Poprzedni temat «» Następny temat
Nowy chińczyk: Eterna
Autor Wiadomość
wahin 



Pomógł: 29 razy
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 10766
Skąd: Koszalin
 #46  Wysłany: 2011-06-30, 10:57   

Rudolf napisał/a:
Koniec świata to będzie jak jakiś Chiński miliarder wykupi Oficine Panerai . :twisted:

:mrgreen: :mrgreen:
_________________
Don Mati FCI - Hodowla bokserów, buldogów francuskich i mopsów
 
 
maciek
[Usunięty]

 #47  Wysłany: 2011-06-30, 12:29   

i wsadzi ten miliarder swoje malusieńkie logo:



:mrgreen:
 
 
Blaz
[Usunięty]

 #48  Wysłany: 2011-06-30, 13:09   

Eee tam. Panuraie łapią wszystko, co im się podsunie, więc załapią i taką legendę, że to sekretny znak wyryty na burcie łodzi podwodnej, gdy bohaterski marynarz wyszedł na zewnątrz dwa kilometry pod wodą i tak właśnie zaznaczył, że torped niet. :mrgreen:

A wracając do Eterny. Problem będą mieli tylko ci, którzy kupowali ją dla prestiżu i pokazania jaki to świetny SZWAJCARSKI zegarek sobie kupili i że to nie jest ich ostatnie słowo. Jeśli ktoś kupił Eternę, bo mu się zwyczajnie podoba (ten model, ta marka) to żadnych problemów etycznych mieć nie będzie.
 
 
Rudolf 



Pomógł: 112 razy
Wiek: 46
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 37156
Skąd: Bone China
 #49  Wysłany: 2011-06-30, 14:00   

matyr napisał/a:
i wsadzi ten miliarder swoje malusieńkie logo:
to chociaż blisko do fabryki teraz będą mieli :)
_________________

 
 
Bibliotek@rz
Właściciel Kilku Fabryk Ryżu


Pomógł: 7 razy
Wiek: 38
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 3641
Skąd: Wrocław
 #50  Wysłany: 2011-06-30, 14:14   

Blaz napisał/a:

A wracając do Eterny. Problem będą mieli tylko ci, którzy kupowali ją dla prestiżu i pokazania jaki to świetny SZWAJCARSKI zegarek sobie kupili i że to nie jest ich ostatnie słowo. Jeśli ktoś kupił Eternę, bo mu się zwyczajnie podoba (ten model, ta marka) to żadnych problemów etycznych mieć nie będzie.


Ale przeca Eterna nadal będzie szwajcarska, nikt na siłę nie chce zmieniać jej w markę chińską i podejrzewam, że 99% klientów zielonego pojęcia nie będzie miało, kto trzyma pakiet większościowy i gdzie ulokowany jest kapitał (bo i po co?). Zmiana kapitału niewiele ma do prestiżu marki, nie ma wpływu ani in plus ani in minus na postrzeganie produktu przez 90% klientów. Reszta jest uczulona na jakikolwiek pozaeuropejski (czyt. chiński) kapitał, ale co to zmienia. Ja kupując Eternę (teoretycznie, ale taaak, podoba mi się fąsz ;) ) nadal będę kupował zegarek szwajcarskiej marki.
 
 
Blaz
[Usunięty]

 #51  Wysłany: 2011-06-30, 14:17   

Bibliotek@rz, czytaj ze zrozumieniem. :mrgreen:

No przecież właśnie się śmiejemy z tych, co myślą, że zmiana właścicielstwa Eterny cokolwiek zmieni na gorsze. Owszem, zmieni się na gorsze w świadomości pozerów i lanserów. To wszystko.
 
 
Bibliotek@rz
Właściciel Kilku Fabryk Ryżu


Pomógł: 7 razy
Wiek: 38
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 3641
Skąd: Wrocław
 #52  Wysłany: 2011-06-30, 14:20   

Ok, może czegoś tam nie załapałem, duszno jest ;) :cool:
 
 
Blaz
[Usunięty]

 #53  Wysłany: 2011-06-30, 14:24   

Cały ten temat jest w takiej właśnie konwencji prowadzony. Nie ma możliwości nie załapać.
 
 
Bibliotek@rz
Właściciel Kilku Fabryk Ryżu


Pomógł: 7 razy
Wiek: 38
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 3641
Skąd: Wrocław
 #54  Wysłany: 2011-06-30, 14:35   

Odpuść ok? Przecież napisałem, że nie załapałem, a w swoim poście wyraziłem swój pogląd na temat, który jest zresztą zbieżny z Twoim więc o co Ci biega?
 
 
Blaz
[Usunięty]

 #55  Wysłany: 2011-06-30, 14:38   

O to właśnie, o to. :wink:

Zbyt spięty zacząłeś czytać ten temat. I to właśnie spowodowało, że zbyt poważnie do niego podszedłeś. :wink:
 
 
Bibliotek@rz
Właściciel Kilku Fabryk Ryżu


Pomógł: 7 razy
Wiek: 38
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 3641
Skąd: Wrocław
 #56  Wysłany: 2011-06-30, 14:43   

Cholera, może ja zbyt poważnie do życia podchodzę w ogóle? :roll: Spiąłem się, bo słysząc głosy (nie tutaj), że to koniec Eterny, że Eterna będzie taka i owaka, a przede wszystkim chińska, potraktowałem temat poważnie, bo to bzdury po prostu są.

Mimo wszystko raz napisałem i przyznałem, że nie załapałem po Twojej uwadze, że "nie czytam ze zrozumieniem" i po temacie imo. Drugi post odebrałem to tak, że jestem kompletnym jełopem, bo każdy załapał, a ja nie ("nie ma możliwości tego nie załapać").
Ostatnio zmieniony przez Bibliotek@rz 2011-06-30, 14:46, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Blaz
[Usunięty]

 #57  Wysłany: 2011-06-30, 14:50   

Moja rada jest taka - jeśli są tożsame tematy na naszym forum i forum, którego nie ma, to po lekturze tematu tam, odpocznij pół godziny, wyczyść umysł z toksyn, które się nagromadziły wcześniej i świeży wejdź tu. I mówię to najzupełniej serio, życzliwie, a nie złośliwie. Takie są po prostu wnioski wyciągnięte z doświadczenia już kilkuletniego. :wink:
 
 
machlo 
Właściciel Krajowego Kartelu Ryżowego


Pies czy kot?: pies
Pomógł: 15 razy
Wiek: 37
Dołączył: 25 Cze 2010
Posty: 5254
Skąd: Warszawa
 #58  Wysłany: 2011-06-30, 14:59   

Blaz, dobra rada, bo dziś mi już 2 razy ciśnienie skoczyło, jak czytałem wypociny dwóch jegomościów. :razz:
 
 
Rudolf 



Pomógł: 112 razy
Wiek: 46
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 37156
Skąd: Bone China
 #59  Wysłany: 2011-06-30, 15:30   

Myślę że ja i całe forum zupełnie nie mamy nic do Eterny i całej tej otoczki , kto co tam posiada czy posiadał i co z tym zrobi . Także luzik , pożyjemy zobaczymy nowe kolekcje , ja tam dalej uważam że Kon tiki diver jest świetny .
_________________

 
 
Santino 



Pomógł: 151 razy
Wiek: 48
Dołączył: 30 Wrz 2010
Posty: 48272
Skąd: Łódź
 #60  Wysłany: 2011-06-30, 15:33   

I ja nic nie mam do Eterny.
Przecież nic się pewnie nie zmieni.

A stoper z jednym przyciskiem i fazami nadal mi się podoba!
_________________
https://instagram.com/santinoleathercraft?utm_medium=copy_link
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Charcoal2 Theme © Zarron Media modified for Przemo by joli
Wersja mobilna forum