Amazon
Odpowiedz do tematu

: Amazon
Koledzy, podpowiedzcie, czy kupując na Amazonie idzie jakoś obejść koszty wysyłki, są cholernie wysokie. I co to jest ten import deposit?
Upatrzyłem sobie coś za 110 dolarów, jak przeszedłem do platności wyszło mi niemal 200. I wymiękłem...

hrg.pl
:
Amazon dowala od razu należności celne i podatkowe. Najlepiej mieć kogoś na miejscu, żeby mógł Tobie kupić.

:
Aha, takie buty...

hrg.pl
:
Hmm, własnie i mnie zainteresowała oferta na Amazonie KLIK . Niby wysyłka darmowa, ale jak mają dorzucić jakieś opłaty to chyba już nie będzie tak ciekawie

:
133 dolce to ok 600 zeta paypalowym kursem.
Jak dorzuca vat, to Ci wyjdzie to samo co w PL

beceen | ***** ***
:
133 wg PayPala to jakieś 470 zł ;) ale i tak kartą tam trzeba płacić
Tylko właśnie tych opłata się obawiam

Ostatnio zmieniony przez Strzała 2012-07-18, 13:27, w całości zmieniany 1 raz
:
pfff. dodalem do koszyka i doszedlem do potiwerdzenia; zegarek + depozyt na clo i koszty wysylki daja laczna kwote 208 dularow :mrgreen:
super saver shipping nie jest ani super ani saver :???:

beceen | ***** ***
:
Jak dowalą Tobie podatki to wyjdzie drożej niż u zachodnich sąsiadów.

:
Poszukaj na brytyjskim.

:
To co mnie interesuje, to albo w UK nie ma, albo od razu z 3-4 razy droższe, więc tak czy owak blada.

hrg.pl
emster
[Usunięty]
:
Pytanie mam.
Czy ktoś z was orientuje się może, jakimi firmami wysyłane są przez Amazona UK paczki przy następujących formach dostawy:
Standard (domyślam się, że poczta UK - Poczta PL)
Priority Express
Two-Day Delivery to Poland (zapewne kurier)
no i jest jeszcze FREE Super Saver Delivery

Aha - czy jedno konto w Amazonie, na przykład UK pozwala na zakupy poprzez inne (US, DE)?
Dzięki z góry za info.

Sylwek
[Usunięty]
:
emster, amazon z reguły wysyła dhl-em , jak masz konto na europejskim amazonie ,to ten sam login i hasło masz na amazon.com , tyle że amerykański amazon wysyła fedex-em ..
na japoński amazon trza sobie założyć osobne konto cool

tyle w skrócie

ps .dodam ,że z europejskich odmian ,oraz z hamerykańskiej odbierałem już przesyłki , z japońskiej nie jeszcze -- ale chyba nie długo ten stan potrwa :złośliwiec: ,bo konto mam :))

emster
[Usunięty]
:
Hmm, kojące informacje :)
Generalnie chodzi o to, że przesyłkę chcę dostać, że tak powiem, do rąk własnych. Poczta raczej tego nie umożliwia, ale kurier, jest szansa:)

Pozdro

Sylwek
[Usunięty]
:
aaa. i ceny z amerykańca należy powiększyć o obowiązujące opłaty należne u kuriera hmmm

:
Sylwek, amazon czasem nie nalicza od razu tych opłat? / W sensie po dodaniu do koszyka i obliczeniu płatności wraz z wysyłką.

Ostatnio zmieniony przez Michał 2012-12-02, 22:46, w całości zmieniany 1 raz
"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.