Co Ci ostatnio wpadło w oko
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

:
gryson napisał/a:
Żeby nosić 9400 trzeba mieć na czym, ale niektórym brakuje tu i ówdzie :złośliwiec:

No właśnie! I muszą sobie ego obwodami i długościami podbudowywać... :złośliwiec:

Crux Sacra Sit Mihi Lux Non Draco Sit Mihi Dux
:
Nic nie muszą, mają słuszne obwody i długości, dlatego noszą duże zegarki cool

:
Kasamene napisał/a:
gryson napisał/a:
Żeby nosić 9400 trzeba mieć na czym, ale niektórym brakuje tu i ówdzie :złośliwiec:

No właśnie! I muszą sobie ego obwodami i długościami podbudowywać... :złośliwiec:

:D
pifko pifko pifko pifko pifko

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Dorian06 napisał/a:
Kasamene napisał/a:
gryson napisał/a:
Żeby nosić 9400 trzeba mieć na czym, ale niektórym brakuje tu i ówdzie :złośliwiec:

No właśnie! I muszą sobie ego obwodami i długościami podbudowywać... :złośliwiec:

:D
pifko pifko pifko pifko pifko


Gryson masz rację pifko
Dorian to tylko dziecinne powinien nosić :złośliwiec:
I tu nie chodzi o dowartościowanie tylko o to, że i tak nie skorzysta z funkcji bo nawet godzinę to mu syn ustawia ;)

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
kornel91, nie syn tylko ja. :foch:
hmmm Myślisz, że dzisiaj młodzież umie ustawić 10 min wcześniej :?:

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Doruś nie gadaj z burakami ze ściany wschodniej, to zacofane ludzie so co to innych potrafią tylko od tych no .. interwałów i wiewiórek wyzywać :mad:
;) :D

Ostatnio zmieniony przez Ratler Wściekły I 2015-04-23, 13:56, w całości zmieniany 1 raz
Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Ratler Wściekły I napisał/a:
Doruś nie gadaj z burakami ze ściany wschodniej, to zacofane ludzie so co to innych potrafią tylko od tych no .. interwałów i wiewiórek wyzywać :mad:
;) :D

Chociaż jeden mnie rozumie. :))
pifko

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Ratler Wściekły I napisał/a:
Doruś nie gadaj z burakami ze ściany wschodniej, to zacofane ludzie so co to innych potrafią tylko od tych no .. interwałów i wiewiórek wyzywać :mad:
;) :D


Może i zacofane ale zegarek dobrze chodzi :)



Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
tylko zanim ktoś Wam powiedział że to do odczytywania godziny to żeśta chcieli nosić jako multimedialny, hipsterski sygnet :D

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Ratler Wściekły I napisał/a:
tylko zanim ktoś Wam powiedział że to do odczytywania godziny to żeśta chcieli nosić jako multimedialny, hipsterski sygnet :D

:D :D :D :D

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Ratler Wściekły I napisał/a:
tylko zanim ktoś Wam powiedział że to do odczytywania godziny to żeśta chcieli nosić jako multimedialny, hipsterski sygnet :D


A skąd, ja chciałem jako obrożę dla psa założyć :P
I przynajmniej mogę, bo na wiewiórę to tylko... baby G da radę :złośliwiec:

:
gryson napisał/a:
Dorian06 napisał/a:
IMO fajniejszy niż 9400, którego noszą niedowartościowani :złośliwiec: członkowie naszej społeczności. :D


plask
Żeby nosić 9400 trzeba mieć na czym, ale niektórym brakuje tu i ówdzie :złośliwiec:



pifko

:
revolta, lizus. :złośliwiec:

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
mazik77 napisał/a:
To jest w sumie bardzo fajna propozycja , wpadl mi w oko taki G-shock , chyba Dorian i Arecki go maja ?
Macie jakies doswiadczenia od sprzedawcow allegro AdriAnoo89(CrazyTime) lub WorldTrade24.pl ? Bo ceny maja konkurencyjne.


Obrazek



widzę, że już chyba kliknięte :złośliwiec:
będziesz Pan zadowolony bo za małą kaske duży fun pifko

a sprzedawca pewny :idea:

:
Dorian06 napisał/a:
revolta, lizus. :złośliwiec:



Eeeee tam , po prostu tez jestem srednich gabarytów i zegar mi pasuje

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.