Paskujemy telewizor
Odpowiedz do tematu

: Paskujemy telewizor
Taki buksiak, ale przyszedł na pasku ze śmiechozaura.

W zasadzie brązowy krokodyl mu pasuje, ale może ktoś coś ciekawego w cenie nieprzekraczającej ceny zegarka zaproponuje?

Uszy to 20mm





Pozdrawiam
Eryk

Ostatnio zmieniony przez Erolek 2015-10-20, 21:12, w całości zmieniany 1 raz
We wrażeniu jakie wywieramy na innych, cena zegarka plasuje się tuż poniżej materiału z jakiego zrobione są nasze skarpetki.
:
hmmm Może nato :?:

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Dorian06 napisał/a:
hmmm Może nato :?:


Nato jakos mi troche za wspolczesnie wyglada. Poza tym, polowe zegarkow mam juz na nato.

Moze skorzane?



Pozdrawiem
Eryk

We wrażeniu jakie wywieramy na innych, cena zegarka plasuje się tuż poniżej materiału z jakiego zrobione są nasze skarpetki.
:
To może taki vintydżowy a la nato ale dwuczęściowy?


:
Erolek, pierwsze lub drugie z prawej strony fajne.

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Czarne kroko moim zdaniem lepiej by wyglądało niż brązowe , choć ten zegarek to czysty proletariusz więc czym prostszy pasek tym lepiej .

:
Rudolf napisał/a:
Czarne kroko moim zdaniem lepiej by wyglądało niż brązowe , choć ten zegarek to czysty proletariusz więc czym prostszy pasek tym lepiej .


No, wlasnie wydaje mi sie, ze do tej zloto-brazowej tarczy pasek raczej brazowy, albo bezowy.

Moze jakies gesto perforowane rally? Cos, zeby bylo w klimacie buksiaka z lat 70-tych.

Pozdrawiam
Eryk

We wrażeniu jakie wywieramy na innych, cena zegarka plasuje się tuż poniżej materiału z jakiego zrobione są nasze skarpetki.
:
...........w zgniłą zieleń go ubrać lub czekoladę- Reda z alleg......



lub (klamerka do wymiany)- Reda z alleg......

Ostatnio zmieniony przez jimmy 2015-10-21, 16:27, w całości zmieniany 1 raz
Bądź dla siebie latarnią, która oświetla twą drogę i nie poszukuj światła poza sobą
:
Perlon czy jak się to nazywa. ;)

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Rally nie bardzo prędzej tropic :idea:

:
Rudolf napisał/a:
Rally nie bardzo prędzej tropic :idea:


No, o takie cos mi chodzilo, ale dalej toto nazywalem rally.

Perlona nawet jakiegos w domu mam (ale granatowy). Okrutne sa te paski, ale klimat rzeczywiscie trzymaja.

Pozdrawiam
Eryk

We wrażeniu jakie wywieramy na innych, cena zegarka plasuje się tuż poniżej materiału z jakiego zrobione są nasze skarpetki.
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.