Świecące w ciemności!
Odpowiedz do tematu

:
oooo.. ło i jeszcze grozi i zastrasza ;)
:D
ale dobry citek nie jest zły hmmm mam w sumie nos havanę i tego podrobionego pvd - :facepalm: muszę je wystawić na światło bo pewnie zdechły :oops:
obydwa są super ale w sumie ile wersji można mieć hmmm trochę to ślepa uliczka bo dizajnersko niewiele się różnią

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Ratler Wściekły I, podrabiany pvd ? Pokaż jakieś zdjęcie.

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
hmmm taki?

rinkazki napisał/a:
... ma ktoś kod na 10% lub więcej? ...

pdrog napisał/a:
... żyję z zasadą "miej wyjebane, a będzie Ci dane"....... ;)
:
taki
przed śniadaniem usiłowałem znaleźć w moim nieporządnym miejscu havanę i pvd :głową w mur: i figa :głową w mur: już nie mam koncepcji gdzie je wcisnąłem :facepalm:

Ostatnio zmieniony przez Ratler Wściekły I 2015-07-26, 12:43, w całości zmieniany 4 razy
Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Ratler Wściekły I, jak można nie znaleźć zegarka :złośliwiec:

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
nawet dwóch, bo pewnie je schowałem razem żeby jak coś to nie szukać i mieć dwa prawie takie same w jednym miejscu :D

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Jak znajdziesz to ślij do mnie bo widać że się marnują u Ciebie :P

:
Majonez...




Nieczynne z powodu że zamknięte
:
Jakis chyba nieswiezy ten majonez, zaczal swiecic w ciemnosci :D

:
muchacho_ napisał/a:
Jakis chyba nieswiezy ten majonez, zaczal swiecic w ciemnosci :D
No cóż zrobić... taki nieświeży towar mi sprzedał taki jeden... ;) pifko

Nieczynne z powodu że zamknięte
:
kornel91 napisał/a:
Ratler Wściekły I, jak można nie znaleźć zegarka :złośliwiec:


[ Dodano: 2015-07-26, 20:05 ]
Rudolf napisał/a:
Jak znajdziesz to ślij do mnie bo widać że się marnują u Ciebie :P

już znalazłem i się nie marnują
[img][/img]

Ostatnio zmieniony przez Ratler Wściekły I 2015-07-26, 20:06, w całości zmieniany 1 raz
Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
hmmm a dzie Havana? ... miała być razem z pseudo PVD :P

rinkazki napisał/a:
... ma ktoś kod na 10% lub więcej? ...

pdrog napisał/a:
... żyję z zasadą "miej wyjebane, a będzie Ci dane"....... ;)
:
myliłem się cool nie została ukryta razem z pvd cool

Ostatnio zmieniony przez Ratler Wściekły I 2015-07-27, 00:40, w całości zmieniany 1 raz
Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Ratler Wściekły I, ślij do mnie u Ciebie tylko się marnują.

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Ratler Wściekły I, hmmm po co ukrywasz zegarki :?:

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.