Gdzie mieszkają nasze zegarki
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

:
Słoniu napisał/a:
kornel91, - zamieszałbyś coś w pudełeczku.... Jednego G i Air Diver'a można by było na coś nowego wymienić hmmm


Masz rację myślałem o tym. Tylko czerwony G już niedostępny ale to fajny zegarek na lato. Marzy mi się Citizen jak Satanica ale to trzeba by sprzedać Citizena, DB i Orienta :(
Myślę o Oriencie Bambino ale mnie ciągnie w stronę nurków i pilotów. A za Orienta i G wziąłbym trochę ponad 1k więc szału zakupowego nie zrobię :(

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Imo Citka szkoda sprzedawać. Bambino można śmiało klikać bo to bez wyprzedaży pewnie byś łyknął. Z pilotów może warto o Tisellku pomyśleć tak na próbę - zawsze potem chętny na przejęcie się znajdzie hmmm

:
Słoniu napisał/a:
Imo Citka szkoda sprzedawać. Bambino można śmiało klikać bo to bez wyprzedaży pewnie byś łyknął. Z pilotów może warto o Tisellku pomyśleć tak na próbę - zawsze potem chętny na przejęcie się znajdzie hmmm


No może coś tam uda się jak trochę ruszą z budową. Bo wydatków co niemiara i tak kredyt biorę więc zegarki muszą poczekać na lepsze czasy :) A Tisell też w cieniu zainteresowań.

Ostatnio zmieniony przez kornel91 2015-04-20, 05:48, w całości zmieniany 1 raz
Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
kornel91 napisał/a:
No może coś tam uda się jak trochę ruszą z budową. Bo wydatków co nie miara i tak kredyt biorę więc zegarki muszą poczekać na lepsze czasy :) A Tisell też w cieniu zainteresowań.


Nie mów mi nic na temat budowy bo przez to zegarki leżą odłogiem a i co mało stenka nie sprzedałem (chociaż tutaj winny jestem także ja przez zakup auta) :facepalm: Zamiast kolekcję rozbudowywać to musiałem roszady jeszcze porobić :/

:
U mnie nie ma z czego dokładać chyba, że z X-winda. W połowie maja leje ławy i do jesieni chcę pokryć :))

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
Szymon
[Usunięty]
:
Kurna... tak patrzę na wasze pudełka to aż się odechciewa swoje pokazywać hmmm

:
Szymon napisał/a:
Kurna... tak patrzę na wasze pudełka to aż się odechciewa swoje pokazywać hmmm



Szymon mam to samo :(

:
Szymon, nie bądź taki skromny :) Armida, Citizen, Tissot i jeszcze pewnie kilka a Ty
revolta, następny DB, Range, fajne Maryśki ;)

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Wrzucajcie swoje pudła pifko - Wstyd dopiero by było coś pokazać jakby Starszy Pan albo Alamos wrzucili swoje wiaderka :złośliwiec:

:
:popcorn:

Drzewo bez korzenia daleko nie zajdzie
:
Fajny zestaw odważników Machu pifko

Jak widzisz Vostoka na tle konkurencji?
Podebrałbym Ci go chętnie plus Ancona, Borealisa i tego wielkiego Zenka ;)


Jak wszyscy....













Przemieszane i powtarzają się ale wszystkie aktualnie na stanie z wyjątkiem pierwszego z lewej na pierwszej fotce u góry :)

Ostatnio zmieniony przez Woytec 2015-04-19, 19:19, w całości zmieniany 2 razy
:
Woytec, świetne pudła pifko IMO Hamilton mistrz.

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
A to moja skromna kolekcja...moja i mojej połówki :oops: :oops:

Ostatnio zmieniony przez mpawel 2015-04-19, 22:09, w całości zmieniany 1 raz
Co Cię nie zabije to Cię je#nie po kieszeni :/
:
U mnie w sumie wszystko się mieści w jednym pudle...



... no dobra - jeszcze gablotka...



... no dobra - a reszta się wala...


...all we do is eliminate our future with the things we do today.
Money is our incentive now so that makes it okay.
:
crayzee napisał/a:
U mnie w sumie wszystko się mieści w jednym pudle... (...)


Pudło, jak rozumiem, sięga do podłogi? cool

Gbzzz.

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.