BOREALIS WATCHES
Odpowiedz do tematu

:
ja nie tzn. Zabrze
a reszta miast?
:D

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Też nie cool

Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused

_________________
русский тролль иди нахуй
:
ja chciałem seafarera 2 ale kurde, Maria sama powiedziała, że to ma być bardzo długi preorder. Więc się rozmyśliłem.
Napewno komuś nie podejdzie, to będzie można z 2 ręki wziąć za, pewnie podobne, pieniądze co preorder.

Skate or die!
:
Pierwszy Seafarer 'wyszedł' bardzo szybko ale później sprzedawali pojedyncze sztuki na licytacjach na zatoce ;) Niby używki ale mój jeszcze z foliami był :))

:


















Więcej :arrow: http://www.borealiswatchf...age-9#post-6890

Preorder :arrow: http://www.borealiswatch.com/store/#!/Borealis-Batial/c/14869083/offset=0&sort=normal

:
...fajnie ściurlana koronka, szkoda, że koperta jest taka "ładna" w stosunku do niej.

:
To zdjęcia prototypu, pewnie w seryjnych będzie wyglądała identycznie, jak koperta ..

:
Tomek napisał/a:
To zdjęcia prototypu, pewnie w seryjnych będzie wyglądała identycznie, jak koperta ..

...to chyba na minus będzie, ciekawie by wyglądało odwrotnie

:
Jakoś mi ta tarcza nie konweniuje z kopertą i wskazówkami hmmm

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Iks napisał/a:
Jakoś mi ta tarcza nie konweniuje z kopertą i wskazówkami hmmm

+ milion
wygląda to tak jakby były z innej parafii i złożone na siłe

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Moim zdaniem fajnie wygląda ta tarcza w tej kopercie .

:
masz spaczony gust :P

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Może mam spaczony gust , ale jakiś mam a nie tak jak ty :P

:
no i se nagrabiłeś :mad: i Mikołaj nie przyjdzie do Ciebie za wygadywanie takich głupot cool
:D

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Mikołaj to mój stary znajomy cool

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.