Wakat w pudełku...
Odpowiedz do tematu

:
Daito napisał/a:
Woytec napisał/a:

Cztery divery i wystarczy ;)


To niczym nieuprawnione stwierdzenie jest... trzeba po prostu kupić większe pudełko ;) pifko pifko


Cytując klasyka, mądrego i przyjemnie posłuchać... :))
Aż pomagacza kliknąłem za tę poradę pifko

Ostatnio zmieniony przez Woytec 2015-05-13, 18:06, w całości zmieniany 2 razy
:
Woytec, tak jak pisałem jeszcze Citizena i może Monstera :))

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
nono
Na razie odwyk cool

:
Woytec, daję Ci tydzień moze dwa.

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Tak po prawdzie to jeden jeszcze chyba jedzie... hmmm
Ale to po taniości a po nim ani hu hu :głową w mur:

Ostatnio zmieniony przez Woytec 2015-05-13, 18:22, w całości zmieniany 1 raz
:
Woytec napisał/a:
Tak po prawdzie to jeden jeszcze chyba jedzie... [...] a po nim ani hu hu :głową w mur:


Wiesz ile razy tak mówiłem??? :)) :)) :))

Nieczynne z powodu że zamknięte
:
Oj tam oj tam... hmmm
Zamiary szczere są? Są i to się liczy ;)

:
Woytec, przymierzałeś niebieską drabinkę :?:

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
4 nurki można potraktować jako punkt wyjścia, teraz można dokupywać brakujące: odważnik, głębokowannowiec, coś z białą tarczą, california, pepsi, ana-digi, kompresor, itd :))

:
bez borealisa to i tak kolekcja nie zamknięta, czekamy na zmianę pudełka :popcorn:

:
Dorian06 napisał/a:
Woytec, przymierzałeś niebieską drabinkę :?:


Na razie nie, czekam na żóltego Obrifrane i tego pierwszego wypróbuję.


Machu napisał/a:
4 nurki można potraktować jako punkt wyjścia, teraz można dokupywać brakujące: odważnik, głębokowannowiec, coś z białą tarczą, california, pepsi, ana-digi, kompresor, itd :))




Odważni(cze)k kiedyś był taki




Białasek też był





Pepsi póki co mnie nie nęci, California jakaś tam jest w dalszych planach, głebokowannowiec nie bardzo wiem po co, ana-digi raczej odpada a za kompresorka będzie robił Navigator jak tylko znów będą wolne środki :)
Tyle, że chciałbym mieć na stanie nie więcej jak cztery desk-diverki jednocześnie a na razie nic do sprzedania się nie kwalifikuje ;)


Edit
Blazej napisał/a:
bez borealisa to i tak kolekcja nie zamknięta, czekamy na zmianę pudełka :popcorn:

Sea Dragona przygarnąłbym ale to na razie preorder, poczekamy jak wyjdzie i ludziska obfocą.

Ostatnio zmieniony przez Woytec 2015-05-13, 21:42, w całości zmieniany 3 razy
:
Czyli ogólnie sytuacja rozwojowa ;) U mnie poza 2 Ubotami same nurki i raczej nie planuję zmieniać :))

:
Machu napisał/a:
Czyli ogólnie sytuacja rozwojowa ;) U mnie poza 2 Ubotami same nurki i raczej nie planuję zmieniać :))

Jakoś nie wyobrażam sobie Ciebie z garniturą. ;)

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Jak ostatnio musiałem założyć garnitur, to na łapę wskoczył ww. 'ubot' Parnisa- ten co ma 55mm :)) Taka drobna ekstrawagancja :D

:
Tak w zasadzie to klasycznej, stuprocentowej garnitury nie mam wcale :oops:
Coś się tam zawsze podpasuje pod kolorek i tyle :roll:

A zamiast diverków u mnie większość to styl militarny/lotniczy, takie lubię najbardziej :)

Ostatnio zmieniony przez Woytec 2015-05-13, 22:05, w całości zmieniany 1 raz
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.