skywatches.com.sg wysyła do Polski?
Odpowiedz do tematu

:
Nie działa chyba od tygodnia.
Początkowo myślałem, że jakaś krótka awaria ale teraz... hmmm
Może clicka likwidują a zostawiają tylko sky?

:
Woytec napisał/a:
Nie działa chyba od tygodnia.

No fakt, teraz pamietam, zajrzałem tam parę dni po zakupie i trochę sie wystraszyłem ;) Na szczęście był już aktywny tracking i jak widać wszystko miało pomyślny finał.

Może byłem ostatnim klientem? hmmm Jakis prezent powinni mi odpalić, pożegnalny :))

Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused

_________________
русский тролль иди нахуй
:
ja bym Ci kopa odpalił lemingu jeden :mad: pytałeś tamtego o to? jak coś to powiedz że tamto twoje już jest moje i nie masz :D

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
I chyba nadal kupsztalon wielki... :wkurzony: Ani PayPal, ani click- nie działają... A chciałem kupić to i owo ... :głową w mur: Coś, ktoś.... :shock:

:
Hogg napisał/a:
Ani PayPal,


PayPal działa, dzisiaj z rana robiłem zakupy i płaciłem bez problemu ;)

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
Jak?????? U mnie w ogóle nie widać tej opcji

:
Chyba się nie zrozumieliście ;)
Tobie Hoog chodziło o to, że na Sky Watches opcja Paypal nie działa a Michał zrozumiał, że Paypal w ogóle ;)
A w ogóle to nie kupisz tam z Polski i tyle.

Ostatnio zmieniony przez Woytec 2015-11-03, 13:08, w całości zmieniany 1 raz
:
A z Niemiec?

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
A z Niemiec? :popcorn:

Wiem tyle co i Ty ale w sumie możesz chyba sobie sprawdzić, wrzuć coś do koszyka, podaj jakiś niemiecki adres i zobacz ;)

:
Woytec napisał/a:
Tobie Hoog chodziło o to, że na Sky Watches opcja Paypal nie działa a Michał zrozumiał, że Paypal w ogóle


O to, to! Nie zarejestrowałem tego skrótu myślowego, a z formy wypowiedzi wynikało, że w ogóle PP nie działa.

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
pifko Wysłałem im mejla z zapytaniem, ale cisza od dwóch dni hmmm

[ Dodano: 2015-11-04, 09:19 ]
Ok, jest odpowiedź:
"Hi,

We are sorry that we don't ship to Poland due to the customs issues and high risk of items getting lost there.

Regards"

:
czy aby na pewno nie da się kupić z dostawą do polski? teraz sobie klikam na sky paypal checkout i mnie puszcza do płatności tyle że nie mam środków na koncie PP ani karty powiązanej więc nie wiem czy działa czy zablokuje mi kupno na dalszym etapie? ktoś próbował w ostatnich dniach?

:
Polska wróciła do łask, przed chwilą kliknięte bez logowania ;)

:
Nawet nowe M-forcy są http://www.skywatches.com...matic-watch.htm ale cena :/

:
satanic666 napisał/a:
Nawet nowe M-forcy są http://www.skywatches.com...matic-watch.htm ale cena :/


Za to bestia jest w całkiem przyzwoitej cenie... hmmm http://www.skywatches.com...1h-el06001h.htm

Nieczynne z powodu że zamknięte
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.