Klamry Ciecha, oraz inny męski szpej
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

:
to jak nie macie stroju to chociaż zacznijcie od zapuszczenia paznokci - na początek możecie ograniczyć się do "grzebacza usznego" o ile jeszcze nie macie :twisted:
;)
a co do klamry to hmmm Ciechu wiesz że jestem Twoim idolem ale ta klamra jest na nie :/
chyba żeby czaszka była obrócona o 90 stopni lub ewentualnie trochę była wpuszczona w dół w klamerkę hmmm tak jak jest dla mnie wygląda po prostu tak jakby doklejona :( przepraszam :(

Ostatnio zmieniony przez Ratler Wściekły I 2015-03-31, 14:27, w całości zmieniany 1 raz
Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Kumotrze miły Ratlerze Wściekły o 90 stopni obróconą czachę ptasią wyszykuję dla Ciebie :)
tylko przyszykuj nadgarstek na klamrę która długości ma 45mm :D
(wiem bo mierzyłem :P )

Ostatnio zmieniony przez Ciech 2015-03-31, 14:39, w całości zmieniany 1 raz
:
to jak język pokazują za konstruktywną krytykę to :foch:
a dziób jakby był zakrzywiony nie mógłby wystawać poza obrys klamry?

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Chcesz klamrę z papugą :shock: :?:

:
lekka krzywizna a nie papuzia - po to że jak będzie dziób wystawał poza klamrę to żeby nie sterczał przy pasku ale żeby chociaż trochę przylegał poprzez naturalną krzywiznę nadgarstka do paska

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
To zrób taką jaką sobie wymyśliłeś :idea:
z chęcią ją zobaczę :popcorn:

:
Ciech napisał/a:
Klamra stalowa na pasek 24mm.
Kość udowa i czaszka pożyczona od kruka z poematu Edgara Allana Poe ;)
The Raven --> klik

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


........................ :shock:

zazdrość mnie zżera..........do kości :oops:

Bądź dla siebie latarnią, która oświetla twą drogę i nie poszukuj światła poza sobą
:
to sprzedaj mi łepek kruka to popróbuje :)

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Nie ma letko
od słowa bierz się do czynu :popcorn:

:
No Paaaanie, z tym krukiem to zarządziłeś pifko

:
Dzięki kumotrom za zainteresowanie pifko
Kruk jest za to bardzo wdzięczny ;)

:
Świetna jest!!! Chyba bym miał do czego taką założyć.... cool

:
Dzieła Mistrza Ciecha dotarły , kruk robi piorunujące wrażenie :shock:



:
Kruk chyba dostał "kulkę" :D

:
duchu808 napisał/a:
Kruk chyba dostał "kulkę" :D



Zaraz sam dostaniesz kulke

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.