Moje Seiko
Odpowiedz do tematu

:
Z_bych, pifko pifko

Reszta, :foch: :foch:


a i jeszcze: nie znata się :foch:



;) :))

Pietrek, :arrow: http://forums.watchuseek....any-416039.html

W drodze jest czarne Obrifrane, będzie bransoleta, dojdzie klamra pvd .. A ja b. lubię diverki na skórze i Wasze melepecenie tego nie zmieni ;)

:
Tomek napisał/a:
A ja b. lubię diverki na skórze i Wasze melepecenie tego nie zmieni ;)



To właśnie pifko

A oni som gupi i majom wszy pifko

:
IWC Big Pilota można też nosić na meszu i napisać 280 stron o tym na Wusie ..... ja się tam nie znam, wszów chyba nie mam i swoje wiem ;) pifko

:
Tomek, a mi się podoba pifko Trzeba próbować różnych kombinacji.

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Tomek, skóra na diverze - nie widzę problemu, a nawet powiem że też mi się to podoba, ale trzeba dobrać taką co pasuje do zegarka :złośliwiec:

pifko

:
Pietrek, większość diverów, jakie widuję na forach, jest noszona na skórze .. Ale co ja Cię będę przekonywał, każdy nosi tak, jak mu wygodnie .. pifko Np bow, bo rąsia delikatna, nosi na jakiś ścierkach z rzepem :złośliwiec: ;) :))

kornel91, pifko

Charlie, jest dobrze .. IMHO :twisted:

Ostatnio zmieniony przez Tomek 2015-04-13, 19:37, w całości zmieniany 1 raz
:
Tomek widział pan, ile może zdziałać delikatna sugestia nt. posiadanych zwierzątek :?: :złośliwiec:

:
Cytat:
Ale co ja Cię będę przekonywał, każdy nosi tak, jak mu wygodnie


O to chodzi pifko

:
Charlie napisał/a:
Tomek, skóra na diverze - nie widzę problemu, a nawet powiem że też mi się to podoba, ale trzeba dobrać taką co pasuje do zegarka :złośliwiec:

pifko


O to to, polać mu pifko
Co z tego, że zegar i skóra ładne jak razem wyglądają jak k...no, niezbyt wyglądają ;)
Chociaż z drugiej strony to podobno o gustach...itd hmmm

:
Nie znata się :P

Dziś na obrifrane a jutro wskoczy na zulu :D




:
Tomek, od razu lepiej na tej gumie ;)

pifko

:
Taka nowinka od kilku dni cieszy

Seiko Landmaster SUN049P1








:
Tomek - to seiko jest świetne pifko
Brałeś u nas czy zagramanicą :?: Z zieloną tarczą też robi piękną robotę :popcorn:

:
Z DF :arrow: http://www.dutyfreeisland...100m-mens-watch

Dzięki .. pifko Fajne jest, podoba mi się .. I ma 24mm w uszach, daje sporo możliwości zabawy paskami cool

:
Świetny jest, odkąd tylko rendery wrzucili to mi sie spodobał :))

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.