BATORY
Odpowiedz do tematu

:
Iks, +100000 pifko Oczywiście taki skedziul mniej więcej ;)

:
A ja takie pytanie mam. Może oczywiste, ale wśród tych wszystkich pomysłów i koncertu życzeń mi to umknęło.

Czym się różni wersja limitowana od normalnej standardowej?

Nie oceniaj człowieka po tym gdzie pije, ale ile może wypić! :))
:
Limitki będą miały nakładane niebieskie indeksy na wzór wskazówek :)
Swoją drogą, bazując na ostatnich zdjęciach, to rzymianka robi największe wrażenie, oczywiście w moim odczuciu.

Ostatnio zmieniony przez planB 2015-08-26, 15:02, w całości zmieniany 1 raz
"Postepuj zawsze właściwie. Da to satysfakcję kilku ludziom, a resztę zadziwi".
:
Bardzo źle nie jest. Ramkę daty jakoś bym przebolał, ale kopertę musiałbym wypolerować hmmm

:
Szkoda ze najpierw limitka nie bedzie wdrozona... :(

Silicon
:
Nie zdążymy. Wersja testowa nam nie pasuje, wiec teraz musimy sprawdzić dwa nowe pomysły i zobaczyć czy będzie lepiej.
Seba, nakładane indeksy, nowy kolor jak najbliżej grafitu, i zmodyfikowany mechanizm ze zmienionymi wskazaniami i rotorem. Do tego inny pasek, dwa dekle w pakiecie i inne pudło.

A co do terminarza, to rzeczywistośc jest taka jaka jest i nauczyła nas że jak się coś może sp%$ to się na bank sp%$ ... Żaden nasz plan wdrożenia nie przeżył 3 miesięcy, albo z przyczyn technicznych, albo gdy na warsztat trafił nowy projekt społecznościowy i trzeba było na niego wydzielić środki i siły. Teraz priorytety są takie że jak najszybciej mają zakończyć Żabola i Enigmę, i MOŻE uda się te projekty popchnąć naprawdę ostro do przodu. Równolegle trwają prace nad Kosmonautą. Husaria, Dragon, Karaś, Pm36, Łoś, Nawigator II są na razie wstrzymane, i bedą odmrażane stopniowo do końca tego roku.

:
ALAMO napisał/a:
Seba, nakładane indeksy, nowy kolor jak najbliżej grafitu, i zmodyfikowany mechanizm ze zmienionymi wskazaniami i rotorem. Do tego inny pasek, dwa dekle w pakiecie i inne pudło.


Dzięki pifko

Nie wiem czemu wydawało mi się że jeszcze koperta będzie inaczej wykończona niż dotychczas hmmm

Nie oceniaj człowieka po tym gdzie pije, ale ile może wypić! :))
:
ALAMO napisał/a:
Nawigator II


A co to? :popcorn:

:
Nastepca Nawigatora :złośliwiec:

Maras68
[Usunięty]
:
ALAMO napisał/a:
Równolegle trwają prace nad Kosmonautą. Husaria, Dragon, Karaś, Pm36, Łoś, Nawigator II są na razie wstrzymane, i bedą odmrażane stopniowo do końca tego roku.


no to projekt czołg lekki pogrzebany na rok albo dwa... hmmm

:
ALAMO napisał/a:
Teraz sobie Marysie w formie eksperymentu narysują kopertę 43 mm, włożą w ną mechanizm o średnicy 31 mm, i zobaczą gdzie wyjdzie datownik :złośliwiec:


A ja bym się tego nie bał. Puste miejsce jakie pojawi się między górnym indeksem a datą jak znalazł pasuje na napis GERLACH (lub inną literaturę).
I nie 43, ale 44 mm będzie idealnie.

:
Seagull ma nowy - dość ciekawy - mechanizm z duża datą. Może coś z nim pokombinujemy hmmm chociaż starszyzna się oflagowała na pozycji "tu jest Stalingrad i ju szel not pas!"

:
Iks napisał/a:
żeby lud wiedział kiedy na co odkładać pieniądze mniej więcej?

hmmm jak mniej więcej to hmmm na kupke u Alamosa i Rotora Systema, a na co hmmm na wyjazd na Fidżi bo Fuertaventura się już przejadła :D
a poważnie to imo coś by się przydało w kwestii mapy drogowej bo nadążyć za tym co jest aktualne to raczej cieżko

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Chłopaki, jak dotąd żaden nasz plan nie przetrwał kwartału - bo ciągle pojawia się coś nowego angażującego siły i środki.
Mogę wam powiedzieć co się pojawi w tym roku, w kolejności.
Za dosłownie kilka dni odpalamy sprzedaż Batorego rzymianki. Następne w kolejności są Lux i Batory arabski - tarcze do nich się drukują i gdzieś w połowie września będą gotowe, potem montaż. Teoretycznie "na dniach" spodziewamy się tarcz do Enigmy, więc tez w teorii we wrześniu bedziemy mogli zacząć produkcję. Cały czas są problemy z Żabolem, bo o ile koperta jest, tarcza za chwilę będzie, to wskazówki trzeba robić jeszcze raz, bo je sp@#lili. Czyli nie ma szans żebyśmy wcześniej niż w połowie września mogli zmontować wzornik :wkurzony: W przypadku Kosmonauty, czekamy tylko na bransoletę, ale jej produkcja to co najmniej 2 miesiące - czyli realnie mowa o listopadzie-grudniu. I na ten rok to koniec.
Przyszły zaczniemy od serii zegarków opartych o koperty Orła - jest ich kilka, w tym dwa chrono na ST19, coś na Unitasie dla tygrysków ;-) i nowy model automatyczny na NH35A. Pewnie wtedy też wypuścimy Husarię - bo ona jest zrobiona, czeka tylko na moce przerobowe w zasadzie. A dalej, to nie mam pojęcia szczerze mówiąc hmmm

Maras68
[Usunięty]
:
to wiele wyjaśnia hmmm

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.