Zegarki Invicta
Odpowiedz do tematu

:
hotwax napisał/a:
TomekR ta Invicta to automat czy kwarcak ?? uprzedzam ze nie jestem uprzedzony :)
Mi się podoba , ale musiałbym na żywo zobaczyć

Automat na 21-kamieniowej Miyocie i ma szafir.
Odpowiedzieli na moją "Best offer" - proponują 180$, wysłałem im kontrofertę 160$, powyżej tej kwoty chyba sobie odpuszczę :(
kubama napisał/a:
+ koperta
+ koronka
+ wskazówki broad arrow
+ cena

- bezel
- tachymeter - po kiego diabła ta skala jak to nie chronograf?

No ciekawe jak sie prezentuje na żywo.

A właśnie bezel mi się podoba, tachymeter mogli sobie odpuścić.

:
Jak automat to 160 $ dobra cena
Z szafirkiem dobra opcja .

:
Chcą 180$ - odpuszczam sobie, tylko 10$ opuścili a za 130$ mam taki :

Ten sam model, tylko inny bezel i kolor koperty lekko "tytanowy" no i tachymeter sobie odpuścili.

:
Nie doszliśmy ze Sprzedającym do porozumienia. Twardo stał na stanowisku, że 178$ to dobra cena. Za 170$ nie chciał oddać. Widocznie mają niskie marże albo są tak pazerni :D .
Trudno, na razie Invicty nie budiet, ale na wish liście pozostaje :D
W tej poniżej niepokoi mnie kolor koperty i bransolety. Mogło by być rozczarowanie w realu a nie ma gdzie tego obejrzeć, zdjęcia w necie są wszystkie podobne.

:
Z invictą wg mnie jest tak, że na tych tych grafikach wygląda tysiąc razy lepiej niż w realu lub na normalnych zdjęciach...
O mało nie kupiłem ostatnio invicty diverka ale wyguglałem fotki jej w jakiejś recenzji i wyglądała jak kupa po jagodach :D - mimo że na grafice była świetna :)

Marcin


-----------------------------------------------------------
G. Gerlach - polskie zegarki
Darecki
[Usunięty]
:
Dokładnie, na fotkach Invicty wyglądają ładnie ale w realu ponoć lichutko :oops:

:
Ta Invicta wyglada dosc ciekawie :
bezel jak w Yachtmaster
koperta typu oyster
wskazowki podobne do Omegi Constellation
Te rendery lub fotki katalogowe zawsze wygladaja genialnie (nie tylko Invicty)- na zywo moze byc znacznie slabiej - trzeba szukac fotek z recenzji.

Blaz
[Usunięty]
:
Dokładnie. Zresztą przy kupnie każdego zegarka, którego nie widzieliśmy na żywo, warto poszperać w google, pooglądać zdjęcia na realnym nadgarstku. :wink:

:
Tylko nie zawsze można je znaleźć. W przypadku tej powyżej właśnie tak jest. To praktycznie jedyne zdjęcie, jakie udało się wygooglować w necie. A że kolor ma taki, jaki ma, nie zaryzykuję, póki nie zobaczę innych zdjęć. Na WishLiście pozostaje.

anduril
[Usunięty]
:
Darecki napisał/a:
Dokładnie, na fotkach Invicty wyglądają ładnie ale w realu ponoć lichutko :oops:

O w mordę, dokładnie odwrotnie jak Adriatica... :)

:

Cytat:
Nie doszliśmy ze Sprzedającym do porozumienia. Twardo stał na stanowisku, że 178$ to dobra cena. Za 170$ nie chciał oddać. Widocznie mają niskie marże albo są tak pazerni

Obudzili się, po tylu dniach, proponują 165$ :shock: :D . A ja już Citka kupiłem ....

Mr.x
[Usunięty]
:
I dobrze zrobiłeś:P

:
Fajna Invicta, cena ok. 350$, niestety na bateryjkę, rozmiar 50mm z koronką, w środku Ronda, koszerniak "Swiss Made". Ale wygląda cacy i podoba mi się ...


Arek
[Usunięty]
:
Dularów??? Nie złotych polskich????????

:
Hamerykańskich dudków w ilości 350szt. Plus ekspedycja do Lechistanu w kwocie 30 hamerykańskich środków płatniczych zwanych potocznie dolarami.
Ale brzydki nie jest. Podoba mi się. Szkoda, że nie ma szansy na obejrzenie na żywca.
A i WR 200m :!:
EDYTKA :
W trakcie dalszych poszukiwań wpadł mi w oko taki diverek. Gdyby nie cena ( ok. 400$ ), na wakacje byłby jak znalazł :mrgreen: .


Ostatnio zmieniony przez Tomek 2010-03-23, 13:50, w całości zmieniany 2 razy
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.