Nowe nabytki (okołozegarkowe)
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

Blaz
[Usunięty]
:
I taką praktycznie zarejestrowaną kopertę celnik profilaktycznie otwiera i certyfikatu CITES nie zauważa. CDN. :mrgreen:

Ostatnio zmieniony przez Blaz 2011-11-27, 19:49, w całości zmieniany 1 raz
:
I tak właśnie sobie to wyobrażałem PRAKTYCZNIE :D

:
Blaz napisał/a:
I taką praktycznie zarejestrowaną kopertę celnik profilaktycznie otwiera i certyfikatu CITES nie zauważa. CDN. :mrgreen:

eee, przesadzasz pan ;) Już widzę jak otwierają kopertę z przesyłką, której wartość wynosi 10 baksów... aż tak to się nie nudzą.

Blaz
[Usunięty]
:
Jeśli na kopercie byłoby napisane "pasek od zegarka ze skóry egzotycznej" i przesyłka byłaby spoza UE to musowo skanują. Nie muszą otwierać. Oni zresztą rzadko otwierają. :cool:

:
Blaz napisał/a:
Jeśli na kopercie byłoby napisane "pasek od zegarka ze skóry egzotycznej" i przesyłka byłaby spoza UE to musowo skanują. Nie muszą otwierać. Oni zresztą rzadko otwierają. :cool:

Chińczyk... tfu.. Taj nie taki głupi ;)

:
a nasi w tej cenie to pomyślą, że jakiś niekumaty za podróbkę zapłacił jak za zboże. I jeszcze ubaw będą mieli po pachy.

Speców od egzotyki na cle jak na lekarstwo...

pozdrawiam

w.
---
„przestań pierdolić – żyj złudzeniami” MM
Blaz
[Usunięty]
:
stfraw napisał/a:
Blaz napisał/a:
Jeśli na kopercie byłoby napisane "pasek od zegarka ze skóry egzotycznej" i przesyłka byłaby spoza UE to musowo skanują. Nie muszą otwierać. Oni zresztą rzadko otwierają. :cool:

Chińczyk... tfu.. Taj nie taki głupi ;)


Taj nie, ale jeden Amerykaniec taki głupi był. :twisted: Na szczęście kupiłem wtedy pasek z Cites. :grin:

Woytec60
[Usunięty]
:
Taki kręciołek





Tu akurat z diverkami :)
Fotki marne ale nie było czasu ani światła...

:
Woytec60, Zacne maluchy :wink: , a i rotomat się ładnie prezentuje (hał macz kost?)

Co mnie nie zabije, to mnie dopiero wk...i.
Woytec60
[Usunięty]
:
Za dużo... :/

:
Fajny mebel. Gdzie go dorwałeś? Fornir czy plastikowa imitacja dębu?

Foch und Ch.
:
Remik napisał/a:
hał macz kost?

Woytec60 napisał/a:
Za dużo... :/

Znaczy Kolega niezadowolony.

Woytec60
[Usunięty]
:
kubama napisał/a:
Fajny mebel. Gdzie go dorwałeś? Fornir czy plastikowa imitacja dębu?


Czort jewo znajet, wygląda na drewno :roll:
To taki model, jak ten: http://allegro.pl/rotomat...1952685180.html
W prezencie dostałem więc nic mnie nie kosztował.
Generalnie fajny jest ale wielka szafa...
Zaletą jest to, że największe zegarki wchodzą bez problemu i bransoleta "obstaje" a w tych z jedną głowicą na dwa zegarki to ciasno jest i przy mojej łapie trzeba coś podkładać pod bransoletkę.

MariuszD napisał/a:

Znaczy Kolega niezadowolony.


Nie to, że niezadowolony ale za tę kasę sam kupiłbym coś innego, na przykład chiński za 135 złotych. Też na dwa zegarki a ile by kasy zostało ;)
Może to i lepiej, że dostałem w prezencie bo mam fajny rotomat którego sam bym nie kupił :)

Ostatnio zmieniony przez Woytec60 2011-11-29, 15:59, w całości zmieniany 1 raz
:
Właśnie takie prezenty są najlepsze - samemu by się nie kupiło ale jak jest to cieszy :)

:
Skoro prezent to inna sprawa. Myślałem, że zakup osobisty a potem lekkie rozczarowanie.

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.