Sea - gull Bauhaus
Odpowiedz do tematu

: Sea - gull Bauhaus
Czy wielce szanowne grono, jedynych w swoim rodzaju malkontentów, mogłoby powiedzieć "dlaczego nie ?" :

http://www.chinesewatch.net/goods.php?id=101

Oczywiście wszelkie próby odradzenia zostaną zignorowane więc, pytanie numer dwa:

Czy od w/w majfenda, czy też są inne preferowane źródła? Shipping jest tutaj via DHL więc spotkanie z pogrobowcami Vincenat raczej pewne.

Serdecznie pozdrawiam,
bardzo serdecznie....

:
Teves, on ma złotą lunetę, czy to tylko światło? hmmm

Bo w razie czego są jeszcze Tiselle, Rodiny i inne chiińczyki wyglądające tak samo ;)

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
To tylko światło.
Czy ja dobrze rozumiem, ze to nie jest produkt sea-gull ? Tzn. werk sea-gull, a reszta to tradosna tfu...rczość majfrendów?

:
Tak, pierwowzorem twojego zegarka jest Rodina, która z kolei jest klonem Nomosa. Zresztą jak spojrzysz na dekiel jest tam napisane R005 a takie właśnie oznaczenie mają zegarki Rodina z tą wersją tarczy

:
Co nie zmienia faktu że te wszystkie Rodinyi Tislle produkuje SG. JAk ktoś w SG zamówi odpowiednią liczbę zegarków to wyprodukują je nawet pod brandem....DzikaBaba

:
Ale czy SG jest właścicielem marki Rodina czy może tylko składa te zegarki z komponentów? Na WUS-ie jest cała afera bo pojawiły Rodiny z kopertami opisanymi Stowa. Czy SG bawiłby się w takie rzeczy?

:
Obik napisał/a:
Czy SG bawiłby się w takie rzeczy?

Jak Jorg zapłacił, to mu zrobili...

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.