Klamry Ciecha, oraz inny męski szpej
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

:
Czoło chylę w geście podziwu - masz Ciechu talent i zdolności do wykuwania cacek różnorakich pifko pifko


.
.
.
...i żeby nie kłuło tłem po oczach niektórych czepialskich :D


Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
Powszechnie wiadomo że dobrze dobrana zawieszka pobudza produkcję endorfin i podnosi morale użytkownika.
budzi strach we wrogach,
odgania demony,
i.t.p.
Długo można by wymieniać płynące z tego faktu pozytywy.
Krótko mówiąc - niech się dobrze nosi Fazi
pifko

:
+100 do szacunku na dzielni :złośliwiec:

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
Michał napisał/a:
+100 do szacunku na dzielni :złośliwiec:


Przyłączam się w pełni... pifko pifko Aż żałuję że nie nosze tego typu ozdób... ;)

Nieczynne z powodu że zamknięte
:
Ja teraz panie najchętniej robię wszystko w tytanie ;)






:
Jak zwykle profeska!!! pifko
Wydaje się, że każda kolejna jest lepsza od poprzedniej. A może wcale się nie wydaje? :)

Ostatnio zmieniony przez Fixxxer 2015-09-14, 16:50, w całości zmieniany 1 raz
:
......supet i połowica też pifko

Bądź dla siebie latarnią, która oświetla twą drogę i nie poszukuj światła poza sobą
:
Ciech napisał/a:
Ja teraz panie najchętniej robię wszystko w tytanie ;)


:złośliwiec:

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
:
Kwaśne miny na mnie nie działają :złośliwiec:
Młot Thora też z tytanu :))
jeno deczko miedzi i mosiądzu użyte.




:
pifko

Bądź dla siebie latarnią, która oświetla twą drogę i nie poszukuj światła poza sobą
:
pifko pifko

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
... a dziękuję, dziękuję za zachętę do działania pifko
i już się wziąłem do roboty :)
bo dobry obyczaj handmejdowy nakazuje nie tylko z huty brać materiały,
ale i wykuć coś od czasu do czasu.
... choćby drobiazg taki - klamra niczym metalowa salamandra.







:
No!!! pifko

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
Spam
[Usunięty]
:
Ciech napisał/a:

klamra niczym metalowa salamandra.



:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

pifko

:
cos naprawde pieknego... ! pifko

Silicon
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.