecH napisał/a:
po korespondencji z Łukaszem

Mnie się poczta zepsuła :oops:

:
Zgłaszam wniosek o komisyjne odebranie Sizarowi Foki, bez zwrotu gotówki. Się Melepeta nauczy płacić w czasie, a nie będzie sobie jakieś konkursy urządzał i robił podśmiechujki z poważnych ludzi. :złośliwiec:

Ostatnio zmieniony przez Michał 2012-09-04, 22:20, w całości zmieniany 1 raz
"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
Michał G. napisał/a:
Zgłaszam wniosek o komisyjne odebranie Sizarowi Foki, bez zwrotu gotówki. Się Melepeta nauczy płacić w czasie, a nie będzie sobie jakieś konkursy urządzał i robił podśmiechujki z poważnych ludzi. :złośliwiec:

Młodyś ty to nie wiesz ło co tu chodzi , wnioski racjonilzatorskie beda pomijane hihi i nie uwzględniane
a jak cós to tygrysem poszczuje i tyle :P

Przebywając z kotem w bliskiej zażyłości
można się nabawić kompleksu niższości !!!
:
Michał G., a Osoba planuje wyprawę do Zgierza cool
Bo może warto to przemyśleć...

:
A ja idę na rekord i w piątek zapłacę. Żeby mi tylko jakaś melepeta nie płaciła po mnie, bo :wkurzony: .

Ostatnio zmieniony przez Ratler Wściekły I 2012-09-04, 23:14, w całości zmieniany 1 raz
Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
ciniol napisał/a:
Żeby mi tylko jakaś melepeta nie płaciła po mnie

No to wygrałem :P

:
No to :wkurzony:
W takim razie "Tyson, bierz go!"

aż się sam ubawiłem wizualizując sobie tę sytuację.

Ostatnio zmieniony przez Ratler Wściekły I 2012-09-04, 23:28, w całości zmieniany 1 raz
Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
:)) :D :złośliwiec:

:
Cezar napisał/a:
Michał G., a Osoba planuje wyprawę do Zgierza cool
Bo może warto to przemyśleć...


Czy mam to traktować jako groźbę pozbawienia życia? hmmm

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.