G-SHOCK 5600 pomocy
Odpowiedz do tematu

:
Akurat temu, stosunkowo nieduzemu G, do twarzy z tym "czymś".

Ze względu na charakter pracy sam był bym tym zainteresowany gdyby tylko było powszechnie dostępne. :wink:

:
dokładnie, macieju76, wielkie i grube G wyglądają z drutem trochę za ciężko. a do 5600 wręcz... pasuje

:
...kurczaki, mam 5600 i używam go do "zadań specjalnych". Nie pamiętam ile razy przydzwoniłem nim zaczynając od framugi drzwi, poprzez wszelkiego rodzaju ściany, podwozie autobusu, imadła, spadł mi chyba milion razy, rzucałem nim o glebę jak się na coś wkurzyłem i nie stwierdzam jakiegoś znaczącego braku wspominanej pancerosłony.



...ale ja mało go używam (2 tygodnie w miesiącu)

:
Używam go co dzień. (gwm5600 z wc i ts). Z ręki schodzi tylko pod prysznicem, aby go umyć. W nocy jest na ręce, łapie synchro bez problemu noc w noc.

W pracy ma ciężko, piasek, betony, jak pada to wodę i ma się dobrze.

Do tego nieraz trzeba "gdzięs" głębiej grzebnąć a że jestem leworęczny a zegarek też na lewej to taka osłonka na pewno by nie zaszkodziła. Drobne wzmocnienie poczucia niezniszczalnosci i plus 4pkt do repsektu na forum. :D

Nawet w HK czy tam słynnej zatoce nie ma takich cudów?

Blaz
[Usunięty]
:
Nima. Jakby były to pierwszy bym kupił. :cry:

:
To nie moze byc trudne do zrobienia samemu z drutu.

"Let's plot log against log. It's a physicist's favourite plot, since everything looks straight... "
:
...trudne pewnie nie jest, ale cały pic chyba polega na tym, żeby nie było przerwy w łącznieu między końcem i początkiem drucika, coby się nie rozłaziło na boki.

:
Koszulka termokurczliwa?

Blaz
[Usunięty]
:
Ktoś na wus próbował sam zrobić bull barsa, ale mu się nie udało. Nie pamiętam dlaczego.

:
No niestety rzecz praktycznie nieosiągalna :mad: a szkoda.
łatwiej trafić egzemplarz wyposażony już w "kaganiec", przede wszystkim modele "vintage" serii 5... :wink:
jedyne oferowane osobno, widziałem "dość dawno" na "Yahoo, japan".

:
challenge accepted!

zrobię to ;)

:
Mam przy zegarku taką kratkę , jest to model pre - baby G tzw junior opisany G ale 100 m wr .

panomeik
[Usunięty]
: G-SHOCK 5600 pomocy
Bije sie z myslami bo sam juz nie wiem, ktory wybeac?
G-SHOCK 5600 zwykły czy kosztujaca 2x drozej opcje z Solar+Radio?

Pomozcie mi wybrac :)

Dzieki!

Ostatnio zmieniony przez panomeik 2011-08-28, 07:29, w całości zmieniany 1 raz
:
Ja na Twoim miejscu kupiłbym tańszego, dołożył parę złotych i dokupił do pary jakąś marynę :)

panomeik
[Usunięty]
:
Kurde, nie chodze w marynarkach :(

Czy w wersji z Solarem nie bede musial wogole wymieniac baterii? Czy to jest tylko taki 'pic na wode'?

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.