Aevig Huldra blue
Odpowiedz do tematu

:
Dodaje temat do ignorowanych :))

"Mnogość zegarków nie zwiększy zasobu czasu." AP
:
agaron napisał/a:
Remik napisał/a:
Śfinia :foch:


A tam zaraz :D

Ładna ona i tyle :)


Nooo, ładna :shock: . Tuliłbym ;)

Co mnie nie zabije, to mnie dopiero wk...i.
:
Takie jeszcze znalazłem :złośliwiec:


Crop prawie 1:1, minimalnie pomniejszony

Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused

_________________
русский тролль иди нахуй
:
Super ... masz problemy z bezelem?

InfectedControl a.k.a. Dawid
:
a co się robi z bezelem?

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Podobno lata, jak w najtanszych chinczykach :-P test jeansowy dodatni w wiekszosci sztuk.

"Mnogość zegarków nie zwiększy zasobu czasu." AP
:
Mój nie lata :foch:
Cos tam na WUS się pieklili niektórzy że lata, głównie podobno w pomarańczowych, ale i w niebieskich też.
Idealnie też niby nie jest, mój ma tak, jak w Monsterach, znaczy jakieś lekkie przesunięcie w stos do indeksów jest, o jakieś pół sekundy +-

Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused

_________________
русский тролль иди нахуй
:
Jest akcja wymiany tych latających - i to nie o inserty bezela chodzi, ale o całe moduły :idea: :idea:

Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
Fazi, na jakiej zasadzie? Kurier do Holandi tani nie jest :-(

"Mnogość zegarków nie zwiększy zasobu czasu." AP
:
Pozwolę sobie zacytować info rozsyłane mailem do użytkowników Huldr:

Cytat:
*|Bezel fix Aevig Huldra|*

Dear customer,

After consulting my manufacturer in China about the bezel problem on some of the Huldras I've come to the conclusion that it requires more than a customer DIY fix with replacement parts.

The watches will have to be sent back for adjusment or replacement of parts. It involves finetuning thickness and length of a spring under the bezel.

In about two weeks I hope to receive the remaining stock that I didn't receive at the time of release, hence the blue Huldra is temporarily out of stock. Amongst the blue will also be some black and orange.

While in Shenzhen I handled a few of the remaining stock that already had undergone extra extra care to the mounting of the bezel. Aft play and up/down play are now down to a bare minimum.

What I propose to do with your watch with less than desirable bezel action is to exchange the watchhead with a fresh one straight from the factory once they get here so you won't have to wait for it to get fixed.

A second newsletter will follow soon to confirm your shipping address.
If you have any questions before then, don't hesitate to shoot me a mail at info@aevig.com

Kind regards,
Chip Yuen

Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
Czyli nie kupowac używek a czekac na nowa partię trzeba :-P

"Mnogość zegarków nie zwiększy zasobu czasu." AP
:
Oj tam oj tam :!: :złośliwiec:

Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
u mnie bezel ma lekki luz chyba do nich napisze. Moze ktos z kumotrów napisac mi na pw jak bedzie poprawnie brzmialo w jezyku szekspira zdanie

"w moim zegarku występuje wada luźno obsadzonego bezla, ma on luzy w pionie w związku z czym chciałbym go wymienić na model bez wad"

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.