Poprzedni temat «» Następny temat
Pomoc prz zakupie chińczyka !?
Autor Wiadomość
Kyle
Właściciel Pola Ryżowego

Pomógł: 9 razy
Wiek: 47
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 2296
 #46  Wysłany: 2009-12-10, 01:38   

robert.smu napisał:
Dzięki, czyli zakładam konto na payPalu, a potem z dowolnego e-konta przesyłam fundusze na to konto pieniązki, najlepiej tuż przed zakupem? Super opcja, e-konto już mam, teraz tylko konto na payPalu?





tak. Na wszelki wypadek stosuj paranoiczny poziom zabezpieczeń, czyli właśnie zasilaj swój PP przed transakcją i czyść z resztek zaraz po. Nie zaszkodzi, a przelewy z ekonta darmowe
 
 
Blaz
[Usunięty]

 #47  Wysłany: 2009-12-10, 14:09   

robert.smu napisał:
Czy możecie polecić jakąś stronke, czy może konkretny pasek do tego zegarka w rozsądnej cenie? Pozdrawiam Robert
Tu: http://www.chinawatches.f...se-boutique,27/ Jest już kilka podobnych tematów. Jeśli proponowane tam paski nie przypadną Ci do gustu, to załóż tam osobny temat, a spróbujemy Ci pomóc. :wink:
 
 
Darecki
[Usunięty]

 #48  Wysłany: 2010-01-16, 23:45   

I need help ...



Tak mnie się spodobał Rolmops Miglanc, że nie mogę się powstrzymać :) Do tego świetna cena 140zł jaką zapłacił Sylwek, po prostu tylko brać i nic nie mówić. Ale jest prośba czy ktoś obcykany w sprawach paypal/ebay chciałby pomóc?



Sylwek mi zapodał aukcję z tym zegarem:

http://cgi.ebay.pl/AUTOMA...=item255848ff56



Jak widać licytacja :(

Będę dozgonnie wdzięczny jeśli ktoś licytnie dla mnie Rolmopsa (tak do 140zł max z wysyłką bo tyle Sylwek zapłacił) :)
 
 
Darecki
[Usunięty]

 #49  Wysłany: 2010-01-17, 13:12   

Dzięki panowie za pomoc - widzę las chętnych ... szkoda :(



Jakoś sobie sam poradzę. W końcu trzeba założyć sobie PayPal i Ebay!
 
 
kadarius 
Ojciec Założyciel
Towarzysz Isajew


Pomógł: 16 razy
Wiek: 53
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 8157
Skąd: ZIEMIA OBIECANA
 #50  Wysłany: 2010-01-17, 13:34   

jakby ci się nie udało daj znać cuś poradzimy (jutro wyjeżdżam i nie wiem czy będę miał dostęp do neta ale coś się pokombinuje)
 
 
TowRoupas 
Właściciel Pola Ryżowego


Pomógł: 12 razy
Wiek: 34
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 2139
Skąd: Warszawa
 #51  Wysłany: 2010-01-17, 14:14   

Myślę, że założenie paypala i ebaya to żadna trudność :)

Porównywalna z założeniem allegro (i ebaya i paypala można zakładać w języku polskim) i właściwie może trochę trudniejsze od założenia konta na naszym forum (chociaż dla mnie to sama trudność - wklepujesz dane w rubryczki).

Więc radzę naprawdę usiąść, założyć konto i poszerzyć swoje możliwości (jakie niewątpliwie daje korzystanie z paypala i ebaya)

W razie wszelkich trudności z założeniem kont - nie krępuj się i pisz pw do mnie :)
 
 
tewie
[Usunięty]

 #52  Wysłany: 2010-01-17, 17:53   

darekmp3 napisał:
Dzięki panowie za pomoc - widzę las chętnych ... szkoda :( Jakoś sobie sam poradzę. W końcu trzeba założyć sobie PayPal i Ebay!
Szczerze powiedziawszy nie dziwię się brakiem lasu rąk. Dlatego że przesyłka może np. zaginąć i co wtedy , ile taka sytuacja rodzi stresu i różnych niedomówień . Czytałem niedawno gdzieś taki poradnik dla kupujących w internecie gdzie gościu opisuje jak dwa razy zaginęły mu przesyłki . Podobno one giną nie w chinach , ameryce czy na innym końcu świata , lecz u nas w kraju . W dodatku poczta Polska nic nie wie i za nic nie odpowiada . Natomiast wszelkie reklamacje mogą być wszczynane dopiero po wystąpieniu z reklamacją nadawcy , nie odbiorcy. Już to widzę jak chińczyk będzie reklamował na poczcie Polskiej :lol: Założenie konta na PayPal faktycznie jest bardzo proste , w dodatku teraz nie musisz mieć podpiętej pod konto żadnej karty bo na to konto możesz przelać zwykłym przelewem określoną ilość gotówki . A tu masz link jak to zrobić : http://www.youtube.com/watch?v=po1RIIa576w Niezależność to wielka wartość , ale dobrze jak ludziska choć trochę pomogą . Dlatego lepiej samemu się nauczyć a jak trzeba pytać . Sam dopiero przez to przechodzę ale na ile potrafię to chętnie podzielę się moimi wiadomościami. Pozdrawiam.
 
 
Darecki
[Usunięty]

 #53  Wysłany: 2010-02-19, 11:11   

Panowie mam prośbę, kliknie mi ktoś tego watch'a ?

http://www.alpha-watch.com/details.php?myid=727
 
 
Wozu
[Usunięty]

 #54  Wysłany: 2010-02-19, 12:13   

Ja nie pomogę bo za cienki jestem w te klocki ale mam pytanie czy na powyższej stronie od Alfy jakie są koszty transportu, kto,s się może orientuje? Ja nie mogę się doczytać.
 
 
Darecki
[Usunięty]

 #55  Wysłany: 2010-02-19, 12:17   

przesyłka jest darmowa ;)
 
 
Rudolf 



Pomógł: 112 razy
Wiek: 47
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 37156
Skąd: Bone China
 #56  Wysłany: 2010-02-19, 12:19   

Koszt wysylki jest wliczony w cene zestawu , tak bylo jak kupowalem w grudniu Alphe , cene za przesylke dodaje tylko Alpha USA
_________________

 
 
Wozu
[Usunięty]

 #57  Wysłany: 2010-02-19, 12:29   

hotwax napisał/a:
Koszt wysylki jest wliczony w cene zestawu , tak bylo jak kupowalem w grudniu Alphe , cene za przesylke dodaje tylko Alpha USA

Dzięki to jeszcze jedno szybkie pytanie:
który lepiej:
http://www.alpha-watch.com/details.php?myid=536

czy

http://cgi.ebay.pl/BASIL-...=item2c50dff5ff
Szczerze bardziej podoba mi się z drugiego linku a ale jak mniemam alfa to jest jakaś lepsza firma czy można w ogóle porównywać te firmy (pytanie pewnie głupie ale nie znam za bardzo ani alfy ani tym bardziej basila ;) )
 
 
ALAMO 
Pijak i Złodziej



Pomógł: 181 razy
Wiek: 47
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 49277
Skąd: Vorpommern
 #58  Wysłany: 2010-02-19, 12:33   

Brałbym bezapelacyjnie Alphe.
 
 
wahin 



Pomógł: 29 razy
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 10766
Skąd: Koszalin
 #59  Wysłany: 2010-02-19, 12:38   

Alpha :!:
_________________
Don Mati FCI - Hodowla bokserów, buldogów francuskich i mopsów
 
 
Rudolf 



Pomógł: 112 razy
Wiek: 47
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 37156
Skąd: Bone China
 #60  Wysłany: 2010-02-19, 12:55   

Alpha sub - polecam mam taki tylko inny kolor
_________________

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Charcoal2 Theme © Zarron Media modified for Przemo by joli
Wersja mobilna forum