Moje II
Odpowiedz do tematu

:
kornel91 napisał/a:
Chyba i ja kupię maczetę i w końcu wyłapiesz hmmm
Tylko co w sumie takiego poczciwego dziadka lać :złośliwiec:

lej dziada :twisted: pożyczę maczetę :)

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Ratler Wściekły I napisał/a:
kornel91 napisał/a:
Chyba i ja kupię maczetę i w końcu wyłapiesz hmmm
Tylko co w sumie takiego poczciwego dziadka lać :złośliwiec:

lej dziada :twisted: pożyczę maczetę :)


Dzięki skorzystam :złośliwiec:

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:



FORZA Robert!
RK WRT
:
nick555, pierszy - świetny!

:
Z klawiatury mi to zdjąłeś.
Przemek jaki to rozmiar i czy wolny?

:
Też bym chętnie tego pierwszego przygarnął - świetny jest drugi zresztą też ciekawy ale nie miałbym do czego założyć bo nie moja bajka pifko pifko

Nieczynne z powodu że zamknięte
:
No ten pierwszy ogólnie, poooodobny jest do uzyskania. Ten jest dla Jacka-revolty.
Skóra, to stare angielskie siodło, więc sami wiecie, szpan na dzielni. Wykąpane dwa razy, poprute, znów wykąpane i zawoskowane. Lat ma kilkadziesiąt, zapach niepowtarzalny, lico jest czasami starte, czasami wybłyszczone do czarnego.
Ogólnie pasek ma koło 4-5mm grubości, świetnie pasuje do tego slam, jak widać. Dla super estetów może być podklejony cienką skórką nową, ale to doda jeszcze mm grubości i ciut sztywności. Ten ze zdjęć jest z jednego kawałka skóry, z zapolerowaną mizdrą pod spodem.

FORZA Robert!
RK WRT
:
pifko :)

:
Wygląd charakterny pifko
... a i historia pochodzenia bardziej ciekawa niż ładownicy co całe życie w magazynie leżała

Ostatnio zmieniony przez Ciech 2015-03-14, 19:10, w całości zmieniany 1 raz
:
Właśnie, Ciech, nie masz wrażenia, że tych ładownic, szwedzkich, szwajcarskich i Bóg jeden wie jeszcze jakich jakoś się strasznie ostatnio dużo robi? Ja miałem je dwa razy, oba razy kupione na giełdzie w Bytomiu za dość spore pieniądze, ale nie byłem do końca przekonany, że to na pewno "to"...

FORZA Robert!
RK WRT
:
Przemek bo "prestiż". Oczywiście żartuję sobie. Jak jest fajny jucht czy inna skóra to też jest IMO bardzo fajnie. A tak jak piszesz tak na prawdę nie wiadomo za co płacisz.

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Ładownica która prochu nie wąchała to tylko zwykła galanteria skórzana :złośliwiec:

:
Ciiiiiicho

Bedzie lans i tyle
W zime rekawy podciagniete

Podoba mi sie pas :) nawet bardzo, bedzie sie prezentował , nie wspomne o grubasie , zadowolony jestem z kompletu . wreszcie cos przyzwoitego bedzie do marysiek plus klamerka Wojtka :)) :))

:
revolta napisał/a:
Ciiiiiicho

Bedzie lans i tyle
W zime rekawy podciagniete

Podoba mi sie pas :) nawet bardzo, bedzie sie prezentował , nie wspomne o grubasie , zadowolony jestem z kompletu . wreszcie cos przyzwoitego bedzie do marysiek plus klamerka Wojtka :)) :))


Jacek ale tu mowa o ładownicy nie o siodle :) Lans to będzie bo pasek zacny ;)

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
kornel91 napisał/a:
revolta napisał/a:
Ciiiiiicho

Bedzie lans i tyle
W zime rekawy podciagniete

Podoba mi sie pas :) nawet bardzo, bedzie sie prezentował , nie wspomne o grubasie , zadowolony jestem z kompletu . wreszcie cos przyzwoitego bedzie do marysiek plus klamerka Wojtka :)) :))


Jacek ale tu mowa o ładownicy nie o siodle :) Lans to będzie bo pasek zacny ;)



hmmm hmmm hmmm Tak na szybko w telefonie :oops:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.