Croton Aquamatic
Odpowiedz do tematu

adamstepien007
[Usunięty]
:
jest w nim jeszcze jedna fajna rzecz- solidny "wklęsły" bezel - czyli wreszcie nie muszę bać się że o coś porysuję albo uszkodzę szkiełko (ostatnio odchorowałem invictę pro diver - otarcie o dno basenu i .... pęknięte szkło, rysa na bezelu )

:
adamstepien007, a jak ten Croton wygląda pod względem jakości? Bo ze zdjęć wnioskuję, że niczego sobie...

Pozdrawiam,
Bartek
adamstepien007
[Usunięty]
:
Wygląda doskonale - jedna jedyna rzecz mi trochę nie pasi - koperta jest strasznie wypolerowana. Fajniej by było gdyby połączyli wykończenie "szczotkowane" z polerką jak jest to w bransolecie.Bransoleta jest fantastyczna :)

:
Skoro jednoznacznie uznalismy, ze to nie podroba ( w koncu napisane Croton, a nie Seiko) to czemu zostalo to wywalone do podroby?

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
Michał G., Dział się nazywa "Uwaga podróba?"

Na końcu jest "?" ;-)
Czyli tu są pytania o oryginalność ;-)

:
bartek.siwiec, oglądałem Crotona, którego ma Rudolf (model: ananasek :grin: ). To bardzo porządnie wykonany zegarek.

adamstepien007
[Usunięty]
:
Potraktowano tu "podróbę" jako pojęcie szersze - nie tylko "udawanie" czegoś czym się nie jest i epatowanie czyimś logo - ale także zerżnięcie wzoru i podanie go jako własny - i ten oto wątek tropiliśmy ;)

Co do jakości - oglądam mojego Crotona z każdej strony no i mucha nie siada ;) Przy tej cenie (65$) rewelka. Oczywiście dało by się to i owo zrobić lepiej (np. bezel mam fajniejszy nawet w Casio Duro za 150 PLN - jest tam łączenie kilku materiałów - a tu - płasko, a wzorki namalowane)

Ostatnio zmieniony przez adamstepien007 2012-06-19, 14:08, w całości zmieniany 1 raz
:
Santino, tak, wiem, natomiast tutaj trafiaja zegarki gdzie ktos ma watpliwosc o jego oryginalnosc, Croton to Croton wiec bardziej pasuje do "wszystkie inne chinczyki", bo w przeciwnym wypadku moglbys tu wrzucic watek o TAO gdzie caly czas sa poruszane tematy co tym razem on udaje.

Ale to jedynie moja skromna, subiektywna opinia. :mrgreen:

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
Michał G., się Osoba drażliwa i czepliwa jednocześnie zrobiła...

:
Bo nie wszedł do kierownictwa, a zasługi w trzepaniu postów ma :razz: :mrgreen:

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Wybacz. :mrgreen:

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
Michał G. napisał/a:
wiec bardziej pasuje do "wszystkie inne chinczyki"

Możesz melepecić dalej, temat trafił do "Krajów pozostałych" .. Lobbuj, lobbuj, wreszcie trafi do "Chińczyków" :wink: :mrgreen:

Santino napisał/a:
Michał G., się Osoba drażliwa i czepliwa jednocześnie zrobiła...

Ot, upał .. :twisted:

:
ciniol napisał/a:
Bo nie wszedł do kierownictwa, a zasługi w trzepaniu postów ma :razz: :mrgreen:


Mnie tam bycie w kierownictwie nie interesuje, trza znac swoje miejsce w szeregu. :twisted:

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
Tylko się nie rozpędzajcie ;-)

W sumie, to nie wiem, czy ten Croton, to ładniejszy od pierwowzoru nie jest...?

:
Mi sie bardziej podoba Croton, ale ja sie nie znam. :mrgreen:

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.