Projekt AUTOCHRON
Odpowiedz do tematu

:
Łoś mi sie podoba i lajkuje :mrgreen:
ta czerwona kreska tylko - nie jestem przekonany...
macie jakies wizki 3D?

beceen | ***** ***
:
beceen napisał/a:
macie jakies wizki 3D?


Nie,my się zajmujemy robieniem zegarków ;-) O rendery musimy chodzić po prośbie :lol:

:
Ja poczekam na jakieś rendery, bo na razie mam mieszane odczucia :razz: :twisted:

Nie wiem, nie znam się, zarobiony jestem...
:
Ufff...
jak to dobrze, że nie przepadam za chrono, mogę spokojnie na Batorego odkładać :wink:

:
mnie się podoba Łosiowy hanharto-tutimowco-poljot, z tym że ten zielony chyba trochę zbyt żywy - fajny klimacik lekko wojskowy.
Marina mi w ogóle w chrono nie pasi, za to zwierzyńca w ogóle nie skomentuję...
jestem na nie (poza łosiem)

Skate or die!
:
beceen napisał/a:
Łoś mi sie podoba i lajkuje :mrgreen:
ta czerwona kreska tylko - nie jestem przekonany...
macie jakies wizki 3D?

Czerwona kreska jest dla tego że bezel w lotniku jest obrotowy.

:
Może tak w tym morskim chrono uhonorować nasz transatlantyk MS Piłsudski ?

Z punktu widzenia Drogi Mlecznej, wszyscy jesteśmy ze wsi.
:
a może cofniemy się dalej w czasie i jakiś okręt JKM z bitwy pod Oliwą?
http://pl.wikipedia.org/wiki/Bitwa_pod_Oliw%C4%85

Ostatnio zmieniony przez Ratler Wściekły I 2012-05-15, 20:57, w całości zmieniany 1 raz
Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
dla morskiego chrono proponuje nazwę Opty. Malo kto już pamięta o Telidze a warto. Choć kameralność jachtu jak dla mnie bardziej pasuje do klasycznej mariny: czysta forma, biel i błękit. Oczywiście tej bez daty :mrgreen:

:
Z tych pokazanych najbardziej mnie te morskie chrono sie podoba.
W Dzikach - Sokołach jakoś mnie nie pasi chrono... może dlatego, że opatrzyło mi się że to diver - tarczki pod wodą niepotrzebne :wink:

World Wide Watches
:
Łosiu całkiem całkiem. Pozostałe nie zagadały do mnie.

:
Znacznie bardziej jakoś mnie pacają DiS niż marinka –ale z dużą chęcią poczekam na rendery obu projektów --- zgodnie z obowiązującą modą – :twisted: lajkuję obydwa . :twisted:

:
Niestety nie podobają mi się te modele - jeżeli miałbym z nich coś wybrać to morski ale i tak bez rewelacji :(
W zgierzu nawet nie zwróciłem na nie uwagi tzn dojrzałem wiele ciekawszych
Mimo, że bardzo lubię chrono :)

Marcin


-----------------------------------------------------------
G. Gerlach - polskie zegarki
:
Tak po dokładniejszemu przyjrzeniu się, to nie podobają mi się te wskazówki "a'la kopuła cerkwi". Wolę proste formy. Wiem, że podobne są też w moich ukochanych Seiko, ale mimo wszystko nie podobają mi się.

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Dla mnie bombowy :wink: jest Los, a i wariacje na temat DiS smakowite sie mi wydaja bardzo...

Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.