Gumka dla Mako na wakacje
Odpowiedz do tematu

: Gumka dla Mako na wakacje
Takie moje luźne przemyślenia po poprzednich wakacjach.

Mako na gumie wygląda mniej więcej tak:




Zwykle noszę na bransolecie, która jest OK, ale na wakacje mam jeden zegarek do wszystkiego i nie jest to G-Shock, więc bransoleta idzie do pudełka.

No i.

Oryginalna guma jest cienka jak forma Lewandowskiego: jest wielka, odstaje od ręki i ma niebieskiego "bałwanka", czy inne rybki, więc różne pomysły chodzą mi po głowie. To znaczy u mnie rybki zmyłem gąbką do zmywania :złośliwiec: , ale i tak to niewiele pomogło.
Poprzednie gumy Seiko mi się podobały bardziej niż te z "falami" przy uszach. Może taką założę hmmm



A może taką hmmm



albo taką


A może jeszcze inną, o której istnieniu nie mam pojęcia...

A może coś zaproponujecie Kumotry? :popcorn:

Foty Seikaczów: Internet
Drugie Mako: Rybak

:
A ja to bym chciał takie seiko ;) A co do gumy-guma jak guma, płaskie bez fal na pewno są fajniejsze tylko w tym wypadku pomyślałbym o kolorze. Mako granatowe i to i guma ciemny granat.

:
carpetmonster napisał/a:
A ja to bym chciał takie seiko ;) A co do gumy-guma jak guma, płaskie bez fal na pewno są fajniejsze tylko w tym wypadku pomyślałbym o kolorze. Mako granatowe i to i guma ciemny granat.


Też chciałbym takie Seiko. To ostatnie nawet bardziej ;)
Tylko... Co mi z takiego wynalazku jakbym go trzymał w szufladzie i wyjmował tylko po to, żeby zetrzeć z niego kurz i popatrzeć na tarczę...
Wolę zegarki nosić, wiec wystarczy fajna guma. Mako już nabrał odpowiedniego charakteru, a wytrzymałość potwierdził aż nadto pifko
W zasadzie to bransoleta jest bardzo wygodna, ale po pierwsze primo - ciężka, a po drugie primo - majta się na nadgarstku podczas biegania czy... rąbania drewna :złośliwiec:
Jak się zepsuje to se kupie drugi. Albo innego SKX-a, jak będę miał fazę wydać więcej kasy ;)

:
O wiele chodzi że sie majta i że ciężko, to może na fajne nato jakieś zamiast gumy.
Wybór przeogromny, koszty niewielkie, a na lato na kolorowym jakims parciaku może być naprawdę bardzo ciekawie.
A jak guma, to może Obrifrane?
http://www.czwarty-wymiar...ghlight=#898475


takie mam tylko zestawienie kolorystyczne, ale granat też jak najbardziej:
http://www.obrismorgan.co..._01_blu_22.html

Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused

_________________
русский тролль иди нахуй
:
Wicie, rozumicie - materacyk może?






Ostatnio zmieniony przez chomior 2015-03-13, 13:51, w całości zmieniany 1 raz
Facet to nie pieczarka, żeby go trzymać w ciemności i karmić gównem.
:
A po wiela takie materacyki chodzą? :popcorn:

:
23 i pół dolka z szipem.

http://www.ebay.com/itm/2...=item5d444695d0

Ostatnio zmieniony przez chomior 2015-03-13, 16:13, w całości zmieniany 1 raz
Facet to nie pieczarka, żeby go trzymać w ciemności i karmić gównem.
:
Ja bym kolegę poparł z tym mataracykiem, bardziej gada niż guma

Jak Cię czytają tak Ci piszą

Daniel
:
Jeszcze myślę nad Nato czarnym jednoczęściowym.
Ale nie wiem jak to będzie pasować z tym wypukłym dekielem hmmm

:
Z materacem to jest taki problem, że jak ktoś ma nadgarstek ~17-18, to mu klamra ląduje prawie z boku - część z klamrą jest przydługa bez przeróbek własnych. Miałem dwa i przerabiałem, żeby normalnie nosić.
Poszukaj może jakiegoś Bonetto - płaskiego, karbowanego, z zapinką bransoletową - to są świetne, niezniszczalne, miękkie prawdziwe gumy, które nie łapią kurzu. Mam 4 i jeszcze bym dokupił.

:
He he jak się ma 22cm, to się nie ma takich problemów :D .






Za to ma się problemy z długością standardowych pasków.
Jak się nie obrócisz, dupa zawsze z tyłu :głową w mur:

Facet to nie pieczarka, żeby go trzymać w ciemności i karmić gównem.
:
A może coś takiego, co mi w innym wątku doradził Tomek:

http://www.obrismorgan.co..._01_org_20.html


:
Hogg, a spójrz no parę postów do góry plask .

Facet to nie pieczarka, żeby go trzymać w ciemności i karmić gównem.
:
Ojjj... właśnie zauważył żem :facepalm:

:
Pietrek napisał/a:
Z materacem to jest taki problem, że jak ktoś ma nadgarstek ~17-18, to mu klamra ląduje prawie z boku - część z klamrą jest przydługa bez przeróbek własnych. Miałem dwa i przerabiałem, żeby normalnie nosić.
Poszukaj może jakiegoś Bonetto - płaskiego, karbowanego, z zapinką bransoletową - to są świetne, niezniszczalne, miękkie prawdziwe gumy, które nie łapią kurzu. Mam 4 i jeszcze bym dokupił.

Ja tam zawsze przekładam tę ruchomą szlufkę przed tę zamocowaną na stałe i jest GUT, oczywiście klamra wypada ciągle w tym samym miejscu :)) lepiej nie brać rozmiaru XL ;)
Ale sam pasek jest bardzo ten teges jak dla mnie.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.