Pierwszy nurek
Odpowiedz do tematu

Blaz
[Usunięty]
:
Od czasu, gdy kumotr CornCobbMan zrobił to, co zrobił, większą uwagę przywiązuję do wszelkiego rodzaju kabli. :mrgreen:

Co do Momentum: to świetny zegarek. Miałem taki w kolorze niebieskim. Ma jednak jeden minus: unikalny system uszczelek powoduje, że tylko producent umie wymienić baterię. :mrgreen:

Darecki
[Usunięty]
:
Ta ostatnia Invicta to niczym jak Monster. Tarcza taka sama, wskazówki fajne, bezel też zadziorny. Podobuje się :cool:

:
Mako duży i mały jakoś mi się nie podoba, brakuje mi czegoś na tarczy. Chrono też już jedno mam i wystarczy. Momentum też ciekawe, tylko jakieś małe te indeksy.
Powiedzmy, że rozciągnę się z budżetem do 200$. Dopuszczam też tarcze żółte i czerwone. Faworytem jest w tej chwili Monster, potem ta Invicta co strix podał.

@Strix
Napisałbyś jaki numer ma ta Invicta co wkleiłeś, nie mogę nigdzie na nią wpaść.

Z Invicty bakteriami pędzonej jeszcze takie coś znalazłem, niestety jest lupka - nie dowidzą w tym USA, czy ki czort.

Edyta:
@Blaz
W Momentum idzie zmienić bakterię u nas w kraju? Bo znalazłem taki co mi się bardziej podoba:

Ostatnio zmieniony przez irek1981 2010-11-26, 16:25, w całości zmieniany 2 razy
Blaz
[Usunięty]
:
Znalazłem zdjęcie swojego:




Zwróć uwagę na napis na deklu: "Do not open". Na wus sprawdzili, że do otwarcia Momentum potrzebna jest specjalna maszyna, bo przy zwykłym otwarciu rozwalają się uszczelki. Zmianę baterii w Polsce odradzałbym tym bardziej. :grin:

:
@Blaz
Myślę, że nie jest to problem - widzę, że mają serwis w Niemczech, UK i Holandii. Po tych fotach to Cię przestaję lubić - wędruje na wishlistę żółty. Ja wiedziałem, że tak będzie - człowiek chce kupić zegara jednego a tu masz. Jak kasa wpadnie koło maja to zakupię. Gdzie kupowałeś?

Dobra z kwarcaków już wybrałem to jeszcze mechanik.

Blaz
[Usunięty]
:
Hehe, witaj w klubie zadżumionych. :mrgreen:

Ano spokojnie można wysyłać np. do Niemiec. :wink: Ja kupowałem z drugiej ręki na wus.

:
Szukałem tej Invicty 2615 co strix pokazał i coś wygląda, że słabo z dostępnością. Trzeba będzie nazbierać na monstera, chyba, że coś jeszcze ciekawego pokarzecie z automatów.

Blaz
[Usunięty]
:
A odnośnie Momentum to tu kiedyś popełniłem o nim temat:
http://www.chinawatches.p...?t=1820&start=0
:wink:

:
irek1981, a może któryś z tych?

Ten ostatni po prawej jest dość ciekawy. :) Według mnie świetne divery z certyfikatem ISO ;) Do dostania za jakieś $110, oprócz żółtego, bo jeśli w ogóle dostępny, to jest drogi.
Ewentualnie może taki w tytanie:

Cena podobna.

:
irek1981, ten Momentum to maluch, 38mm bez koronki, daleko mu do oczojebności :mrgreen: , popatrz sobie na inne modele tej marki bo firma zacna wielce i doceniana w świecie, choćby na WUS. U nas, praktycznie poza tym forum, szerzej nie znana.
Stronka firmy TUTAJ KLIK , praktycznie wszystkie ich zegarki są dostępne na Zatoce. Zwróciłbym uwagę na M1 Deep 6 (b. duży :grin: , stopień walenia po oczach olbrzymi :grin: ), Shadow II lub Storm II.
A co sądzisz o Deep Blue? :mrgreen: :mrgreen:



Cena $149 + $12 wysyłka (ryzyko cła i VAT w wys. razem ok. 120zł), kwarc, co niektórzy się skrzywią :evil: , opis TUTAJ KLIK a do kupienia, ze względu na koszty wysyłki (producent $80 a sklep ok. $12 ) TUTAJ KLIK , kupiłem w tym sklepie swój Deep Blue i jestem b. zadowolony z obsługi. A zegarki są świetne jakościowo.

Ostatnio zmieniony przez Tomek 2010-11-26, 14:48, w całości zmieniany 2 razy
:
Dzięki za info, posiedzę dziś to popatrzę ;) , Deep Blue spełnia założenia.

:
Jakbyś się zdecydował na Deep Blue z tego sklepu z mojego linka, poszukaj w sieci kuponów zniżkowych. Utargowałem na swojego dodatkowe 5%, kupon brałem z TEJ (KLIK) strony, obecnie 5% bonusu nie ma, ale są inne (np. free shipping :smile: ). Na innych stronach też można znaleźć.

:
a takie cóś?
Niecałe 120 preziów, a można znaleźć taniej na zatoce.


Ostatnio zmieniony przez chomior 2010-11-26, 21:12, w całości zmieniany 1 raz
Facet to nie pieczarka, żeby go trzymać w ciemności i karmić gównem.
:
Co wy tam melepety wiecie o nurkach :twisted: :?:


:
Wspomniane Big Mako za 142 dolki, darmowy shipping
http://cgi.ebay.com/Orien...=item3f04741d57


Ostatnio zmieniony przez chomior 2010-11-26, 21:34, w całości zmieniany 1 raz
Facet to nie pieczarka, żeby go trzymać w ciemności i karmić gównem.
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.