deep blue carbon aqua zielony
Odpowiedz do tematu

:
Erolek napisał/a:
wiec chyba sobie taki sprawie

Czas przyszły :)
prezesso79 napisał/a:
co kupiłeś

:
chodziło mi o to:
Erolek napisał/a:
Jak tylko portfel ochlonie po zakupie Doxy.
Eryk


a ja nic nie kupiłem, zniżkę na kolejne zakupy dostałem z powodu tej akcji.

Skate or die!
:
Doxa jest z zatoki. Obecnie gdzies miedzy Praga a Dublinem. Bede sie chwalil jak przyleci.

Tymczasem sie nastawiam psychicznie na tego Deep Blue.

Pozdrawiam
Eryk

:
jest jakaś moc w tym zegarku... nawet pomimo tych niedociągnięć baaardzo mi się podoba.
Przyjdzie drugi egzemplarz to na zlocie ocenimy.

Ostatnio zmieniony przez prezesso 2012-05-08, 13:20, w całości zmieniany 1 raz
Skate or die!
:
prezesso79 napisał/a:
jest jakaś moc w tym zegarku... nawet pomimo tych niedociągnięć baaardzo mi się podoba.
Przyjdzie drugi egzemplarz to na zlocie ocenimy.

Ale znaczne obniżenie jakości przez Deep Blue nieco niepokoi. Kiedyś to się nie zdarzało. Niestety, sukces i znaczne zwiększenie sprzedaży nie idzie w parze z utrzymaniem niedawnego poziomu wykonania produktu.

Blaz
[Usunięty]
:
Kiedyś mogli się opierać na kilku kopertach generic, które mogli sprawdzić. Teraz muszą w zasadzie brać jak leci.

:
Zegar mi się podoba, ale wolałbym z czarną tarczą. Te błędy w pokazywanych tutaj to nie jest wynik niedokładnego montażu tarczy?

:
Blaz napisał/a:
Kiedyś mogli się opierać na kilku kopertach generic, które mogli sprawdzić. Teraz muszą w zasadzie brać jak leci.

Ale w tym przypadku felerna jest nie koperta a złożenie całości do kupy. Kuleje montaż i kontrola jakości. W tym zegarku bałbym się umyć ręce bo kto mi zagwarantuje jego szczelność, prawidłowe założenie uszczelek itp? Skoro tarcza włożona jest niechlujnie, reszta może być zmontowana podobnie ..
W moim DB wszystko jest ok, równiutko i dokładnie spasowane, indeksy proste, luma równo i dokładnie nałożona, koperta, mimo częstego używania, jest jak nówka. Ale mój był kupiony w USA, bezpośrednio w DB i dość dawno temu. Zresztą to był chyba jeden z pierwszych (jak nie pierwszy) Deep Blue w naszym kraju a Stan stawiał dopiero pierwsze kroki w tym biznesie i nie śniło mu się, że w NBCShopie będzie swoje zegarki sprzedawał ..

Ostatnio zmieniony przez Tomek 2012-05-08, 15:53, w całości zmieniany 1 raz
:
ja mam model z tych już nieco nowszych wypustów - Daynight Diver T100 z trytem, wykonany jest rewelacyjnie, a po pół roku użytkowania na powłoce PVD nie ma żadnego śladu, trzeba brać poprawkę, że dostawcy kopert czy całych zegarków też mogą być różni.

Blaz napisał/a:
Kiedyś mogli się opierać na kilku kopertach generic, które mogli sprawdzić. Teraz muszą w zasadzie brać jak leci.


powtarzasz to już któryś kolejny raz, podobnie jak opinię, że takie same zegarki z inną nazwą można kupić kilkukrotnie taniej, może jakiś przykład?? Wydaje mi się generalnie, że jesteś lekko uprzedzony :razz: :wink: posiadacze AP diverów i PS diverów (czyli chyba najpopularniejszych modeli Deep Blue) raczej pochlebnie się o nich wyrażają, zarówno tutaj jak i na zagranicznych forach :razz:

Ostatnio zmieniony przez Iks 2012-05-08, 16:35, w całości zmieniany 1 raz
YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
Blaz
[Usunięty]
:
DB zaczęło od tysięczników. Zobacz wątek pod tym tytułem to się przekonasz o tych innych markach. :cool: W wątku o DB też podawaliśmy przykłady innych marek z tymi samymi kopertami jak DB.

Z tego, co wyżej napisałem, wcale nie wynika, że stwierdziłem, iż kiedyś z DB było źle. Teraz zdarzają się problemy z jakością. I na wus właśnie też o tym piszą.

Ostatnio zmieniony przez Blaz 2012-05-08, 16:41, w całości zmieniany 1 raz
:
ale oni mają kilkadziesiąt modeli w ofercie, ich rozpiętość cenowa też jest dosyć duża. Ja kupując zegarek za 500 czy 700 zł nie oczekuję, że będzie on wykonany na poziomie takiego za 1,5 czy 2 klocki, tak jak pisałem dostawcy kopert czy zegarków generic też mogą być różni i poszczególne modele mogą się różnić jakością wykonania. Oczywiście w tym przypadku niedoróbki były ewidentne, ale...to sporadyczne przypadki, w jednym modelu, w kopercie od jak wiemy małej firemki (chyba, że Jiusko też je tylko zamawia i branduje), nie wysnuwałbym na tej podstawie opinii o całej marce Deep Blue.

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
Blaz
[Usunięty]
:
Trochę nie rozumiem o co ci chodzi, bo w zasadzie napisałem to samo, co ty, a ty z tego wysnułeś wniosek, że jestem do DB uprzedzony. To jak to jest? :cool:

:
może źle zrozumiałem :mrgreen: peace :razz: :wink:

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
nie wiem czemu ale od początku wydawało mi się, że to jest ich najsłabszy model - choć nie myślałem, że będzie tych niedoróbek aż tyle...
ja myślę, że tego modelu DB w ogóle nie składa i nie sprawdza - tylko odbiera i rozsyła dalej.

Czy poza db jakaś firma oferuje zegarki w kopercie SEa/Sun divera? Wiem Blaz, że pewnie to jest w wątku o DB ale nie mam czasu szukać, sorry - jak ktoś może powiedzieć tu to będę wdzięczny.

Skate or die!
Blaz
[Usunięty]
:
Generalnie to koperta pochodzi od Orisa. Skąd koperty Orisa w Chinach? Nikt nie wie. :mrgreen:

Tu masz przykład:

http://www.ebay.pl/itm/15...984.m1436.l2649



Ostatnio zmieniony przez Blaz 2012-05-08, 18:18, w całości zmieniany 1 raz
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.