ADRIATICA NEWS - prezentacje.
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

:
Miro nie ma co zwlekać tylko zakładaj wątek o JVD!

a i nie zapominaj też o modelach dla naszych szanownych koleżanek małżonek :)

:
Witam,
pora pokazac coś nowego w wydaniu Adraiatica. Cykający automacik z ETĄ 2824
Jest wersja z białą tarczą lub z czarną.

ADRIATICA 98197 All Stainless Steel AUTO 5 Atm




Cena sugerowana 1.150 PLN...po negocjacjach może być mniej. :wink:
Troszkę danych: stal nierdzewna, polerowana, szkło mineralne, utwardzane.
Wymiary:szerokość koperty 40 mm z koronką 43, wysokość koperty w rogach 58 mm a więc zegarek na dość obszerny nadgarstek. Grubość zmienna, w środku 13 mm na brzegach mniej. Podwójna zapinka, bransoleta szer.24 mm, regulowana. Mechanizm ETA 2824.1 26 kamieni. Z tyłu szkiełko, wziernik do wnętrza.

--
Pozdrawiam
Miro
:
No fajne to jest, fajne !

Zamienić bransoletę na fajne brązowe kroko - i cymes-malina!

:
fajna ta adriatica podoba mnie się :mrgreen:

:
Cytat:

Zamienić bransoletę na fajne brązowe kroko - i cymes-malina!


Faktycznie tak można będzie zrobić. Zegarek ma mullerowski kształt koperty, paseczek dopasujemy i zobaczymy jak to wyjdzie. :wink:

--
Pozdrawiam
Miro
:
Poszukuję w imieniu kumpla punktu serwisowego, coby się podjął naprawy zegarka Adriatica. Nie znam modelu, kwarc jakowyś, który uległ wypadkowi rowerowemu. Najlepiej jakby można było zegarek wysłać, ewentualnie gdzieś w Częstochowie, Katowicach, ewentualnie w Łodzi. macie może namiary na takąż instytucję?

Arek
[Usunięty]
:
Napisz priwa do założyciela tego wątku Mira Rawinskiego, może on coś zaradzi albo podpowie gdzie się udac :roll:

jarektw
[Usunięty]
:
Na żywo wygląda całkiem nieźle na ta Adriatica

:
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO W NOWYM 2011 ROKU!
Drodzy Koledzy, zaniedbałem Was i Forum ale będzie POPRAWA i na ile czas pozwoli postaram się coś nowego zaprezentować

--
Pozdrawiam
Miro
Blaz
[Usunięty]
:
Będziemy czekać z niecierpliwością. :wink:

:
a ja się przypomnę Mirku we własnej osobie :smile: , bo mi Zenek spieszy 5 minut na dobę :sad:

:
Kyle napisał/a:
a ja się przypomnę Mirku we własnej osobie :smile: , bo mi Zenek spieszy 5 minut na dobę :sad:


Pięć minut to dużo, trzeba go dostarczyć do nas do regulacji. Nowogrodzka 16 od 11-18.00

--
Pozdrawiam
Miro
:
Zamykam ten temat i przenoszę do działu europejskiego, ponieważ Miro nie jest chyba zainteresowany prowadzeniem tego podforum.

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.