Moje pobiedy
Odpowiedz do tematu

:
Z 2mfz mam takich z dziesięć,ale z 1mfz nigdy nawet nie widziałem,tak że się nie wypowiadam.

Ten, który z demonami walczy, winien uważać, by samemu nie stać się jednym z nich. Kiedy spoglądasz w otchłań ona również patrzy na ciebie.
:
Kris gratuluję kolekcji, piękne są te sikory :)
Że też mnie i tu przyciągnęło :głową w mur: teraz mam potężnego doła.

Normalność, to indywidualne postrzeganie rzeczywistości.
:
Reaktywuję Krisowy wątek bo upolowałem 107-K , którą Kris pokazuje na pierwszej stronie.


Ostatnio zmieniony przez Mzeg 2017-05-27, 14:59, w całości zmieniany 2 razy
Zegarki * Rower * Radio
:
obłędny zegarek!ten design nigdy się nie zestarzeje,jest ponadczasowy.gratulacje!

Ten, który z demonami walczy, winien uważać, by samemu nie stać się jednym z nich. Kiedy spoglądasz w otchłań ona również patrzy na ciebie.
:
Mzeg, Piękna ta Pobieda :)

Ostatnio zmieniony przez rinkazki 2017-03-27, 10:27, w całości zmieniany 1 raz
:
Ładna rzecz. Jakby jeszcze znalazła się oryginalna "plaskata" koronka...
Przyjmij nieszczere gratulacje :)



Gboo.

"We offer best solutions in search of a problem"
:
to jest pobieda de lux z antyshokiem i przykręcanym deklem,koronka jak najbardziej ok.

Ostatnio zmieniony przez buran 2017-03-27, 18:30, w całości zmieniany 1 raz
Ten, który z demonami walczy, winien uważać, by samemu nie stać się jednym z nich. Kiedy spoglądasz w otchłań ona również patrzy na ciebie.
:
Też jestem za uznaniem oryginalności koronki, co zresztą widać na dołączonym powyżej katalogu z lat 50tych XX w. Mam wrażenie, że najpierw były pobiedy w wodoszczelnych, przeciwpyłowych kopertach i z incablockiem, a potem dopiero zaczęli sprzedawać sportiwnyje (dołożyli 2 kamienie nakrywkowe na koło wychwytowe) - ale to tylko moje dywagacje niczym nie poparte.

Ostatnio zmieniony przez Mzeg 2017-03-27, 21:16, w całości zmieniany 1 raz
Zegarki * Rower * Radio
:
buran napisał/a:
to jest pobieda de lux z antyshokiem i przykręcanym deklem,koronka jak najbardziej ok.


Masz rację. Na pierwszy rzut oka koronka sprawiała wrażenie bardziej wypukłej.


G.

"We offer best solutions in search of a problem"
:
>>>

Czasomierz ten był już co prawda prezentowany w przedmiotowym dziale, jednak w innym temacie, a jest moim oczywiście subiektywnym zdaniem, godny do zaprezentowania także tutaj... :)

Pobieda (Победа) - mechanizm 2602, jednobębnowy.



PS. Pozwolę sobie jeszcze zwrócić uwagę Szanownych Kumotrów na fakt, iż rzeczony zegarek posiada tarczę z interesującym giloszem... ;)

<<<

Ostatnio zmieniony przez bladerunner 2017-06-26, 15:45, w całości zmieniany 2 razy
I've seen things you people wouldn't believe...
:
URL=https://www.fotosik.pl/zdjecie/edc95ac6817ed382][/URL]

:
Łukasz- ty masz jeszcze na stanie trochę radzieckich, pochwal się pifko

:
>>>

luckers.

Czy Szanowny Kumotr mógłby napisać cokolwiek na temat zaprezentowanych czasomierzy? :)


<<<

I've seen things you people wouldn't believe...
:
Upolowana kolejna pobieda hermetyczna (dust-proof) na incabloc'ku, tym razem mała sekunda, czyli 34-K
Zegarek z 56 roku. Ależ oni produkowali różne rozmiarówki:
30,6mm poniżej pokazywana;
32mm te najbardziej typowe;
29,6mm czerwona 12tka luckers'a (powyżej)


Zegarki * Rower * Radio
:
Ale Hermetyczne były tylko 2.
Mała 34ЧН o średnicy 30,6mm i duża 37ЧН o średnicy 33,0mm.

No i gratuluję ;)

The future will start tomorrow, not today.

G. Gerlach - polskie zegarki
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.