Hamilton - nowości
Odpowiedz do tematu

:
Cytat:
mi się ten Pan Europ podoba - po totalnym rozczarowaniu kompletnie nieczytelnym chrono ten zapowiada się imho faaaajnie cool


facepalm

Za to pamiętasz jak dekielek wygląda :złośliwiec:

:
Tylko bo reszta to rozczarowanie sezonu - niestety :głową w mur:

:D

GALERIA
Facebook: Spinnerstraps
Instagram: Spinnerstraps
Instagram: Spinnerslife
:
Spinner, :shock: na tym renderze :shock:

kiedy to to będzie w sprzedaży? Też ma być limitowany?

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
Michał, render wypas tylko zobacz kilka postów wyżej, że jest ciemniejszy i już nie tak dobrze to wygląda.

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
kornel91, myślę, że to kiepskie zdjęcie po prostu ;)

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
Tu troszkę więcej zdjęć :

http://wornandwound.com/2...n-2014-preview/

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Ale cena na poziomie 1100 prezi nie zachęca :głową w mur:

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
Mnie nie pasi.
Z tych nowych tylko tego "kompresorka" ponosiłbym ale niestety, damka :/
Niby nie jest źle bo te 41mm ale tarcza nieduża a luneta gruba i na łapce wygląda mizernie.
Szkoda...

PS
Zauważyliscie, że ostatnio każda firma stara się wprowadzić do swojej oferty jakiegoś dwukoronkowca? Moda taka?
Nim nasze Gerlachy w końcu zrobią swojego to będzie się w nich przebierać jak w ulęgałkach :złośliwiec:

Ostatnio zmieniony przez Woytec 2014-02-01, 00:13, w całości zmieniany 1 raz
:
szkoda że szary nie jest grafitowy jak na renderze tylko srebrny...

Skate or die!
:
Chrono jest trochę mało czytelne, ale o niebo ładniejsze niż nie-chrono imho. Ah, Pan-Europ caly czas mam na liście, ale mam dziwna blokadę i nie mogę kupić dwóch zegarków tej samej firmy (oprócz GG, które kolekcjonuje - nie wiem po co, ale kolekcjonuje.)

InfectedControl a.k.a. Dawid
:
Te wąskie wskazówki pasowały do chrono bo się dużo na tarczy działo. W tej wersji jest pusto a wskazówki zostawili takie wątłe :głową w mur:
Wskazówki (i cena ;) do poprawki, reszta OK

:
Hamiltony są kapitalne - szkoda, że tyle kosztują, bo ciężko sie oprzeć urokowi niektórych zeagrków tej marki. jest co najmniej kilka, które chętnie widziałbym u siebie :)

Ну, погоди! :wkurzony:
:
Hamilton machnął serię zegarków z aluminium hmmm

http://www.ablogtowatch.c...ogtoRead.com%29




:
Albo ja czegoś nie wiem albo zaczęli robić cudowne twarde aluminium?...

Skate or die!
:
A mi się nawet podobają - beżowego bym nawet przytulił cool

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.