ARICAN PRIME
Odpowiedz do tematu

:
facepalm
Ale ten dekiel to już mogłeś wysterylizować...

Poza tym miodzio!
plask
Bo zazdraszczam.

:
Jakoś napis TINC... mi się przypomniał :P Nie dało rady za głęboko wygrawerowane (albo wytłoczone)

:
.........może jakiś sterylny dekiel. Napisy psują odbiór ;)
Jest moc pifko

Bądź dla siebie latarnią, która oświetla twą drogę i nie poszukuj światła poza sobą
:
MirekArican napisał/a:
Jakoś napis TINC... mi się przypomniał :P Nie dało rady za głęboko wygrawerowane (albo wytłoczone)


To laserowy grawer zapewne.
Spokojnie to możesz wytrzeć ;)

Sterylizowałem już kilka zapinek z takimi grawerami - nawet gdzieś pokazywałem...
Tylko pewnie by trzeba szkło wyjąć...

:
Może to złudzenie, ale ciągle mi się wydaje, że napis ARICAN jest krzywo. "Pod górkę"

:
Zazdraszczam! pifko
Ładne rzeczy ten Twój Szczepan robi.

:
Lewy napisał/a:
Może to złudzenie, ale ciągle mi się wydaje, że napis ARICAN jest krzywo. "Pod górkę"


Się czepiacie :)) fajnie wyszło .
pifko

Skoro nie stać na rolexa ,
będziem nosić pierdzielexa
:)
:
Na macro zawsze widać więcej niż w realu. Na żywo pewnie nic nie widać z racji załamania światła na szkle.

IMHO jest super.

"Od dawna już nie nosiłem zegarka. Przeszkadzał mi. Czułem się źle. Miałem wrażenie, że coś pęta mi przegub."

E.Stachura " Cała jaskrawość "
:
Lewy napisał/a:
Może to złudzenie, ale ciągle mi się wydaje, że napis ARICAN jest krzywo. "Pod górkę"


Nie napis Arican jest równo cały wzór na tarczy robi takie wrażenie... :)

:
Czeba w paincie sprawdzić ;) cool :D

"trzeba nim począśc zeby zaczoł chodzic"
:
MirekArican napisał/a:
Lewy napisał/a:
Może to złudzenie, ale ciągle mi się wydaje, że napis ARICAN jest krzywo. "Pod górkę"


Nie napis Arican jest równo cały wzór na tarczy robi takie wrażenie... :)


No faktycznie. Dopiero jak to napisałeś, zauważyłem, że to ta krateczka nijak się ma do indeksów. To co idealnie zgrywa się po jednej stronie tarczy, po drugiej ma już przesunięcie.

:
MirekArican pokaż go na ręku napisz ile masz w nadgarstku. Łazi za mną ta koperta...

:
...a ja przeczytalem "AFRICAN PRIME" i se tak zaraz pomyslalem... za jasna tarcza... :D


Swietny projekt!

Jakigos mie Ponie Buoze stwuozyl, takigo mie mos...
------------------------------------------------------
Nieoficjalny fanklub pana Ibe :)
:
rybak napisał/a:
...a ja przeczytalem "AFRICAN PRIME" i se tak zaraz pomyslalem... za jasna tarcza... :D


Swietny projekt! Obrazek



Może wytłumaczę co znaczy Arican to Arcane Hurricane Again - dawna ksywa artystyczna ;)

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.