Porozmawiajmy o zegarkach wojskowych
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

:
...........mi się nie podoba. P24 fajniejszy i jeszcze Jastrząb do minie mówi ;)

Bądź dla siebie latarnią, która oświetla twą drogę i nie poszukuj światła poza sobą
:
Maras mua po Zgierzu też będzie mieć :))

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Ciniol napisał/a:
Maras mua po Zgierzu też będzie mieć :))


Maras tego nie przeżyje ;) :D

Bądź dla siebie latarnią, która oświetla twą drogę i nie poszukuj światła poza sobą
:
Maras są podobno jakieś wolne numerki !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
Maras68
[Usunięty]
:
wiem, trzeba podliczyć to i owo hmmm

Dzięki Cinek :!:

Spam
[Usunięty]
:
Maras68 napisał/a:
Wszyscyśmy powinni mieć obowiązkowe Tokaje do codziennego noszenia, nikt z naszej paczki dziadolubów nie nabył :?:

naprawdę udany i zacny projekt... hmmm



...a do MUA nie przemawia :(

Maras68
[Usunięty]
:
Jimmy, Spam- co sie z Wami dzieje :shock: :D

:))


[ Dodano: 2014-05-14, 14:32 ]

jimmy napisał/a:
...........mi się nie podoba. P24 fajniejszy i jeszcze Jastrząb do minie mówi ;)


a do mnie bardziej nawija RWD-6 z dolna sekundą

http://gerlach.org.pl/26,.html

Ostatnio zmieniony przez Maras68 2014-05-14, 14:39, w całości zmieniany 1 raz
:
Maras68 napisał/a:
Jimmy, Spam- co sie z Wami dzieje :shock: :D

:))


[ Dodano: 2014-05-14, 14:32 ]

jimmy napisał/a:
...........mi się nie podoba. P24 fajniejszy i jeszcze Jastrząb do minie mówi ;)


a do mnie bardziej nawija RWD-6 z dolna sekundą

http://gerlach.org.pl/26,.html


.............brałem go pod uwagę, ale wygrał P24 i nie żałuję :))

Bądź dla siebie latarnią, która oświetla twą drogę i nie poszukuj światła poza sobą
Maras68
[Usunięty]
:
też dobry wybór pifko

:
Marek, to świetny zegarek w przystępnej cenie.

Bądź dla siebie latarnią, która oświetla twą drogę i nie poszukuj światła poza sobą
Maras68
[Usunięty]
:
Gerlach robi w dobrych cenach, no i gwarancja porządna jest :)

:
No i ujawnili się opłacani klakierzy Wiadomych Sił... Proponuję wrócić tutaj do zegarków GG za jakieś 30 lat, jeśli dożyjemy. Może się jeszcze jakaś wojna po drodze trafi, żeby było bardziej na temat.

pozdrawiam
Narfas

:
Nasi zbieracze wojaków, to ostatnio tacy ... hmmm gawędziarze bardziej :złośliwiec: ;) :)

Maras68
[Usunięty]
:
Woj_Woj napisał/a:
Nasi zbieracze wojaków, to ostatnio tacy ... hmmm gawędziarze bardziej :złośliwiec: ;) :)


ano niestety taki nastał czas, że folgujemy jeno marzeniom i rojeniom sennym :D

[ Dodano: 2014-05-14, 18:47 ]
Narfas napisał/a:
No i ujawnili się opłacani klakierzy Wiadomych Sił...


raczej sympatycy a Jimmy to nawet nabył jedną sztukę i dodatkowo testował "łotago" w pieleszach domowych mocząc onego w wannie tudzież pod prysznicem :D

Spam
[Usunięty]
:
Maras68 napisał/a:
Jimmy, Spam- co sie z Wami dzieje :shock: :D

:))


...jeżeli chodzi o MUA... to mój wewnętrzny burak jest skrajnym konserwatystą... podobanie podobaniem... ładny obraz czy foto lubi pooglądać... nawet czasem powzdycha i pozachwyca się... ale do nadgarstka nie dopuszcza przedmiotów młodszych niż on sam :)) no wyjątek może tu stanowić citek... no ale dopóki nie zakończyły się niezbędne wyprzedaże i finalizacji zakupu trudno mówić o rewolucji... bo wiele jest rewolucji tylko na papierze :))

Ostatnio zmieniony przez Spam 2014-05-14, 20:32, w całości zmieniany 1 raz
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.