Zmiany, propozycje, krótkie pytania.
Odpowiedz do tematu

:
Sylwek rzeczywiście jakieś mocne leki bierzesz hmmm

OrtoFazi modem? A chce Ci się po 100 pisać "nie będę więcej popełnial błęduf"?
Albo bam na 3 miechy bez zawieszenia?

Albo chodzić w dziurawych skarpetkach? No i pamietaj o serii bolesnych zastrzyków w brzuch hmmm



;)

Sylwek
[Usunięty]
:
Z_bych, Hegemon się skarży,że odnóży Mu do roboty brakuje, pomóc kciałem ino

:
To znalazłeś kumotrów do pomocy :złośliwiec:
Lepiej poszukać Inkwizytora ze Świętego Officium :złośliwiec:

Spam
[Usunięty]
:
:D

:
Ratler zbyt wrażliwą osobą jest aby moderatorem być cool
ale nie na tyle wrażliwą i strachliwą żeby nie oklepać michy temu mikrusowi Z_bychowi za wsadzanie szpilek :złośliwiec:
;)
Edit Spamu w sumie jakoś tak gupio się śmieje wiec też zdatny do klepania michy :twisted:

Ostatnio zmieniony przez Ratler Wściekły I 2015-04-11, 17:02, w całości zmieniany 4 razy
Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Sylwek, Ratler Wściekły I ma już swoją grupę i nikogo z niej nie wywalił.
Miętki jest. :P

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Dorian06 napisał/a:
i nikogo z niej nie wywalił.


Bo nie wie jak.
:D

:
ALAMO napisał/a:
Dorian06 napisał/a:
i nikogo z niej nie wywalił.


Bo nie wie jak.
:D

:D :D :D

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
ALAMO napisał/a:
Dorian06 napisał/a:
i nikogo z niej nie wywalił.

Bo nie wie jak.
:D

to się zapisz to Ci pokażę że potrafię :złośliwiec:
:D

[ Dodano: 2015-04-11, 17:06 ]
Dorian06 napisał/a:
Ratler Wściekły I ma już swoją grupę i nikogo z niej nie wywalił.
Miętki jest. :P

nieaktualne dane :popcorn:
a masz za miętkiego :twisted: usuwam Cię karnie z grupy za niewłaściwy stosunek do moderacji :D :D :D

Ostatnio zmieniony przez Ratler Wściekły I 2015-04-11, 17:07, w całości zmieniany 1 raz
Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
Spam
[Usunięty]
:
Ratler Wściekły I napisał/a:

;)
Edit Spamu w sumie jakoś tak gupio się śmieje wiec też zdatny do klepania michy :twisted:


...za pełną michę to u mnie takie małe Latrerki na baczność pod stołem stoją :))

:
Ratler Wściekły I napisał/a:
...
Dorian06 napisał/a:
Ratler Wściekły I ma już swoją grupę i nikogo z niej nie wywalił.
Miętki jest. :P

nieaktualne dane :popcorn:
a masz za miętkiego :twisted: usuwam Cię karnie z grupy za niewłaściwy stosunek do moderacji :D :D :D

No i umi. :(

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Może ci założyć grupę "Bicz na małe złośliwe kundelki"? :złośliwiec:

Ostatnio zmieniony przez ALAMO 2015-04-12, 10:41, w całości zmieniany 1 raz
:
:D
Tylko pewnie Miętki się do niej nie zapisze. :(

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
... a kto go będzie pytać ? :twisted: Zostanie zapisany i karnie usunięty zanim się zorientuje. Tak powstanie fakt obiektywny, który potem będzie można przeciw niemu używać. Nie z takich miejsc nas wyrzucano!

:
ALAMO, pifko
Załóż.

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.