Franken-Strojny, czyli ohyda przebijająca wszystko
Odpowiedz do tematu

Pietrek
[Usunięty]
:
Panowie, ręcznie zdobię w podobny sposób werki zegarków korzystając ze szwajcarskiej kątówki najwyższej jakości i tarczy do metalu sprowadzanej na zamówienie. Zapisywać się, terminy bardzo odległe, ale będę się starał !

...dużo na tym forum widziałem, ale tak pięknie wydzierganego unitasa za, co tu dużo mówić, bezcen, to jeszcze nie :neutral: ...

:
Generalnie...
Dobrze, że mamy G.G. :)

:
Pietrek, Ale to nie jest unitas.
To 5 x tańszy anitas w wersji podróba IWC

:
Kurna, przy takim zaawansowaniu designu i technologii, moze strojny machnie jakiegos HEQa na 80-lecie. Dramat.

beceen | ***** ***
:
Pomijając wszystko, to jeśli to jest prawda że to ożeniono jakiemuś biednemu frajerowi za te 20 klocków (w co szczerze wątpię) - to by się klasyfikowało jako zwykłe oszustwo i moim zdaniem - mogło by być ścigane.

:
IMO to te 20 tys, to sobie sami wymyślili, żeby reklama była lepsza.
Albo jakiegoś "słupa" na tą aukcję wysłali.

:
Eeee tam, co wy tam wiecie. Obiektywnej wiedzy szukać trzeba na kizi - Tam prawadziwi znawcy i eksperci, niezaślepieni partykularnymi interesami wąskiej grupy, udzielą Jedynej Wartościowej informacji.
Ot co. :cool:

Gb.

Ostatnio zmieniony przez Jacek. 2012-04-27, 19:32, w całości zmieniany 1 raz
:
Jacek. napisał/a:
niezaślepieni partykularnymi interesami wąskiej grupy


O :!:
I tutaj się najbardziej wzruszyłem.
Ale cały tekst tez wzruszający :!:

:
O, proszę jaki ładny głos Pacholęcia Polskiego Płowowłosego!

I w ogóle precz rence i skończyć podśmiechujki z podsięróbczości w blasku Najświętszego Officyjum odbywającey się! :wink:

Gb.

Ostatnio zmieniony przez Jacek. 2012-04-27, 19:40, w całości zmieniany 2 razy
:
Ręce precz od Koreii, zaplute karły reakcji :!: :P

:
Czytając ten wątek od pierwszej strony cały czas miałem nadzieję że ktoś w końcu napisze że to jednak żart. :shock:

:
hm - ja myślę, że jesteśmy nieobiektywni z zazdrości , dajmy to na WUS, niech ocenią to zagraniczni fachowcy...

EDYTA: ---- POLEJCIE jescze kolejeczkię

Ostatnio zmieniony przez mazok 2012-04-27, 19:48, w całości zmieniany 2 razy
:
jaro19591 napisał/a:
Czytając ten wątek od pierwszej strony cały czas miałem nadzieję że ktoś w końcu napisze że to jednak żart. :shock:


Zerkać do paszportu też możesz przestać - to jest rzeczywistość :twisted:

Gboo.

[ Dodano: 2012-04-27, 18:50 ]
mazok napisał/a:
hm - ja myślę, że jesteśmy nieobiektywni z zazdrości , dajmy to na WUS, niech ocenią to zagraniczni fachowcy...

EDYTA: ---- POLEJCIE jescze kolejeczkię


Kolejeczka tak, WUS nie - co wrażliwsi mogliby poczuć się zobligowanymi do seppuku. :wink:

Gboo.

Ostatnio zmieniony przez Jacek. 2012-04-27, 19:52, w całości zmieniany 1 raz
Blaz
[Usunięty]
:
ALAMO napisał/a:
Pomijając wszystko, to jeśli to jest prawda że to ożeniono jakiemuś biednemu frajerowi za te 20 klocków (w co szczerze wątpię) - to by się klasyfikowało jako zwykłe oszustwo i moim zdaniem - mogło by być ścigane.


To jest prawda. Ta aukcja się odbyła. Wkleiłem cytat wyżej.

Mogę rozumieć, że ludzie tam licytujący się nie znali na zegarkach, bo nie potrzebowali. Tenże mistrz nad mistrze zegarmistrzostwa Strojny gwarantuje, że kupy na aukcję nie wystawił. Ambasadorzy marek wystawili swoje modele, ktoś dał z potrzeby serca. Ktoś zalicytował, bo chciał czy bo wypada. Ale ci wszyscy pewnie wierzyli, że licytują dobre zegarki!

Woytec60
[Usunięty]
:
No cóż, obciach obciachem ale kaska płynie ;)

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.