Kieszonki ze starej komody
Odpowiedz do tematu

:
Bo jesteś w folderze "camera upload" jak się cofniesz o jeden poziom to powinny być trzy foldery "photos","public" i "camera uploads".Ja mam ikonkę "w górę" obok lupki "wyszukaj".

Ostatnio zmieniony przez buran 2015-02-17, 10:46, w całości zmieniany 2 razy
Ten, który z demonami walczy, winien uważać, by samemu nie stać się jednym z nich. Kiedy spoglądasz w otchłań ona również patrzy na ciebie.
:
Jestem w folderze głównym "Dropbox" i innych nie mam ... znaczy mam te ze zdjęciami, które mi zsynchronizowało ... wersja Dropboxa 3.2.6.

:
A spróbuj wejść w menu start i moje dokumenty,tam powinien być folder dropbox.
u mnie to tak wygląda

spróbuj jeszcze w preferencjach ustawić tak

Ostatnio zmieniony przez buran 2015-02-17, 11:05, w całości zmieniany 1 raz
Ten, który z demonami walczy, winien uważać, by samemu nie stać się jednym z nich. Kiedy spoglądasz w otchłań ona również patrzy na ciebie.
:
Mam tak;
C:\Users\Wojt\Dropbox

Dzięki ... chwilowo pasuję ... czas do roboty iść.

:
Ale tą synchronizację wybiórczą wypróbuj,jak dasz ptaszka folder powinien się pojawić.

Ten, który z demonami walczy, winien uważać, by samemu nie stać się jednym z nich. Kiedy spoglądasz w otchłań ona również patrzy na ciebie.
:
Wróciłem z roboty ... i już mnie głowa boli :głową w mur:
mam windows 8.1 ... nie mam tych folderów które pokazałeś
A to łącze ...
https://www.dropbox.com/s...204%60.jpg?dl=0

choć inne niż Wasze ... to przecież działa.

tylko dlaczego nie daje się wkleić na forum ...

:
hmmm .... próbowałem podlinkować na chama, okrawając url, ale nie załapało...

Ostatnio zmieniony przez hrabia 2015-02-17, 23:14, w całości zmieniany 1 raz
'Cause I got this crazy way... crazy way I'm swimming in still waters
:
Woj_Woj napisał/a:
Wróciłem z roboty ... i już mnie głowa boli :głową w mur:
mam windows 8.1 ... nie mam tych folderów które pokazałeś
A to łącze ...
https://www.dropbox.com/s...204%60.jpg?dl=0

choć inne niż Wasze ... to przecież działa.

tylko dlaczego nie daje się wkleić na forum ...
Obrazek

A masz włączoną tą synchronizację?

Ten, który z demonami walczy, winien uważać, by samemu nie stać się jednym z nich. Kiedy spoglądasz w otchłań ona również patrzy na ciebie.
:
buran napisał/a:
A masz włączoną tą synchronizację?


NIE mam tych folderów (Camera, Photos, Public, Zrzuty) w folderze Dropbox .... mam moje foldery ze zdjęciami, które miałem przed zainstalowaniem aplikacji na Dropboxie i wszystkie mają zaznaczoną synchronizację.

Nie lubię się poddawać ... ale już trochę wymiękam, tym bardziej, że już widzę komfort przy zastosowaniu Dropboxa.

Może trzeba coś zmienić w systemie, znalazłem wiele opcji udostępniania plików i folderów w windows, ale mam wrażenie że dotyczą one sieci wewnętrznych.

Jeszcze jedno ... rozumiem, że Certinkę widać ... czyli tak wygenerowane łącze daje zewnętrzny dostęp do mojego zdjęcia ... dlaczego zatem nie wchodzi na forum.

Może jest jeszcze ktoś na sali z windows 8.1

[ Dodano: 2015-02-18, 13:24 ]
Znalazłem wyjaśnienie nieporozumień i trudności ...

Cyt.

Uwaga: nowe konta Dropbox utworzone po 4 października 2012 r. nie mają już folderu publicznego. Ale bez obaw! Wszystkie konta utworzone przed tą datą będą nadal mieć folder publiczny. Jeśli chcesz włączyć folder publiczny na nowym koncie, zobacz instrukcje poniżej (Tworzenie folderu publicznego).

Wszystkie dodatkowe funkcje folderu publicznego są jednak teraz dostępne w dowolnym miejscu w Dropbox. Teraz wszystko, co musisz zrobić, aby udostępniać i podglądać pliki i foldery w Dropbox to wybrać Udostępnij łącze na komputerze, telefonie lub tablecie. Spójrz na łącza Dropbox tutaj lub przejdź do tego artykułu, aby zobaczyć jak to działa.


Źródło: https://www.dropbox.com/help/16/pl

Wszystko niby pięknie ... tylko stworzenie folderu publicznego jest możliwe ... w wersji PRO :głową w mur: ... czyli płatnej,

No ale przecież wygodnie i w dowolnym miejscu jest opcja "Udostępnij łącze" ... tyle że nie działa. :wkurzony:

[ Dodano: 2015-02-18, 17:02 ]
znalazłem jeszcze taki sposób obejścia problemu ...
http://darmowyinternet.ne...zez-dropbox_706

... jednak wydaje się, że nieaktualny ... w przeglądarce Dropbox zmienione są już podane tam funkcje ... no i zabawa w modyfikację plików to już średni komfort.

Wszystkim zaangażowanym pomocnikom bardzo serdecznie dziękuję ... i zazdroszczę Dropboxa :))

Czas na KOSZ

A jeszcze ... .... czy może to widać :?: ... u mnie widać :)


:
U nas też!!!

Przepraszam, że mnie nie było przez chwil parę w tej dyskusji, ale byłem w delegacji...

Ostatnio zmieniony przez crayzee 2015-02-18, 18:04, w całości zmieniany 1 raz
...all we do is eliminate our future with the things we do today.
Money is our incentive now so that makes it okay.
:
crayzee napisał/a:
U nas też!!!


:)) ... jeśli widać Certinkę, to być może znalazłem dla siebie alternatywę ... i to taką, którą cały czas miałem "pod ręką" :oops: :głową w mur:
OneDrive ... chmurka microsoftu jest implementowana w windows 8.1 automatycznie.

Sprawę badam :D ... bez dawnego entuzjazmu, gdzie te czasy windows 3.1 ... no chyba się starzeję :D cool

:
Woj_Woj napisał/a:
.. jeśli widać Certinkę, to być może znalazłem dla siebie alternatywę ...

Widać!
Ładna :-)

:
Santino,
Myślę, że można już wyczyścić ten wątek ... walor edukacyjny mojego błądzenia w chmurach jest raczej niewielki.

Konkluzje są dwie;
Nowi użytkownicy Dropboxa nie mają już tak różowo ... chyba, że sobie wykupią wariant Dropbox PRO. :(

Alternatywą jest One Drive ... obsługa choć prosta, nie jest tak automatyczna jak starego Dropboxa.

Najpierw wybrane pliki a wygodniej cały katalog należy "udostępnić" w wersji publicznej (generowane na tym etapie linki nie pozwalają umieszczać zdjęć na forum)
Następnie, przeglądając tak udostępnione zdjęcia użyć funkcji "Wyświetl oryginał" i dopiero teraz skopiować link do zdjęcia. W sumie proste ... w końcu dałem radę sam :D

Jak widać, Certinkę widać ;) :D

:
Pyk

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Może da się ten wątek uratować i ktoś wrzuci czasem jakąś kieszonkę :)

A tymczasem ...
... ostatni zakup wrócił od majstra ... okazało się, że wystarczył tylko przegląd :))

Cortebert

... ekstremalnie oklepany wzór ... mam wrażenie, że wszystkie firmy taki miały :D


... domowym sposobem załatałem małą dziurkę ... już tak nie straszy cool

... w środku popularny cal.532 ... ale jednak ładny :)



... i jeszcze małe zbliżenie ...



... udało się bez wtopy cool

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.