Durny temat niezdecydowanej dziewicy
Odpowiedz do tematu

:
Jak najbardziej kup Pama, każdy z nas w końcu dochodzi do tego samego dylematu, a jedyną przeszkodą jest to o co już zapytał Santino. Będziesz go nosił na "dobre i na złe" czy będzie Ci go szkoda i będzie stał w pudełku. Wczoraj byłem u gościa oglądnąć jednego taga na sprzedaż. Jak go zobaczyłem to się załamałem jego stanem, ale z drugiej strony po to zegarek jest żeby nosić pifko

:
muchacho_ napisał/a:
I jeszcze na chipsy starczy :D

Tylko pamiętaj aby jeść drugą ręką niż trzymana w ....... :D

[ Dodano: 2016-11-17, 21:29 ]
Aaaaaa. I najważniejsze. Tego Helberga wezmę na przytrzymanie i jak się odkujesz to odeślę. :))

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
graal zdecydowanie warty poświęceń :-)
jeśli szkoda ciuchrać go na codzień, zawsze można kupić jakiegoś starego ruska :))

wtedy Pam nigdy się nie znudzi cool

:
Meritum. Kup Pama. Myśli zakiełkowała, więc będzie powracać.
Pamy mają to do siebie, że nie starzne im są ryski. Im bardziej sponiewierany, tym lepiej wygląda...............i te paski :))

...................tego zostaw by Artuditu miał czym latać.

Ostatnio zmieniony przez jimmy 2016-11-17, 21:39, w całości zmieniany 1 raz
Bądź dla siebie latarnią, która oświetla twą drogę i nie poszukuj światła poza sobą
:
jimmy, wow, ale zajebiaszcza fota! pifko

:
z netu, ale i tak mnie rozczula :oops:

Bądź dla siebie latarnią, która oświetla twą drogę i nie poszukuj światła poza sobą
:
muchacho_ napisał/a:
jimmy, wow, ale zajebiaszcza fota! pifko

:shock: 500+

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
muchacho_ napisał/a:
Pytanie czy warto pozbywać się całej kolekcji (skromnej bo skromnej, ale jednak) i zostać jednozegarkowcem?



Chyba Cię popi...o facepalm
oczywiście, że nie

:D

:D

Nie oceniaj człowieka po tym gdzie pije, ale ile może wypić! :))
:
Kupić Graala i czochrać na codzień. Wiem co mówię :P
Problem jest taki, że mi się po tym odechciało kupować inne sikory (choć trochę kupiłem ;) )

Pupcia rubcia salcesonik, heloł beloł w dupę słonik!
:
bEEf, mi zawsze graal starcza na miesiac ;(
Graali bylo kilka...
Tortuga---> Oceanus--> Stenek OVM ---> Tuna---> Oris ---> Omega 300 ---> speedmaster --> Pelagos
a teraz jeszcze sinn wpadl...

"Mnogość zegarków nie zwiększy zasobu czasu." AP
:
bEEf napisał/a:
Kupić Graala i czochrać na codzień. Wiem co mówię :P
Problem jest taki, że mi się po tym odechciało kupować inne sikory (choć trochę kupiłem ;) )


Tobie to się w ogóle w głowie poprzewracało...
Po zakupie Rolka pracę zmieniłeś i miejsce zamieszkania... ;)

:
Santino napisał/a:
Tobie to się w ogóle w głowie poprzewracało...
Po zakupie Rolka pracę zmieniłeś i miejsce zamieszkania...

Ba! Żonę zmieniłem, jak szaleć to szaleć :))
No właśnie, to też trzeba wziąć pod uwagę, że po zakupie graala się w głowie popindoli ;)

Pupcia rubcia salcesonik, heloł beloł w dupę słonik!
:
:)
O żonie nie chciałem już wspominać publicznie ;)
pifko

:
bEEf napisał/a:
Ba! Żonę zmieniłem, jak szaleć to szaleć


Kurna, u mnie chyba odwrotnie zadzialalo bo jestem o wlos od zmiany zony a jeszcze grala nie kupilem hmmm

:
Nie sprzedaj! nono
Jeden, dwa na wymianę to rozumiem ale całą kolekcję na jedną sztukę? facepalm
Próbowałem tego i nie działa, już po tygodniu czegoś brakuje a po miesiącu nie mogłem patrzeć wciąż na to samo... :/


Edit
Santino poruszył ciekawą ale równie ważną kwestię - wartość zegarka do zarobków, stanu posiadania i ogólnej zamożności.
Dla mnie to za drogi zegarek, co prawda miałem co najwyżej takie trochę powyżej 10k ale i tak bałem się tego nosić, po prostu nie moja półka.
O ewentualnym serwisie nawet nie wspomnę.

Ostatnio zmieniony przez Woytec 2016-11-18, 07:16, w całości zmieniany 1 raz
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.