BATORY
Odpowiedz do tematu

:
A ja bym chciał 45 :popcorn:













Znaczy o cenie mówię, może być w szterlingach :D

Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused

_________________
русский тролль иди нахуй
:
…....mi wystarczą dobrej jakości zdjęcia , na białym tle...............na początek :)

Bądź dla siebie latarnią, która oświetla twą drogę i nie poszukuj światła poza sobą
:
goTomek napisał/a:
A ja bym chciał 45 :popcorn:
Znaczy o cenie mówię, może być w szterlingach :D


Burżuj, ja bardziej skąpy jestem :P

:
Ok, to ja pytam nieśmiało czy są jeszcze szanse na zmiany w wersji nielimitowanej - wywalenie ramki daty albo wypolerowanie koperty?

:
Nie ma.

:
ALAMO napisał/a:
Nie ma.

a czy jest szansa na powrot napisu "GDYNIA" na dekiel??

Silicon
:
Silicon, też nie ma.

:
Ja jestem :P

:
A co, tjaktoj się zepsuł? ;)

Ostatnio zmieniony przez kwater 2015-08-21, 20:13, w całości zmieniany 1 raz
"trzeba nim począśc zeby zaczoł chodzic"
:
Svedos napisał/a:
Silicon, też nie ma.

Szkoda szkoda.. :(

Silicon
:
ALAMO napisał/a:
Nie ma.


Wielka szkoda. Była szansa na - w moim odczuciu - Wasze zegarkowe opus magnum, a wyszedł niepełnosprawny bliźniak Lux-Sporta - oczywiście również moim skromnym zdaniem ;)

Z pewnych względów chyba go i tak kupię, ale mam nadzieję, że z następną marinką spiszecie się lepiej :złośliwiec:

Ostatnio zmieniony przez Iras 2015-08-22, 17:09, w całości zmieniany 1 raz
:
No to jeszcze raz :








Kolejność wprowadzania jest taka : rzymianka będzie w pierwszej połowie września (realnie za ok. 2 tygodnie), wersja arabska w II połowie września. Nad wersją limitowaną trwają prace i pojawi się jak się pojawi ;)

:
Jestem ciekaw tego czarnego na żywo. Obu jestem ciekaw ;)

:
ALAMO napisał/a:
Kolejność wprowadzania jest taka : rzymianka będzie w pierwszej połowie września (realnie za ok. 2 tygodnie), wersja arabska w II połowie września. Nad wersją limitowaną trwają prace i pojawi się jak się pojawi ;)


Taka mała petycja, jest gdzieś taki wątek wasz, road map, schedule czy coś takiego z angielska, może dałoby radę to jakoś uaktualnić, żeby lud wiedział kiedy na co odkładać pieniądze mniej więcej?

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.