ADRIATICA NEWS - prezentacje.
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

:
...Miro, zmień może kolor tej czerwonej czcionki, bo daje po oczach :twisted:


...co do karbowanych tarcz, to widzę, że nie jestem sam :?

:
Mi sie karbon na tarczy podoba juz mam dwa zegarki z takim akcentem.
Te Adriatic sa chyba nawiazanie do sportow motorowy , samochodowych , czyli kolorki w porzadku , wiec wr tez moze byc 5atm ;)
Tylko nie weim po co duza data ??

:
Również mam już dwa, ciężko się im zdjęcia robi :cry: , ale są super. Revue Thommen pilocik i Sector 300 automatic. I bardzo mi się podobają takie tarcze.

Adriatico, idź tą drogą :D

:
Witam,
chronografy 8206 cena sugerowana 794 PLN a te bez chronografu 478 PLN, w naszej firmie taniej bo mamy spore upusty.

Pokażę dziś dwie kolejne nowości w stali. Szczelność 10 Atm i szafir jako standard.

ADRIATICA 8202 i 8194 All Stainless Steel 10 Atm

Dość duże, masywne zegarki wykonane w stali nierdzewnej. Klasyczny wygląd, dodane tylko wskazówki i indeksy w nowym kolorze...blue.n Cena troszkę powyżej 400 PLN. :D z mozliwością negocjacji.
Szkło: szafirowe, płaskie
Dial: srebrny lekko tłoczony. Indeksy, cyfry i wskazówki w kolorze dauphin blue
Case: stainless steel, polerowana, boki satyna. Średnica 46 mm, grubość 10 mm. Logo na koronie.
Movement: kwarcowy ETA 5955 SWISS MADE
Deck: stalowy wkręcany z uszczelką gumową
Bransoleta: stalowa. Boczne pasy lekka satyna, dwa pasy polerowane, regulowana z podwójną zapinką. Logo Adriatica.


Ostatnio zmieniony przez Miro Rawinski 2010-03-17, 09:27, w całości zmieniany 1 raz
anduril
[Usunięty]
:
Ło żesz! Seagull M185!!
Gdyby to nie był kwarcok, to już bym tę Adriatikę zamawiał...

Swoją drogą - Szwajcary wzorowane na Chinolach... świat się przewraca :D

:
A może by KTOŚ założył wątek "Zeno News"? :wink:

kajot04
[Usunięty]
:
TomekR napisał/a:
....Jak pisałem wcześniej - podoba mi się nowy design Adriatici. tylko te napisy quartz mogliby przemyśleć :(


a mnie - mimo ze mam kilka modeli, niestety coraz bardziej zawodzi. Ostatnie wzory zaczynają coraz bardziej upodabniać Adrie do Casio. Są zupełnie bez wyrazu, ani sportowe ani klasyczne, taka maniana jakiej całe gabloty po 69 zł - jakies Pierre richardy zaczynaja byc ciekawsze. Nie ma w nich nic co powodowałoby jakiekolwiek, choć najmniejsze "oh" - a dawniej trafiały się jednak rodzynki... no, takie moje zdanie - gusta są różne. Na szczęście to 8202 jakoś lepiej wygląda

:
anduril napisał/a:
Ło żesz! Seagull M185!!
Gdyby to nie był kwarcok, to już bym tę Adriatikę zamawiał...

Swoją drogą - Szwajcary wzorowane na Chinolach... świat się przewraca :D


Podobieństwa wielkiego do M185 to ja nie widzę (poza kolorem wskazówek) ale co do wzajemnego się wzorowania producentów to też jestem skłonny wierzyć, że zamawiając produkcję np. kopert w Chinach do modeli zegarków które mają zostać zmontowane (wyprodukowane) w Szwajcarii następuje jakieś wzajemne przenikanie się wzorów zamawianych z wzorami gotowymi sugerowanymi przez chińczyków i stąd chyba biorą się TAK DUŻE podobieństwa modeli zegarków. To samo chyba dotyczy tarcz.:D

Pozdrawiam
Miro

Blaz
[Usunięty]
:
Miro, słuszna uwaga. Świat zegarkowy staje się coraz bardziej globalny i zunifikowany. :wink:

:
Czy informacja Mira nie oznacza przypadkiem, że może się zdarzyć, iż niezależnie od tego, czy kupimy "oryginalnego Szwajcara", czy też jego "chińską podróbkę", to i tak kupimy produkt wykonany (częściowo przynajmniej) w jednej i tej samej fabryce?

anduril
[Usunięty]
:
Miro Rawinski napisał/a:
anduril napisał/a:
Ło żesz! Seagull M185!!
Gdyby to nie był kwarcok, to już bym tę Adriatikę zamawiał...

Swoją drogą - Szwajcary wzorowane na Chinolach... świat się przewraca :D


Podobieństwa wielkiego do M185 to ja nie widzę (poza kolorem wskazówek)

Pardon, M187S:

- wskazówki, z tego co widzę, identyczne,
- koronka,
- okienko na 6.

A. ...wski napisał/a:
Czy informacja Mira nie oznacza przypadkiem, że może się zdarzyć, iż niezależnie od tego, czy kupimy "oryginalnego Szwajcara", czy też jego "chińską podróbkę", to i tak kupimy produkt wykonany (częściowo przynajmniej) w jednej i tej samej fabryce?

Przegapiłeś kilka ciekawych wątków na kizimizi, watchuseek i tutaj :)

:
kajot zgadzam się z Tobą. jakoś ostatnio nie potrafią mnie niczym zaskoczyć.

Panie Mirku a co tam u Czechów z JVD?

:
nick555 napisał/a:
kajot zgadzam się z Tobą. jakoś ostatnio nie potrafią mnie niczym zaskoczyć.

Panie Mirku a co tam u Czechów z JVD?


O! Dobry pomysł!
Mirek, dawaj JVD też :-)
Kojarzycie może, że JVD robiło zegarki na zamówienie czeskiego "naszego" odpowiednika :-) ?

:
Tak oni zrobili sobie zegarek forumowy w JVD

:
Witam
zegarkami ZENO w tym momencie nie bedę się zajmował bo mamy KOMPLETNY ZASTOJ w zamówieniach więc nie mam nic do prezentowania. O zegarkach JVD zawsze jest co pisać i tu obiecuję, że w nadchodzącym tygodniu coś tam zaprezentujemy.:D

Przypominam o trwającej PROMOCJI, 25 % obniżce na zegarki JVD do 30 kwietnia. Przewietrzamy stany i robimy miejsce na nowe modele.

Pozdrawiam
Miro

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.