Nowa ? Certina DS4
Odpowiedz do tematu

: Nowa ? Certina DS4
Nie wiem czy ktoś pokazywał, jeśli nie to patrzajta. Jak dla mnie zegar bomba. Mniejsza od DS1, wygląda, że ma lumę na wskazówkach i indeksach. Troszkę razi podwójny datownik ale od biedy mógłby być. Taka tańsza prawie że Carrera ;) Trzeba by na żywo obadać czy rzeczywiście będzie taka smakowita jak na fotce.


Więcej kolorów na stronie Certiny, szkoda, że nie ma białej tarczy tylko stalowa :głową w mur:

:
Przez te nieproporcjonalnie długie uszy wydaje mi się że to wersja dla kobiet.

:
Ja wiem czy nieproporcjonalne? Może przez małą średnicę tarczy tak się zdaje, na fotce mnie jakoś nie rażą, już bardziej ten datownik. Ciekawe kiedy będzie się dało w BB przymierzyć...

:
Przemek napisał/a:
Mniejsza od DS1


czyli damka :złośliwiec: :złośliwiec:

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Iks napisał/a:
Przemek napisał/a:
Mniejsza od DS1


czyli damka :złośliwiec: :złośliwiec:


I wuj, damki jeszcze nie nosiłem :)) No dobra noszę, mam seiko 5 :facepalm:

:
Przemek napisał/a:
I wuj, damki jeszcze nie nosiłem :)) No dobra noszę, mam seiko 5 :facepalm:


nie peniaj. Machlo też nosi 5 i to z defektem bo mu łuna 5 odpadła. I nie robi tak " :facepalm: "

:D

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
noo, nawet sprawia pozory będzieszpanzadowolonego pomimo tego defektu :))

:
Ciniol, mało tego - dobrze mi z tą 5 bez "5". :))

:
Przemek napisał/a:
noo, nawet sprawia pozory będzieszpanzadowolonego pomimo tego defektu :))


Bo pewnie jak Słoniu nie ma wyrobionego gustu czy czegoś tam - teraz zapomniałem czego, musze zajrzeć do wyroczni kizmiowej :))

Edit
Machlo sio stąd, jeszcze się będzie odszczekiwał z prastarej słowiańskiej gruszy wredziol jeden.

Edit 2
tak sie wkurzyłem że chyba pójde popucować swojego kredensa. :)

Ostatnio zmieniony przez Ratler Wściekły I 2012-12-15, 23:08, w całości zmieniany 2 razy
Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
a widziel;i kumotry nowa ds-1


:
Oooo faaajna, niebieeeska. :))

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
jest jeszcze taka


Sylwek
[Usunięty]
:
Ptaku, nie w tych pieniądzach nono nono

maciek
[Usunięty]
:
Niebieska super. Gdyby miała ze 42mm byłaby bardzo super. ;)

:
dla mnie najladniejsza jest ta dwie wersje do tylu czyli czarna z indeksami w stali na kajdanie, i taka mam w planach na ten rok, ale chyba poszukam uzywanej szkoda mi 1,8k plnow

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.