Błonie reaktywowane
Odpowiedz do tematu

:
Spojrzałem na cenę i jednak mniej mi się podoba :D

Ale jakby nie cena to jest ok ;)

:
Koperta od strony dupki właśnie do owej dupy jest, IMO. Mechanizm w takim wykończeniu oraz artystyczny wahnik lepiej było zakryć deklem z ładnym, grawerem...

PS
Dopiero sprawdzilem cenę ;) . Super, super. Ale Gerlachy byliście naiwniakami robiąc 303 za 900 PLN :)) :))
pifko

Antisocial and faceless...
:
A ile to ma kosztować, bo nawet nie chce mi się znów tam wchodzić :/

:
mw75 napisał/a:

PS
Dopiero sprawdzilem cenę ;) . Super, super. Ale Gerlachy byliście naiwniakami robiąc 303 za 900 PLN :)) :))
pifko


Weź tak nie pisz bo jak nam dowala cenę na żabola to sie nam oranżadą z pierwszej komunii odbije... :))

A ten pilot jest mocno taki se a mechanizm to jednak wolałbym mieć zakryty... facepalm

Nieczynne z powodu że zamknięte
:
Z_bych napisał/a:
A ile to ma kosztować, bo nawet nie chce mi się znów tam wchodzić :/


1940 hmmm

Nie wiem, nie znam się, zarobiony jestem...
:
mw75 napisał/a:
Ale Gerlachy byliście naiwniakami robiąc 303 za 900 PLN :)) :))
pifko


Naprawiamy to :popcorn:
Następnych będzie więcej i drożej :złośliwiec:

:
ALAMO, no to pewnie idąc tropem ceny 302 Żabol będzie za od 2014 do 2016? ;) :złośliwiec:

Antisocial and faceless...
:
Już tam się nie będę o te 2 zł rozdrabiać :D

:
agaron napisał/a:
Z_bych napisał/a:
A ile to ma kosztować, bo nawet nie chce mi się znów tam wchodzić :/


1940 hmmm



:
Niech zaczną od Mieszka I z taką polityką cenową, albo jeszcze lepiej od upadku Cesarstwa Rzymskiego na zachodzie :))

A wristwatch plays a very important role for a true gentleman. As he lifts the watch in front of his face to apparently check the time - he can also surreptitiously use his other hand to make sure his fly zip is closed.
:
Tylko jestem ciekawy co dali tam za mechanizm szwajcarski 21600 bo tylko tyle można wyczytać.

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Czyta się :złośliwiec: ?
Seagull ST17 udajacego zwis mejd Semega.

Sylwek
[Usunięty]
:
Bo to jest reaktywacja Pany ....wbijta se do głów to słowo REAKTYWACJA. :D

Prócz tego siem spóźnili i stąd IMO Dywizjon 302 . Kto ich wyprzedził to wiadomo. :))

Maras68
[Usunięty]
:
Sylwek napisał/a:
Bo to jest reaktywacja Pany ....wbijta se do głów to słowo REAKTYWACJA


dokładnie to jak kontynuacja tych paskud z tamtych lat, i tu też paskudy :/

:
ALAMO napisał/a:
Seagull ST17 udajacego zwis mejd Semega.


ale po co Blonie ma udawac swiss made? hmmm i na deklu jest "swiss movement". To on jest swiss, czy nie?

wahnik mi sie podoba, tarcza slaba, płaska. Sam mechanizm jakos tak biednie wyglada pod tym szklem...

beceen | ***** ***
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.