Nowy chińczyk: Eterna
Odpowiedz do tematu

:
Svedos napisał/a:
Łomatkoboskodziweico świat się kończy :mrgreen:


Czyli to już, jednak Majowie się mylili :grin:

waldii
[Usunięty]
:
Idę do kącika popłakać sobie...

:
Wątpię, aby ktokolwiek odczuł jakąś różnicę na przestrzeni najbliższych lat. Może in plus - przyjdą pieniądze na rozwój, nowe modele, mechanizmy, sponsoring wydarzeń, etc.
Chińczycy będą też mieli świetną bazę, aby uczyć swoich zegarmistrzów fachu pod okiem specjalistów. Przecież muszą się od kogoś uczyć. Nie mogą ciągle rozkręcać i powielać schematów. A jeśli w ośmiomilionowej Szwajcarii jest tylu mistrzów zegarmistrzostwa, to ile talentów może urodzić się w Chinach, gdzie jest miliard potencjalnych na to kandydatów?
Takiego zapyziałego w tej chwili Longinesa mogliby kupić jacyć bogaci ludzie i wyprowadzić na prostą, bo zastój tej szacownej marki woła o pomstę do nieba...

hrg.pl
:
to prawda , nudą wieje już od dawna , sami powielają siebie w kółko .. reedycje , repliki .. sztuczne limity dla limitów ..

:
myślę że po spadku sprzedaży w pierwszym roku wszystko wróci do normy,chińczycy poczekają dadzą pieniądze i za trzy lata eterna będzie miała grand complicatation w cenie bondowskiej omegi,za pięć lat coś swiss made contra tissot,certina itd.,za następne dwa lata coś nie swiss made contra seiko i myślę że o jakość można się nie martwić

:
Jaguar tez przeciez nalezy do TATA motors juz od dawna ; )
O Eterne bym sie nie martwil - jakosc bedzie ta sama,unikatowosc wieksza (bo to sie pewnie bedzie rozpadac od samego patrzenia - jak taki ochydny st-25 gorszy od ety) a moze nawet ceny spadna.Jestem za! : )

"Let's plot log against log. It's a physicist's favourite plot, since everything looks straight... "
:
myślę że ceny nie spadną :wink: ale będą in-housy za te same pieniądze co dziś za etę 2824

:
Kurna, taką piękną kwalitę sobie chciałem kupić, a tu się okazuje, że t chiński badziew.
Jestem załamany... :twisted:

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
:
Świat sprawi jeszcze wieeeele niespodzianek co bardziej zatwardzialym "miłośnikom", i tego możecie być pewni :lol:
Eterna nie będzie ani gorsza, ani lepsza. Już w tej chwili i tak część elementów wykonuje w Chinach. A jakie ? A pudelka na przykład. A skąd wiem ? Po prostu wiem :lol:
Ja cały czas podaję przykład Enicara. Ich ostatnie modele wyglądają wyjątkowo interesująco. Oczywiście podniesie się tublny głos że zżyna z Rolexa, ale skąd "tubalny głos" miał wiedzieć, że właśnie to robił Enicar i Rolex przez dekady - rznęli z siebie.

maciek
[Usunięty]
:
w życiu nie kupię żadnej Eterny... :twisted:

Blaz
[Usunięty]
:
split napisał/a:

Chińczycy będą też mieli świetną bazę, aby uczyć swoich zegarmistrzów fachu pod okiem specjalistów. Przecież muszą się od kogoś uczyć. Nie mogą ciągle rozkręcać i powielać schematów.


:shock:

Split, jeszcze musisz sobie trochę nasze forum poczytać. :mrgreen:

:
Blaz napisał/a:
Uuuuu! To Spinneros będzie miał w końcu Chińczyka pełną gębą! :mrgreen:


Spinneros dostał dawno cynka i swoją opitolił... :razz: :twisted: :mrgreen:

GALERIA
Facebook: Spinnerstraps
Instagram: Spinnerstraps
Instagram: Spinnerslife
:
I kupił chińskiego TH? :twisted:

:
Koniec świata to będzie jak jakiś Chiński miliarder wykupi Oficine Panerai . :twisted:

Blaz
[Usunięty]
:
Chinese yellow submarine. :mrgreen:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.