Parnis Diver PA6007
Odpowiedz do tematu

:
Seiken napisał/a:

Średnio ida przesyłki z HK 2- 3 tyg


Poprzedni miałem po 10 dniach od momentu zakupu ;)

Ostatnio zmieniony przez Machu 2012-12-19, 23:02, w całości zmieniany 1 raz
:
Napisałem do majfrendów z Manbushijie, ze paka z Parnisem dotarła, napomknąłem też że zapięcie było uwalone gdyż jeden z pinów był złamany na co Gong Wei błyskawicznie odpisał, że wyśle mi nowe zapięcie i bardzo przeprasza. Sympatycznie z ich strony ale podziękowałem bo mi ono niepotrzebne i życzyłem wszystkiego dobrego ;)

:
Toyota napisał/a:
Napisałem do majfrendów z Manbushijie, ze paka z Parnisem dotarła, napomknąłem też że zapięcie było uwalone gdyż jeden z pinów był złamany na co Gong Wei błyskawicznie odpisał, że wyśle mi nowe zapięcie i bardzo przeprasza. Sympatycznie z ich strony ale podziękowałem bo mi ono niepotrzebne i życzyłem wszystkiego dobrego ;)

ale chyba nie z okazji świat Bożego narodzenia hmmm

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Ciniol napisał/a:
Toyota napisał/a:
Napisałem do majfrendów z Manbushijie, ze paka z Parnisem dotarła, napomknąłem też że zapięcie było uwalone gdyż jeden z pinów był złamany na co Gong Wei błyskawicznie odpisał, że wyśle mi nowe zapięcie i bardzo przeprasza. Sympatycznie z ich strony ale podziękowałem bo mi ono niepotrzebne i życzyłem wszystkiego dobrego ;)

ale chyba nie z okazji świat Bożego narodzenia hmmm


Nie no, spoko, skąd mam znać jegomościa światopogląd ;)

:
Toyota, - i jak wrażenia lepiej napisz ;) Tak samo zadowolona jak ja? pifko

:
Słoniu napisał/a:
Toyota, - i jak wrażenia lepiej napisz ;) Tak samo zadowolona jak ja? pifko


Wrażenie ogólne si, podoba mnie się ale zastanawia mnie fakt dlaczego ciołki nie wyszczotkowały miejsc po między uszami, świeci się to jak psu jajca no i problem miałem ze zdjęciem niebieskiej folijki z koronki a tak to jestem kontent. Czuć go na ręku w porównaniu z kopertą kinskiego Winnera wykonaną z gównlitu.

Zapakowałem w papierek z reniferami i leży pod choinką :D

Ostatnio zmieniony przez Toyota 2012-12-21, 22:33, w całości zmieniany 1 raz
:
Powierzchnia między uszami to najsłabszy element koperty. Mi tam polerka nie przeszkadza, jednak pozostawia ona trochę do życzenia, a wykałaczką niebieską folijkę męczyłem :złośliwiec:

:
Po nowym roku kliknę sobie tego z poramańczowymi indeksami dla towarzystwa ;)

:
Witam all

Cholernie mi się ten zegarek podoba i od niego zacznę "zbieractwo" parnisów.
Kto na forum zajmuje się , nazwijmy to pomocą , w sprowadzaniu zegarków. Jestem "kaleką" językowym i sam raczej nie będę sprowadzał .

I co z tego że to kopia . Po świecie chodzi kilka miliardów kopii i nikt raczej na to nie narzeka
:
staszek, pisz do Rudolfa, w "Świątyni Komercji" ma wątek swojej firmy - Cadran. :))

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
Dzięki , już napisałem pw.
mam nadzieję że ma na stanie zegareczek :))

I co z tego że to kopia . Po świecie chodzi kilka miliardów kopii i nikt raczej na to nie narzeka
:
staszek, - na stanie może być ciężko - sporo osób się na niego "zasadziło" ;)

Se i tu przyspamuje - Parnisik na nato

:
Własnie looknąłem na stronę jest i po 10 szt z tych dwóch wersji

:
Toyota, dzięki za cynk. pifko

Tylko coś link do zapłaty nie bangla...

"Mądremu wystarczą dwa słowa, a głupiemu - to i referatu mało" (pisarz Sofronow).
:
CornCobbMan napisał/a:
Toyota, dzięki za cynk. pifko

Tylko coś link do zapłaty nie bangla...


Jak Ci się wywali strona a dostaniesz potwierdzenie zamówienia to poczekaj na majfrenda. Dostaniesz od nich linka do paypala co by zapłacić. Tak miałem przedwczoraj jak marinę i parnisa z słoneczkiem i księżycem zamówiłem ;)

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.