Sława 32 kamienie
Odpowiedz do tematu

:
Nawet ze sławy bez automatu - te części są takkie same, w N-ce różni sie tylko moduł automatu.

Ostatnio zmieniony przez pmwas 2011-08-31, 13:08, w całości zmieniany 1 raz
Ну, погоди! :wkurzony:
:
pmwas napisał/a:
Nawet ze sławy bez automatu - te części są takkie same, w N-ce różni sie tylko moduł automatu.

Dzięki za info będzie na przyszłość :twisted:

dalw
[Usunięty]
:
pmwas
gratuluję ciekawego nabytku

były 4 modele sław 32k?
czy ma ktoś pod ręką zdjęcia pozostałych 2 modeli ?

:
Było chyba pięć modeli (przynajmniej ja znam 5. 2 na N-ce, 2 na K5 i jeden, o którego mechanizmie nic niestety nie wiem (oprócz tego, że to jeden z tyc dwóch oczywiście).

Ну, погоди! :wkurzony:
:
Jeszcze raz gratuluję :) . Wygląda lepiej niż na zdjęciach z aukcji.

:
Dzisiaj siedziałem w autobusie koło dziadka który miał sławę taką jak nowy nabytek pmwas tyle że pierścień w środku był okrągły a nie prostokątny,dopiero jak wysiadłem to pomyślałem o tym że mogłem cyknąć fotkę :oops:
ps
dokładnie taka jak w tej aukcji KLIK może ktoś kompetentny wypowie się czy to biały kruk,czy zwykły automat,bo wszystkie zegarki są obfocone z wyjątkiem tego jednego :evil:

Ostatnio zmieniony przez buran 2011-09-03, 13:03, w całości zmieniany 1 raz
:
Nieco rzadsza, ale jak poszukasz, to jest chyab nawet jeszcze jeden egzemplarz na allegro :) Taki, fajny soviet ale bez fajerwerków :)

Ну, погоди! :wkurzony:
:
Aparat wrócił!!! Prezentuję zatem lepsze fotki, choc konsekwentnie twierdzę, ze go nie otworzę. Sprzedawcy udało się nie zarysować, ale ja w siebie nie wierzę. Gdybym go zarysował, to chyba bym się pociął ;)







I jeszcze mała damka z M2 kupiona dziś w Bytomiu (oszczędności po zakupie 32k :D )



Uploaded with ImageShack.us

Ostatnio zmieniony przez pmwas 2011-09-03, 20:28, w całości zmieniany 2 razy
Ну, погоди! :wkurzony:
:
Pmwas z pokazywaniem tej sławy to już zakrawa na sadyzm, a na ostrzeżenie to już na pewno :wink:

Ostatnio zmieniony przez Aronus 2011-09-03, 20:59, w całości zmieniany 1 raz
:
buran napisał/a:
dokładnie taka jak w tej aukcji KLIK może ktoś kompetentny wypowie się czy to biały kruk,czy zwykły automat,bo wszystkie zegarki są obfocone z wyjątkiem tego jednego :evil:


Nie no, kruk, kurna, kruk normalnie biały - mam tylko trzy ;-)



Ale jak Paweł jeszcze raz mi tę Sławę swoją pokaże - to za siebie nie ręczę, i mam takich tutaj co mi pomogą :!:

Ostatnio zmieniony przez ALAMO 2011-09-03, 21:18, w całości zmieniany 1 raz
mapeth
[Usunięty]
:
ta Sławka jest rewelacyjna!
gratki

:
Ciekawy design ma ta Slava , zresztą wszystkie 32 mają ciekawy design :twisted:

:
ALAMO - możesz się burzyć i obiecuję że więcej (przynajmnie póki emocje nie opadną), nie wkleję tej Sławy. dziś kolega na kizi wrzucił... Pabiedę z '46r :evil: , teraz chyba wiem co czujesz ;)

Ну, погоди! :wkurzony:
mapeth
[Usunięty]
:
dobra, to jeszcze tutaj wrzucę swój dzisiejszy nabytek :))




:
Gratuluję, bardzo ładna Sława

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.