Franken-Strojny, czyli ohyda przebijająca wszystko
Odpowiedz do tematu

:
to jest wlasnie ta strojna limitacja, profani, a nie nieusuniety numerek z chinskiej fabryki :mrgreen:

to by bylo nawet smieszne, gdyby nie bylo robione przez majstra, pozujacego na super mega klalitatna manufakture z wyzszej polki.

beceen | ***** ***
Blaz
[Usunięty]
:
I gdyby kosztowało 300 zł, a nie 3 tysiące...

:
wtedy by stracilo klalitetnosc. Nie od dzis wiadomo, ze dla niektorych milosnikow wyznacznikiem jakosci i prestizu jest MSRP, najlepiej wyrazona w CHF :roll:

beceen | ***** ***
:
Masakra...

hrg.pl
:
Łocurwa :shock: :shock: :shock:

:
JAPIER.... :shock:

wstyd i gańba

:
Svedos, widzisz jak się robi prawdziwe zegarki! Ucz się. I weź tych swoich kompanów-pijaków, żeby obejrzeli - też niech się uczą.
Tak powstaje kłalita, a nie jakieś tam DzikiSokoły składacie badziewne! I jeszcze o jakiś modyfikowanych mechanizmach rozprawiają.
Mechanizmy się modyfikuje przez szlifowanie dremelkiem i malowanie złotym/srebrnym markerem!

:-)

:
Przyjąłem tą lekcję jak powinien wyglądać zegarek zrobiony w Bolandzie z pokorą i obiecuję poprawę...........co ja gadam ja bym czegoś takiego nawet pod wpływem nie popełnił.

:
no mogą być z JJ kolegami,obaj robią rzeczy dla przeciętnego człowieka całkowicie nie do uwierzenia :shock:

:
Sylwek - nie ma chyba takiej ilości, żeby wypić i takie coś zrobić.

Mnie to się nijak nie mieści. Nigdzie. :-(

Qwa, już nawet naklejki z piłkami są lepsze niż to - nie wierzę, że to napisałem, ale chyba tak jest.

Blaz
[Usunięty]
:
Svedos napisał/a:
co ja gadam ja bym czegoś takiego nawet pod wpływem nie popełnił.


Podobnież w Krakowie na jednego mieszkańca przypada najwięcej bibliotek. :mrgreen:

:
A gdzie jest to co nasrało na tarczę, obżarło werk i uciekło? Masakra.

Blaz
[Usunięty]
:
Siedzi u autora tego czegoś w kieszeni. :mrgreen:

:
Blaz napisał/a:
Svedos napisał/a:
co ja gadam ja bym czegoś takiego nawet pod wpływem nie popełnił.


Podobnież w Krakowie na jednego mieszkańca przypada najwięcej bibliotek. :mrgreen:


to wyjasnia i design i cene :mrgreen:

beceen | ***** ***
:
Santino, Sylwek w Zgierzu o 5 nad ranem zamiast się przekomarzać spróbujemy zrobić podobnego :mrgreen: :mrgreen: .....może nam się uda.......eeeeee chyba nie , ogórków zabraknie :wink: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.