Nuras na lato
Odpowiedz do tematu

:
No pewnie, to zwykła koperta z okropnymi uszami, było też takie stare DB w tej kopercie... pro sun diver, czy jakoś tak? Kilka było, bankowo. Santino chyba miał... hmmm

:
satanic666, ma chyba rmak i nie wiem czy Santino nie miał. Całkiem fajne są te Pro Suny tylko były wcześnie po 999 zł pewnie za nowego od Marcina z 1050 zł zapłacisz.

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
satanic666 napisał/a:
Panowie, a miał ktoś Deep Blue w takiej kopercie

Obrazek


miał i nie ma...poszedł na bazarek i kogoś innego cieszy....mnie niestety nie cieszył :(

lepsze jutro było wczoraj
***** ***
:
A tak źle leżał? czy ogólnie nie podszedł.

:
no nie leżał...napaliłem się na niego jak szczerbaty na suchary...przyszedł z wadliwą bransą (fakt, że Pan Marcin bez dyskusji dosłał prawidłową)...no i zasadniczo parę dni na łapie powisiał i przegrał z monsterem. z tego co pamietam to GrzecH go przejął i chyba był zadowolony.
jak dla mnie ten zegarek był niewygodny....strasznie wysoki, koronka sie wbijała....no ogólnie kiepsko :/

[ Dodano: 2015-04-08, 13:31 ]
Machu napisał/a:
Robur juz wyprzedany...



szukać w używkach :))

lepsze jutro było wczoraj
***** ***
:
nie szukaj za daleko, jest Monster a później długo długo nic aż temat zamyka Doxa SUB i tyle w temacie nurasa na lato


Ostatnio zmieniony przez Ptaku 2015-04-08, 13:33, w całości zmieniany 2 razy
:
Ptaku napisał/a:
nie szukaj za daleko, jest Monster a później długo długo nic aż temat zamyka Doxa SUB i tyle w temacie nurasa na lato

Obrazek


+milion
jeszcze bym dodał glycine airman sst12 na meszku :))

lepsze jutro było wczoraj
***** ***
:
pdrog napisał/a:
Ptaku napisał/a:
nie szukaj za daleko, jest Monster a później długo długo nic aż temat zamyka Doxa SUB i tyle w temacie nurasa na lato

Obrazek


+milion
jeszcze bym dodał glycine airman sst12 na meszku :))

Ale to chyba jeszcze droższe od Dosi. Która IMO mocno przewartościowana jest.

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Dorian06 napisał/a:
od Dosi. Która IMO mocno przewartościowana jest.


słowo klucz.

Santino dalej ma tego DB - świetny jest!!!
Gdyby nie to, że monster ma nakładane indeksy a tamten nie to bym się chwili nie zastanawiał, bo:
- większy
- świetnie leży
- szafir z dobrym AR

Ma poza tym to coś co sprawia, że masz wrażenie iż to droższy zegarek niż w rzeczywistości - w przeciwieństwie do dosi.

http://czwarty-wymiar.pl/...der=asc&start=0

Skate or die!
:
:złośliwiec:


:popcorn:

Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused

_________________
русский тролль иди нахуй
:
Sprzedajesz, czy się chwalisz :popcorn:

:
DB jest bardzo fajny ale te uszy...wg mnie źle przez to leży...ale jest bakteria z normalnymi ;) :arrow: http://www.atomictime.pl/index.php?cPath=41_43_58

:
satanic666 napisał/a:
Sprzedajesz, czy się chwalisz :popcorn:

Proponuję ;)
W sensie model, bo egzemplarz nie do ruszenia aktualnie cool
Bo jak monster, to właśnie taki.

Ostatnio zmieniony przez goTomek 2015-04-08, 14:26, w całości zmieniany 1 raz
Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused

_________________
русский тролль иди нахуй
:
Co do DB na korzyść przemawia szafir z AR i jest większy od Monstera, no nic szukamy dalej może wykluje się coś ciekawego. Jest jeszcze nowy Monster



:
satanic666 napisał/a:
Co do DB na korzyść przemawia szafir z AR i jest większy od Monstera, no nic szukamy dalej może wykluje się coś ciekawego. Jest jeszcze nowy Monster


Obrazek


fakt szafir z AR jest ok. wielkość zegarka nie zawsze stanowi o jego przewadze ;)

z tych niu monsterów to miałem srp455k1
http://www.deployant.com/...monster-review/

i poszedł na kiziowym bazarku....niby fajny ale drażnił miszmasz....srebrna koperta, niebieski bezel z białymi indeksami, białe indeksy na tarczy ze srebrnymi podkładkami, niebieska tarcza, złote wskazówki i taka sama koronka.......poleżał w pudełku kwartał i sprzedałem.
dodatkowo miałem obawy co do trwałości farby na bezelu....normalnie bałem sie uzywać zegarka facepalm bez sensu

lepsze jutro było wczoraj
***** ***
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.