Zegarki z drewna
Odpowiedz do tematu

:
hmmm , ciekawe czy jak wpisze w jakimś wątku słowo "słoik" lub "ogórki" to też się pojawi Alamo. Trzeba sprawdzić.
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
ciniol napisał/a:
hmmm, ciekawe czy jak wpisze w jakimś wątku słowo "słoik" lub "ogórki" to też się pojawi Alamo. Trzeba sprawdzić.
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


:mrgreen:

a to Krzysiek był pomysłodawcą? I czemu mi umknęło topienie Omegi? :evil:

Ostatnio zmieniony przez Michał 2012-08-08, 16:39, w całości zmieniany 1 raz
"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
Mało uważny byłeś :twisted: . Przejrzyj zdjęcia z relacji :mrgreen:

Co mnie nie zabije, to mnie dopiero wk...i.
:
Remik, na zdjęciach to ja widziałem, tylko zastanawiam się gdzie ja byłem jak to miało miejsce...

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
Ja ?? JA ??
Ja byłem szefem komisji lustracyjnej :!:

Szyszek
[Usunięty]
:
Santino napisał/a:
Może Kolega Szyszek przygotuje dla nas specjalną ofertę i odwiedzi nas na jesiennym zlocie?

Szyszek - zapraszamy!


Chętnie tylko proszę o info kiedy to i gdzie :)

:
Najprawdopodobniej w październiku i na pewno w okolicach Łodzi.

:
Bylem wczoraj przelotem w tej samej galerii handlowej co ostatinio i odszczekuje moje mylace 80 EUR. (hau hau)

Prawidlowa cena wystawionych zegarkow zgodnie z tym co Szyszek twierdzi to 89 EUR.

Co nie zmienia faktu, ze dalej do mnie nie gadaja.

Pozdrawiam
Eryk

Szyszek
[Usunięty]
:
Erolek napisał/a:
Bylem wczoraj przelotem w tej samej galerii handlowej co ostatinio i odszczekuje moje mylace 80 EUR. (hau hau)

Prawidlowa cena wystawionych zegarkow zgodnie z tym co Szyszek twierdzi to 89 EUR.

Co nie zmienia faktu, ze dalej do mnie nie gadaja.

Pozdrawiam
Eryk


:) btw w gusta wszystkich się nie trafi, szczególnie z niszowymi produktami.

:
Niszowe, czy ja wiem. Raczej kolejny sposób na sprzedaż. Jedni robią drzewniane obudowy, inni naklejają nalepki na tarcze :)

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.