III rata zaliczek na Fokę
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

:
ale jak znikneli? Na liście są wyszczególnione osoby które zapłaciły już dwie raty. To że ktoś nie spamuje nie znaczy ze nie zapłaci.

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
zafop, spokojnie, bez cisnien. Jak tylko Foki dotra do odbiorcow to pewnie w pierwszym tygodniu ze dwie wyladuja na bazarku, takze trza polowac. Im pozniej tym bedzie ciezec - patrz PZLka, ktorej juz ze dwa miechy na bazarku nie bylo... Jak nie lepiej.

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
Michał,

ależ ja jestem bardzo spokojny. Nie będzie Foka, będzie co innego :lol:

zyj terazniejszoscia
:
Foka jest tylko... 111 :wink: :roll:

Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
dalw2
[Usunięty]
:
Wysłałem 3 ratę.
pozdrawiam
dalw

:
Fazi napisał/a:
Foka jest tylko... 111 :wink: :roll:


Na pewno tak? A może "Zegarków Foka jest tylko... 111", ewentualnie "Fok jest tylko... 111".
:razz:

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
I o to chodziło :idea: :idea: :razz: Zaszczepić w Kolegach szanownych myślenie o poprawności pisania/mówienia/wyrażania się - jesteś pojetnym uczniem - siadaj :!: - 5 :!: :razz: :razz:
.
.
.
.
A to była taka moja trawestacja powiedzenia: ...matka jest tylko jedna - trzeba tez trochę nagiąć umysł, jakbym napisał: ...fok jest tylko 111, toby to nie miało żadnej konotacji :razz: :razz: :cool:

Ostatnio zmieniony przez Fazi 2012-08-30, 17:35, w całości zmieniany 1 raz
Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
To zawsze przykre jak ideał sięga bruku :razz: :mrgreen:

Ostatnio zmieniony przez Ratler Wściekły I 2012-08-30, 17:36, w całości zmieniany 1 raz
Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Ale, że co/kto niby tego bruku sięga :?: , bo coś mi tu nie bardzo pasuje :sad: do mojego poprzedniego postu :roll:

Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
Blaz
[Usunięty]
:
Listę wpłat odświeżyłem. :mrgreen:

:
Fazi napisał/a:
Ale, że co/kto niby tego bruku sięga :?:


same pijaki i złodzieje.....
Panowie - pomyślcie, że w zasadzie oprócz NAS , non stop czyta nasze wypociny około 30 gości - to mogą być:
- nasi koledzy- ale niezalogowani przypadkowo - zdarza się
- NAsi Koledzy z Kizi & GMT - pozdrawiamy Serdecznie
....albo przypadkowe osoby.....np Dzieciaki :facepalm:

i jak My wtedy wyglądamy?
Jak Jakieś Popierdułki kaleczące Język Ojczysty :facepalm:


...mogą teraz być śmichy-chichy ale to kwestia czasu nim rozdrażnisz Pan Jeden z Drugim jakiegoś Polskiego Breivika, który wjedzie do Zgierza i zrobi to co ów oryginał na wyspie Utoya :twisted:

NIE IDŹCIE TĄ DROGĄ :roll:


FSTYD
:twisted:

EDIT LITERÓWKI

Ostatnio zmieniony przez GrzecH 2012-08-30, 22:53, w całości zmieniany 3 razy
:
Ja tam jestem zawsze bardzo, niesamowicie spokojny człowiek - ale błędów nie daruję, no nie daruję :!: :idea: :idea:

Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
Ode mnie przelew poszedł właśnie... teraz :mrgreen: .

Facet to nie pieczarka, żeby go trzymać w ciemności i karmić gównem.
:
chomior napisał/a:
Ode mnie przelew poszedł właśnie... teraz :mrgreen: .


Ufff, dzięki, będzie na rano na drinki, bo mi się właśnie budżet skończył :facepalm:

hrg.pl
:
Fazi napisał/a:
Ja tam jestem zawsze bardzo, niesamowicie spokojny człowiek - ale błędów nie daruję, no nie daruję :!: :idea: :idea:


tak trzymaj Misiu, i to mówię ja, zawodowy dysortografik z certyfikatem.

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.