Szklany tourbillion z PTS - seria 3900
Odpowiedz do tematu

:
wszystko fajnie, patentują sobie rozwiązania... tylko po kiego robią zrzynkę z UN? już mogliby do takiego cuda coś samo zaprojektować, to nie jest przecież duży problem...
Ciekawe kiedy wraz z przemianami dot. możliwości pójdą zmiany w mentalności?

Skate or die!
:
Piter, fotę daj, z czego uważasz że zgapili.

:
prezesso79 napisał/a:
wszystko fajnie, patentują sobie rozwiązania... tylko po kiego robią zrzynkę z UN? już mogliby do takiego cuda coś samo zaprojektować, to nie jest przecież duży problem...
Ciekawe kiedy wraz z przemianami dot. możliwości pójdą zmiany w mentalności?


Tyle tylko że zrzynki nie robi PTS, który jest producentem MECHANIZMÓW, lecz w przypadku pokazanym - producent tego zegarka. Którym nawet nie wiem kto jest prawdę mowiąc.
POza tym nie bardzo kupuję ideę "zrzynki z UN", bo poza podobienstwem wskazowek - cała reszta jest kompletnie inna. Idąc tym tropem - hańba wszystkim, którzy robi zegarki z prostymi wskazówkami, bo ktoś już ich kiedyś użył ? Wyrok śmierci za "mercedesy"? Ucinamy ręce każdemu, co snowfleaksy wsadzi ? Łamiemy kołem za romboidalne ? Aaa ... Zapomnialem dodać, że kary te drakonskie stosujemy tylko wtedy,gdy wkladający nie ma pochodzenia nalezytego, bo jak ma - to mówimy oj tam, oj tam ;-)

Sylwek, raczono na forum zakamuflowanych sprzedawców rozedrzec szaty omodel BlueRoyal. Teraz uwaga, pokazuję z czego te żółte podludzie ośmieliły sie zrzynać :

każdy głupi widzi, że to :

jest identyczną podróbą, i kropka :P

Ostatnio zmieniony przez ALAMO 2011-10-31, 09:25, w całości zmieniany 2 razy
:
A czy ktoś pokaże tego UN??
Bo ja nie rozumiem, do czego to podobieństwo.

:
No przecież masz pokazanego UN, pijaku :P Już ci się ściemnia :?:

:
Może i jestem głupi, ale i głupi są chinole. Bo jak pokazują coś nowego - płyty - to po kiego grzyba "twórczo inspirują się" wskazówkami UN?
Kogoś tam nieźle pogięło.

Witajcie na Forum chinawatches.
Przynależność do forum nie jest obowiązkowa.
Blaz
[Usunięty]
:
Bo to panie tylko wierzchołek góry lodowej. Jak odwrócisz to się okaże, że oni zerżnęli z wszystkiego, co się da...

:
xylog, no nie do końca, w Chinach kopiowanie dobrych wzorów jest wyrazem najwyższego uznania.
Oczywiście trudno w przypadku wskazówek mówić o oryginalności, są ewidentną kopią,ale reszta w niczym nie przypomina UN.

:
xylog napisał/a:
Może i jestem głupi, ale i głupi są chinole. Bo jak pokazują coś nowego - płyty - to po kiego grzyba "twórczo inspirują się" wskazówkami UN?
Kogoś tam nieźle pogięło.


Faktoza, 1.3 miliarda głupków :-) Z tej glupoty są II gospodarką świata, za 10 lat będą I, latają w kosmos, i tak dalej. Brali by przykład z najmądrzejszego narodu świata, z kraju nad Wisłą, którego wklad w światowe dziedzictwo to wódka Żubrówka, oraz garść porad dla wszystkich i na każdy temat ;-) :P

:
xylog napisał/a:
Może i jestem głupi, ale i głupi są chinole. Bo jak pokazują coś nowego - płyty - to po kiego grzyba "twórczo inspirują się" wskazówkami UN?
Kogoś tam nieźle pogięło.


miałem zrobić obszerny wywód dla Alamosa ale mi się odechciało - powyższe idealnie obrazuje o co mi kaman.
Jasne że nie jest to zrzynka w znaczeniu do jakiego przywykliśmy, ale

xylog napisał/a:
jak pokazują coś nowego - płyty - to po kiego grzyba "twórczo inspirują się" wskazówkami UN?
Kogoś tam nieźle pogięło.


i nie tylko wskazówkami.

Chodzi mnie o to, że do nowej jakości mogliby się postarać z opakowaniem.

Skate or die!
:
prezesso79, musisz przyjąć że ten zegarek został wyprodukowany z przeznaczeniem na rynek Azjatycki, i w mentalności człowiek z tamtego rejony świata jest dziełem sztuki a wzorowanie się na najlepszych przykładach jest oddaniem hołdu innemu dziełu sztuki.

Przyjdzie czas że Azjaci zmienią swoją mentalność , stworzą własną szkołę wzornictwa, bo tylko tego jak na razie im brakuje, możliwości techniczne technologiczne mają już dawno.

:
Smok napisał/a:
Bardzo ciekawy mechanizm, widziałem już jakiś czas temu zegarki z tym werkiem na taobao, ale myślałem że to Pekiny (wystawiali je sprzedawcy Pekinów)

Coś mi się jeszcze kojarzy, że zegarek z poprzedniej strony z postu Alamosa widziałem na stronie internetowej Pekina przed jej reorganizacją.
PTS nie ma czegoś wspólnego z Beijing Watch :?:


Nie, nawet nie chwalą sie by dystrybuowali mechanizmy z 1.BWF. To o czym mówisz, to mogło być to :

ale jak widzisz - tutaj jest klasyczny mechanizm z metalowymi płytami, tyle że nie ma tarczy właściwej i robi za nią wlaśnie płyta.

[ Dodano: 2011-10-31, 10:08 ]
prezesso79 napisał/a:
Chodzi mnie o to, że do nowej jakości mogliby się postarać z opakowaniem.


W jakim sensie ? Ze ci się zegarek nie podoba :-) :?: No to go sobie nie kupisz :!: ;-) Mnie też się nie podoba, i też go sobie nie kupię, ale mówienie że to zrzynka Blue Royal to jakieś kompletne nieporozumienie. zresztą, Blue Royal też mi się nie podoba :lol:

[ Dodano: 2011-10-31, 10:22 ]
Mam też fajny przykład tego smaku i kunsztu artystycznego w wydaniu UN, przy którym te wszystkie cepeliowate chińczyki z rysunkami na tarczach od razu spadają do kategorii "zegarek dla buraka". Klękajmy przed SZTUKĄ starodawnych MISTRZOW :



Aż żem oslepł, prosty wieśniak, od tej sztuki - tylko jakos mnie jeszcze nie współgra dyzonans między cacusianymi renderami tego modelu z fotą na żywca, jak sobie z tym dalej nie będę mógł poradzić - to zaczniemy tylko o renderach rozmawiac ;-)

Bo podobny mam problem z tym Blue Royal, który na żywo też lekko jednakowoś traci na dystyngowaniu, za to niewątpliwie zyskuje na wskaźniku JwO, jak flesz się od diamentow odbija :



Tak że wydaje mi się, że te 4 miliony dolców co one niby koszowały - to w zasadzie okazja jest :-)

[ Dodano: 2011-10-31, 10:35 ]
Po kolejnym cudzie nowoczesnej stylistyki wytrawnych mistrzów, gdzie tchnienie geniuszu widać od ręki - to już wogóle mam problem żeby wstać z klęczek, ale to może być kwestia niedoboru magnezu :P


:
powiem ci wprost: jak zwykle odwracasz kota ogonem!

to tyle, bo z dalszą częścią twojej wypowiedzi się zgadzam (chodzi mnie o tą kupę po jagodach)

ale po marine maxi diver nie dam złego słowa powiedzieć na UN bo ten zegar jest świetny! na żywo!

Skate or die!
:
No to odwróć kota na swoje miejsce, i pokaż mi w którym miejscu pokazany zegarek jest kopią rzeczonego UN - bo ja za głupi wyraźnie jestem, i dla mnie jak cos ma inna kopertę, inną tarczę, inny mechanizm - to żeby mówic że jest wzorowany na czymś innym, to trzeba mieć niezłą fantazję.

:
Też bym kciał :mrgreen: zegarek z konikiem albo misiem, czy jakim innym centurionem :mrgreen:

...stylistycznie to "wioska" pierwyj sort




[ Dodano: 2011-10-31, 10:54 ]
fskazówk, Alamo fskazówk :mrgreen: to słowo klucz

Ostatnio zmieniony przez Svedos 2011-10-31, 10:57, w całości zmieniany 4 razy
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.