M185SP - elegancki kawaler!
Odpowiedz do tematu

:
Wysłałem pytanie do Sea Gull USA. Chociaż obawiam się, że darmowa prezsyłka obowiązuje na terenie USA... :(

:
Dzisiaj wieczorkiem napiszę (tylko jak sobie przypomnę jak się oficjalne maile piszę :P )

Natomiast co do ceny pisałem oczywiście w porównaniu do cen na taobao... tam do 250 zł można je kupić a w katalogu 780 Juanów

Niestety obawiam się że ze strony sea-gulla problem może polegać na wysyłce (do każdego oddzielnie pewnie nie będą chcieli wysyłać a do jednej osoby to się na pewno urząd celny dowali - i wcale tak tanio nie wyjdzie)

No i drugiej rzeczy się obawiam - że jak wygram ze 2-3 aukcje z wielu aukcji które mam na snajperze i które kończą się dziś to mogę zapomnieć o sea-gullu przynajmniej do października... :(

Ale bądźmy dobrej myśli...

:
Jesteśmy, jesteśmy dobrej myśli, ja tam ci źle nie życzę, ale tych aukcji mógłbyś nie wygrać :lol: , sorki za wredny żart :wink:

:
Kumotrowie, Sea Gull USA raczył odpowiedzieć.

Jak sądziłem - cena zawiera wysyłkę w USA. Na zewnątrz - +$35. Wychodzi ze Taobao konkurencję kosi.

anduril
[Usunięty]
:
ALAMO napisał:
Kumotrowie, Sea Gull USA raczył odpowiedzieć. Jak sądziłem - cena zawiera wysyłkę w USA. Na zewnątrz - +$35. Wychodzi ze Taobao konkurencję kosi.
Handlarz w Stanach też musi swoje zarobić...

:
No i kij w oko jankesom, kupimy za wielką wodą :lol:

:
ten jest świetny:

http://img40.imageshack.us/i/seafv.jpg/



raczej mój "pierwoj" chińczyk to nie będzie nic inspirowanego IWC czy panerajem a....Tissotem :)



Piękny - a jaki rozmiar?

Blaz
[Usunięty]
:
ALAMO napisał:
Kumotrowie, Sea Gull USA raczył odpowiedzieć. Jak sądziłem - cena zawiera wysyłkę w USA. Na zewnątrz - +$35. Wychodzi ze Taobao konkurencję kosi.
35 dolarów to standardowa cena ubezpieczonej wysyłki ze Stanów do Polski. Tyle się dowiedziałem, gdy do mnie Bernhardt miał lecieć. :wink:

:
Ja tam zdecydowanie wolę tego pierwszego

:
GrzecH napisał:
raczej mój "pierwoj" chińczyk to nie będzie nic inspirowanego IWC czy panerajem a....Tissotem :)




A mi Le Locle przypomina dekiel od kanału burzowego. Nie wiedzieć czemu...



J.

:
a mnie Sea-Gull olał i nic nie odpisał :) mimo że taki ładny oficjalny list napisałem...

ale to nic bo i tak ja na razie:

ŻADNYCH ZEGARKÓW!!!

:
TowRoupas napisał:
a mnie Sea-Gull olał i nic nie odpisał :) mimo że taki ładny oficjalny list napisałem...

ale to nic bo i tak ja na razie:

ŻADNYCH ZEGARKÓW!!!




To nie świadczy o nich dobrze, ale może się zrehabilitują, i czemu aż tak ostro...co za dużo kupiłeś, nałóg zwyciężył.



A co do Tissota Le Locle , to też miałem wrażenie że już gdzieś go widziałem i Jacek mi przypomniał gdzie :lol:

:
Adriatica miał sporo takich podobnych do tego chyba kwarcy

:
Witam,

Czy temat Sea-Gull 'a upadl juz na dobre?

Tez mi sie bardzo podoba (ten pierwszy w ogole przedstawiony).

Chinczycy nic nie odpisali?

Darecki
[Usunięty]
:
Wedlug mnie M186S ladniejszy, bardziej czytelny muahh :)

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.