poka swojego gieszoka...
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

:
facepalm to ja powinienem zrobić :P
już kiedyś tłumaczyłem gałgany czemu tak jest
podczas podmiany modułu ukręcił się łepek śrubki - są dość miękkie
w "uchu" w korpusie została reszta zapieczonej/wklejonej hmmm śrubki
ponieważ przy moich możliwościach narzędziowych nie potrafiłem jej rozwiercić to musiałem przewiercić przez cały korpus "ucha" kanalik przez który przechodzi spinający korpus z bezelem i paskiem drut ze zwykłego spinacza
działa i spełnia funkcje? działa
w końcu to G

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Matko do Ciebie .. Dobrze, że nie zostałeś chirurgiem przy Twojej zdolności do improwizacji. Aż boję się pomyśleć, co mogło by czekać pacjenta, gdybyś wybrał drogę na skróty :D

Jesteś od dzisiaj Jego Ficjencja Profan Wielki :))

"Żyj pasją, a spełnisz marzenia"
:
o słodka naiwności facepalm a ty myślisz że chirurdzy to zawsze wszystko mają zaplanowane i są w pełni wyposażeni w niezbędny sprzęt nono
gdybym był chirurgiem to byłym gwiazdą
może nie tak jasną jak jestem teraz, ale i tak :złośliwiec:

:D
a winny jest księgowy albo inny menadżer w Casio chcący dostać premię za oszczędności lub zwiększenie produkcji "bo klient kupi nowy egzemplarz" który w śrubce za circa pare centów sprzedawanej potem za dolca albo i więcej stosuje gorszą stal
wiadomo że G raczej się nie oszczędza ergo może być tam pod bezelem pełno syfu, zapieczenia itp.
konstrukcja że śrubkę a w zasadzie wkręt hmmm wkręcasz w plastik - nie w gwint - to z daleka pachnie jednorazowością i możliwymi kłopotami

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Pyk

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
firmowe :D




Ostatnio zmieniony przez Ratler Wściekły I 2015-08-25, 13:35, w całości zmieniany 1 raz
Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Ratler Wściekły I, chodził za mną swego czasu, ale niestety nie wziąłem... Może jeszcze się kiedyś trafi, bo bardzo fajnie na nadgarstku leży.

:
Jou, chyba jeden z najwygodniejszych.

Bajka.

Jakigos mie Ponie Buoze stwuozyl, takigo mie mos...
------------------------------------------------------
Nieoficjalny fanklub pana Ibe :)
:
Własnie też mam takie wrażenie ;)
W dobrej cenie w TT raz był (ostatnia sztuka). W sumie szkoda, że nie wziąłem :/

:
Ratler Wściekły I, fajny... tylko taki trochę dziewczyński z rozmiaru chyba ;)


:) pifko

Ostatnio zmieniony przez Daito 2015-08-25, 20:24, w całości zmieniany 1 raz
Nieczynne z powodu że zamknięte
:
Strzała napisał/a:
Ratler Wściekły I, chodził za mną swego czasu, ale niestety nie wziąłem... Może jeszcze się kiedyś trafi, bo bardzo fajnie na nadgarstku leży.


Piotrek proszę :)
http://www.mywatcheshub.c...3a097a251c4ec6c

[ Dodano: 2015-08-25, 21:01 ]
Daito, nie jest taki mały 56,6x51x15,6

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
kornel91, gdyby PP oferował dolara za 3zł to pewnie bym klikał :D

Poczekam na jakaś okazję. Chociaż dostępność tego modelu już nie jest najlepsza...

:
Strzała napisał/a:
Własnie też mam takie wrażenie ;)
W dobrej cenie w TT raz był (ostatnia sztuka). W sumie szkoda, że nie wziąłem :/


A juz nie ma?? hmmm

Cytat:
pierdnie, pieprzny kawał opowie, ch... w towarzystwie pokaże - bawidamek taki


-A niemiec płakał jak odjeżdżała?
-nie, ale k**wy przy trasie robiły szpaler.
:
Parę paluchów...








Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
:
Arek, dawno akurat w tym konkretnym TT nie byłem, ale na stronie już nie mają tego modelu...

:
wtedy tez na stronie go nie było. Zadzwon, zapytaj

Cytat:
pierdnie, pieprzny kawał opowie, ch... w towarzystwie pokaże - bawidamek taki


-A niemiec płakał jak odjeżdżała?
-nie, ale k**wy przy trasie robiły szpaler.
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.