Poprzedni temat «» Następny temat
Rolex Milgauss GV
Autor Wiadomość
altec 
Kierownik Pola Ryżowego


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 1336
Skąd: W-wa
 #46  Wysłany: 2010-12-27, 10:14   

no i tarcza 4,5 cm ..fiu,fiu...PAMy mogą się schować..

dołóżmy "Tytaniczny"wysiłek ,żeby stworzyć Stalową kopertę i...Milgauss gotowy..:)
 
 
ALAMO 
Pijak i Złodziej



Pomógł: 181 razy
Wiek: 46
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 49277
Skąd: Vorpommern
 #47  Wysłany: 2010-12-27, 10:29   

altec napisał/a:
no i tarcza 4,5 cm ..fiu,fiu...PAMy mogą się schować..

dołóżmy "Tytaniczny"wysiłek ,żeby stworzyć Stalową kopertę i...Milgauss gotowy..:)


Tylko jak go mają zamiar teraz ciekawe targetować, bo że w latach '60 ekranowanie działało tak sobie, to jasne - Rosjanie też produkowali specjalne zegarki dodatkowo ekranowane, i mieli co najmniej jedną wersję mechanzimu wykonanego ze specjalnych materiałów. Ale obecnie żeby się obstawić naokoło prądnicami, to one i tak są robione w taki sposób że nie mają wpływu na środowisko ...
 
 
Blaz
[Usunięty]

 #48  Wysłany: 2010-12-27, 10:35   

No przeca to kolejna legenda na równi z tą o włoskich łodziach podwodnych. :mrgreen:
 
 
bEEf 
Właściciel Krajowego Kartelu Ryżowego
Jestę Hipsterę


Pomógł: 12 razy
Wiek: 46
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 5341
Skąd: Warszawa
 #49  Wysłany: 2010-12-27, 12:50   

ALAMO napisał/a:
Tylko jak go mają zamiar teraz ciekawe targetować, bo że w latach '60 ekranowanie działało tak sobie, to jasne - Rosjanie też produkowali specjalne zegarki dodatkowo ekranowane, i mieli co najmniej jedną wersję mechanzimu wykonanego ze specjalnych materiałów. Ale obecnie żeby się obstawić naokoło prądnicami, to one i tak są robione w taki sposób że nie mają wpływu na środowisko ...

Targetowanie? Zegarek jest targetowany do tych, którym się podoba :smile: Ja mam w trąbie to ekranowanie, i pewnie nigdy mi się nie przyda, podobnie, jak pozostałym kupującym. Jest to tylko taki plus do "bajerności". No i dzięki temu zegarek jest ciężki jak cholera - kolejny plus, bo takie lubię.

@altec - też znalazłem gdzieś te głupoty i chciałem nawet wkleić :mrgreen:

Blaz napisał/a:
altec napisał/a:
Milgauss na samym początku był jednym z najgorzej sprzedających się zegarków Roleksa w posiadanej przez tę firmę ofercie, w której znajdował się przez okres dwudziestu lat, później natomiast został wycofany bez większych szans na sukces.


Naprawdę nie dziwię się. :lol:

Milgauss we współczesnej wersji sprzedaje się na pniu. Z tego, co wiem, w tamtym dniu wykupiłem wszystkie Milgaussy GV znajdujące się w Polsce :mrgreen: Gdybym nie pojechał w niedzielę, w poniedziałek miałby już innego właściciela.
Ostatnio zmieniony przez bEEf 2010-12-27, 12:54, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Blaz
[Usunięty]

 #50  Wysłany: 2010-12-27, 13:04   

Polskie sklepy nie są miarodajne. W polskich sklepach zegarki sprzedaje nawet firma Czas. :mrgreen:

Najważniejsze, że Ci się ten Milgauss podoba. Mnie z kolei kompletnie odrzuca. :grin:
Ostatnio zmieniony przez Blaz 2010-12-27, 13:05, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
bEEf 
Właściciel Krajowego Kartelu Ryżowego
Jestę Hipsterę


Pomógł: 12 razy
Wiek: 46
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 5341
Skąd: Warszawa
 #51  Wysłany: 2010-12-27, 13:12   

Blaz napisał/a:
Polskie sklepy nie są miarodajne. W polskich sklepach zegarki sprzedaje nawet firma Czas.

Na całym świecie sprzedaje się bardzo dobrze. W początku produkcji sprzedawał się znacznie powyżej ceny sugerowanej przez producenta. Milgauss to była moja obsesja od 3 lat, uwierz mi, wiem, co piszę.
Blaz napisał/a:
Najważniejsze, że Ci się ten Milgauss podoba. Mnie z kolei kompletnie odrzuca.

Siur :smile:
 
 
Wywiad
Starszy Ryżowy

Pomógł: 2 razy
Wiek: 39
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 816
Skąd: spod ciemnej gwiazdy
 #52  Wysłany: 2010-12-27, 13:15   




Jak to coś może się nie podobać. Nie kapuję :wink:
 
 
bEEf 
Właściciel Krajowego Kartelu Ryżowego
Jestę Hipsterę


Pomógł: 12 razy
Wiek: 46
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 5341
Skąd: Warszawa
 #53  Wysłany: 2010-12-27, 13:18   

Wywiad, ja też nie :mrgreen: BTW - ten oto model Milgaussa, który kiedyś się nie sprzedawał i został wycofany jest również piękny:

Cena dzisiaj - ok. 30 tys. dolarów :razz:
 
 
Blaz
[Usunięty]

 #54  Wysłany: 2010-12-27, 13:19   

bEEf napisał/a:
Blaz napisał/a:
Polskie sklepy nie są miarodajne. W polskich sklepach zegarki sprzedaje nawet firma Czas.

Na całym świecie sprzedaje się bardzo dobrze. W początku produkcji sprzedawał się znacznie powyżej ceny sugerowanej przez producenta. Milgauss to była moja obsesja od 3 lat, uwierz mi, wiem, co piszę.
Blaz napisał/a:
Najważniejsze, że Ci się ten Milgauss podoba. Mnie z kolei kompletnie odrzuca.

Siur :smile:


Przedstawiłeś swój zegarek, swoją obsesję. Nie wszyscy muszą ją podzielać, prawda? :wink: Chyba lepiej jeśli powiem, że DLA MNIE ten Milgauss jest z gatunku zegarka, na którego nawet bym nie spojrzał, niż żebym Ci miał kadzić jaki on piękny, a potem za plecami mówić coś innego? :wink:

Wywiad, co mi się nie podoba?
Polerka jak psu jajca. Zielone szkło. Walnięta wskazówka. I te obleśne logo Rolexa, które uważam za jedne z najgorszych znaków firmowych wszystkich światowych firm. :wink:

A, i pokażcie dekiel. To jest dopiero coś! :mrgreen:
Ostatnio zmieniony przez Blaz 2010-12-27, 13:22, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
bEEf 
Właściciel Krajowego Kartelu Ryżowego
Jestę Hipsterę


Pomógł: 12 razy
Wiek: 46
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 5341
Skąd: Warszawa
 #55  Wysłany: 2010-12-27, 13:26   

Blaz, sugerowałeś, że polskie sklepy nie są miarodajne, więc przedstawiłem Ci informację na temat sklepów niepolskich. Co do różnicy w gustach, to wydaje mi się, że już to ustaliliśmy wyżej, a ja się z tym zgodziłem, więc nie wiem o co kaman :razz:
 
 
Blaz
[Usunięty]

 #56  Wysłany: 2010-12-27, 13:29   

Bo polskie sklepy nie są miarodajne jeśli patrzymy na sprzedaż zegarków. I to jest prawda tak oczywista jak to, że swiss made nie jest synonimem jakości. :mrgreen:

Ja też przedstawiłem dlaczego mi się ten zegarek nie podoba, więc również nie wiem o co kaman. :mrgreen:
Ostatnio zmieniony przez Blaz 2010-12-27, 13:29, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Stig 
Sprzedawca Ryżu

Pomógł: 1 raz
Wiek: 30
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 279
Skąd: Śląsk
 #57  Wysłany: 2010-12-27, 13:30   

Rolek nie rolek, byle się podobał kumotrowi bEEf :) A nawiasem, gdyby te kolorki były bardziej stonowane, byłby to najładniejszy rolex :grin: Chociaż i tak hejtuję :mrgreen:
_________________
Super Podpis Bulwo
 
 
bEEf 
Właściciel Krajowego Kartelu Ryżowego
Jestę Hipsterę


Pomógł: 12 razy
Wiek: 46
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 5341
Skąd: Warszawa
 #58  Wysłany: 2010-12-27, 14:45   

Blaz napisał/a:
Ja też przedstawiłem dlaczego mi się ten zegarek nie podoba, więc również nie wiem o co kaman.

Pisałem, zanim wyedytowałeś posta :razz: Oczywiście, że wolę, jak ktoś mówi szczerze, niż nieszczerze. Pisząc o "obsesji" chciałem jedynie zaakcentować, że - w domyśle - jeśli piszę coś na jego temat, to można na tym polegać. Oczywiście nie dotyczy to "podobania się" lub nie :smile:
 
 
Blaz
[Usunięty]

 #59  Wysłany: 2010-12-27, 14:53   

Ale ja Cię rozumiem, bo mam z kolei obsesję na punkcie KingFishera. :wink:
 
 
altec 
Kierownik Pola Ryżowego


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 1336
Skąd: W-wa
 #60  Wysłany: 2010-12-27, 14:53   

mnie się tam podoba...ale ja tam lubie rolexy zwłaszcza te starsze,ten zachował swój klimat sprzed lat i wbrew pozorom to dyskretny nie krzyczący o swojej cenie zegar..niech się nosi
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Charcoal2 Theme © Zarron Media modified for Przemo by joli
Wersja mobilna forum